Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Discussions / Дискусии

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
slavista slavista is offline
 
slavista's Avatar
 
Posts: 104
Thanks: 1
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2013
Default Чарът на battlezone - 18-10-2019, 14:15

Привет.
Доста години сърварите на mubz са на топ ниво в България ,дори са най-добрите. Не е ли по-добре сърварите , които са били на 97д да си останат така ? Според мен трябва да се оставят и да не се сменят версии и т.н . Много хора , които са играли новите версии могат да потвърдят ,че за нищо не стават. Пълни са с бъгове и ще изгонят старите добри играчи. Моето предложение е да си оставите двата сървъра на старите добри версии , но да се направят няколко промени по тях. Най-добре ще бъде да се направи някакъв фиксиран рес , който да НЕ се вдига или сваля всяка седмица . Да си има определен тип итеми ,които ще се падат през целия сезон . Другото важно е да се направят и фиксирани инвазии , защото за мен това е огромна глупост 1 тантал 3 тантала и прочие.. Танталите и Червеят на малките ресове много добре знаете ,че без поизън и айс ейдж не могат да се убият , а за това се получава наказание (пълен абсурд) Директно да се сложи фиксиран брой ресове и без промяна. Този сезон щеше да бъде различен ,като играчите определяли кое как да бъде ? Защо един път не опитаме всичко да бъде с фиксирани неща и без да се правят нововъдения на 3-4 месец?
Моето предложение е следното. (давам пример само за БК) Първите 6 месеца от сървъра да може да се събират до драгон или блек драгон ,оръжия девоурери или АА . Като максимум ресовете да бъдат 40 и през тези 4-5-6 месеца зависи как се разберем да няма всяка седмица с 1-2-3 реса. След това втората част на сървъра да бъде до 84 и да падат фф , кингове и т.н . Предлагам да може да се купуват от всички играчи итеми срещу реални пари , за да може и сървърът да се издържа.
На доста хора от сървъра им се убива желанието с днеска 2 реса утре 4 реса , да пуснем 3 куеста или 6 ...
  (#2) Old
gucci^gang gucci^gang is offline
 
Posts: 51
Mood: Lurking
Thanks: 8
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Apr 2019
Default 18-10-2019, 15:03

Quote:
Originally Posted by slavista View Post
Привет.
Доста години сърварите на mubz са на топ ниво в България ,дори са най-добрите. Не е ли по-добре сърварите , които са били на 97д да си останат така ? Според мен трябва да се оставят и да не се сменят версии и т.н . Много хора , които са играли новите версии могат да потвърдят ,че за нищо не стават. Пълни са с бъгове и ще изгонят старите добри играчи. Моето предложение е да си оставите двата сървъра на старите добри версии , но да се направят няколко промени по тях. Най-добре ще бъде да се направи някакъв фиксиран рес , който да НЕ се вдига или сваля всяка седмица . Да си има определен тип итеми ,които ще се падат през целия сезон . Другото важно е да се направят и фиксирани инвазии , защото за мен това е огромна глупост 1 тантал 3 тантала и прочие.. Танталите и Червеят на малките ресове много добре знаете ,че без поизън и айс ейдж не могат да се убият , а за това се получава наказание (пълен абсурд) Директно да се сложи фиксиран брой ресове и без промяна. Този сезон щеше да бъде различен ,като играчите определяли кое как да бъде ? Защо един път не опитаме всичко да бъде с фиксирани неща и без да се правят нововъдения на 3-4 месец?
Моето предложение е следното. (давам пример само за БК) Първите 6 месеца от сървъра да може да се събират до драгон или блек драгон ,оръжия девоурери или АА . Като максимум ресовете да бъдат 40 и през тези 4-5-6 месеца зависи как се разберем да няма всяка седмица с 1-2-3 реса. След това втората част на сървъра да бъде до 84 и да падат фф , кингове и т.н . Предлагам да може да се купуват от всички играчи итеми срещу реални пари , за да може и сървърът да се издържа.
На доста хора от сървъра им се убива желанието с днеска 2 реса утре 4 реса , да пуснем 3 куеста или 6 ...
ще започна с това, че "новата" версия е създадена преди почти 13 години. другото което е, твърдението ти, че бъговете стават все повече на всяка нова версия е напълно погрешно, точно обратното е - със времето се изчистват един по един.
съгласявам се с теб за това, че танталите се бият само с poison на малките ресове и не би трябвало да има наказания. а относно ресовете, на мен лично не ме бърка дали ще играя на увеличаващи се ресове или на константни, но с времето повечето от нас свикнаха да ресват всяка седмица по 2 пъти не е кой знае какво, особено на фън сървър, прави се за 15 минути
в същия раздел има вече пусната тема на която правим сравнение между двете версии на играта, може направо да пишеш в нея
  (#3) Old
slavista slavista is offline
 
slavista's Avatar
 
Posts: 104
Thanks: 1
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 18-10-2019, 16:49

това са си изцяло мои разсмили и страсти и затова направих отделна тема . 97д е много по-опростена и бъговете при нея са сведени до минимум. защо не се направи отделен сървър както беше преди години ,а този не го оставим на тази версия ? кой където иска да ходи да играе. отделно всичките неща , които съм написал стоя зад тях и мога да помогна за реализирането им . баланс между герои ,итеми и т.н
  (#4) Old
RPO RPO is online now
Administrator
 
RPO's Avatar
 
Posts: 524
Mood: Lurking
Thanks: 6
Thanked 119 Times in 109 Posts
Join Date: May 2013
Default 18-10-2019, 17:42

Quote:
Originally Posted by slavista View Post
това са си изцяло мои разсмили и страсти и затова направих отделна тема . 97д е много по-опростена и бъговете при нея са сведени до минимум. защо не се направи отделен сървър както беше преди години ,а този не го оставим на тази версия ? кой където иска да ходи да играе. отделно всичките неща , които съм написал стоя зад тях и мога да помогна за реализирането им . баланс между герои ,итеми и т.н

1.0M също няма бъгове.
и ако са 2 сървъра ще има по-малко хора.
И харда сега е почти като fun-а, за това е хубаво да са на различни версий, да имат разлика.
  (#5) Old
slavista slavista is offline
 
slavista's Avatar
 
Posts: 104
Thanks: 1
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 19-10-2019, 12:10

в крайна сметка вотът показва ,че половината сървър иска промяна ,а другата не иска. според мен това ще изиграе лоша шега и хората , които искат старата версия най-вероятнно ще спрат.
  (#6) Old
gucci^gang gucci^gang is offline
 
Posts: 51
Mood: Lurking
Thanks: 8
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Apr 2019
Default 19-10-2019, 14:28

Quote:
Originally Posted by slavista View Post
в крайна сметка вотът показва ,че половината сървър иска промяна ,а другата не иска. според мен това ще изиграе лоша шега и хората , които искат старата версия най-вероятнно ще спрат.
тия дето давате минуси на вота сте мега замаените и никой от тези които са против новата версия не казва кое точно не им харесва ами ей така механично си вотвате сиг и във живота сте така що нови обувки или нова кола като мога да си ходя със старите хаха а ти използваш някакви малоумни причини просто ей така тръгваш да твърдиш неща без никакво основание, било имало бъгове на новите версии а ми на тази нямаме ли визуални бъгове дето от толкова години разработка и ъпдейти все още не могат да се изчистят някъв елф те хваща с пенетрейшън без даже да ти се показва на монитора охооо или любимото ми на мг хоф като тръгнат да мърдат и почват да те бият със бласт от 3-4 квадратчета разстояние пък админите как да дадат стоп като на тях си им излиза нормално само ти го виждаш че е така да те бие от северния полюс, според теб има как на някоя версия да стане по-зле от колкото в момента така ли? а ми сметката ти си я направи колко си замаен ако наистина мислиш така. и казваш, че тези които са играли новите версии ще потвърдяли, че за нищо не стават а ми аз съм играл новите версии и ще те успокоя че са мн по-добре от тази.
единственото логично обяснение да не искате новата версия е, че сиг си мислите, че ще бъде мн тежка за мизерните ви компютри на които играете дето са ви по-стари и от играта спокойно обаче, много е лека ще тръгне и на кашон да я играеш това е версия на 12-13 години почти е едно към едно със сегашната просто има добавени предмети, един нов клас и нови евенти да не ни бъде толкова едноцветна играта
The Following User Says Thank You to gucci^gang For This Useful Post:
PaCnyTuH (19-10-2019)
  (#7) Old
Lee_Sin Lee_Sin is offline
 
Posts: 18
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Oct 2014
Default 19-10-2019, 17:30

тва па муле слависта .. тантал не можел се бие без пойсон или ице бягайте в оптинета там ви е мястото на всички мулета като тебе ... бил от старите играчи ти играеш бз от 1 година не знам какво коментираш даже имало било много бъгове в новите сезони ... евала ти не си тъп .. ти си изключително бавно развиваш идиот. просто цялата работа е щот мулето не може да се оправи на друга версия освен 97д дето я играе 15 години и все още го бият като човал с картофи ..
  (#8) Old
slavista slavista is offline
 
slavista's Avatar
 
Posts: 104
Thanks: 1
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 19-10-2019, 17:45

форумна нинджо , купи си буквар ,за да се образоваш .
  (#9) Old
Lee_Sin Lee_Sin is offline
 
Posts: 18
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Oct 2014
Default 19-10-2019, 23:55

фбто ми е оставено на героя като цъкнеш на него
  (#10) Old
HallofFame3 HallofFame3 is offline
 
Posts: 7
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2019
Default 20-10-2019, 08:57

Quote:
Originally Posted by Lee_Sin View Post
фбто ми е оставено на героя като цъкнеш на него
ti ne igra li v optineta 1 mesec i se otkaza, zashto? ;d
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©