Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
SHANS SHANS is offline
 
Posts: 17
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 08-07-2013, 14:23

Споко, мойта тема може да стане като информативна тема-лепка за новите потребители, ще си ъпдейтвам първият пост с нова информация.А, иначе се казвам Илиян, бъркаш ме с някой, това ми е първият сезон от много време тук.Всъщност, първото му от 10г насам.Радвам се, че успях да си намеря сървър 24/7 с добри и услужливи админи, винаги даващи информация на своите потребители за случващото се :) .
The Following User Says Thank You to SHANS For This Useful Post:
GaryCahill (08-07-2013)
  (#12) Old
GaryCahill GaryCahill is offline
 
GaryCahill's Avatar
 
Posts: 12
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: 4th dimension
Default 08-07-2013, 14:38

Quote:
Originally Posted by shans View Post
Споко, мойта тема може да стане като информативна тема-лепка за новите потребители, ще си ъпдейтвам първият пост с нова информация.А, иначе се казвам Илиян, бъркаш ме с някой, това ми е първият сезон от много време тук.Всъщност, първото му от 10г насам.Радвам се, че успях да си намеря сървър 24/7 с добри и услужливи админи, винаги даващи информация на своите потребители за случващото се :) .
Аз по-големи професионалисти от тях не съм виждал.


CHELSEA TILL I DIE!
  (#13) Old
gangsh1t gangsh1t is offline
 
Posts: 10
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 08-07-2013, 14:41

Се пак това е сървър номер 1 Даже ей ся мисля да им цъкна едно СМС-че, че мн ме кефят.
  (#14) Old
GaryCahill GaryCahill is offline
 
GaryCahill's Avatar
 
Posts: 12
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: 4th dimension
Default 08-07-2013, 14:45

Мисля да им преведа 100 евро по PayPal. С толкова много хора онлайн и толкова коректни админи, които се грижат сървъра да бъде един от най-популярните в света, просто заслужават тези пари. Даже бих им изпратил и нотариален акт за апартамента, а защо не и един от бъбреците ми?


CHELSEA TILL I DIE!
  (#15) Old
Varadero Varadero is offline
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 08-07-2013, 15:56

Моля оправете си Онлине Тиме и сървъра
  (#16) Old
TeQuero TeQuero is offline
 
Posts: 16
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 10-07-2013, 20:17

Като виждате че няма прогрес, к'во правите тук? Само църкате като мишки, бил ви 5ти рес, обяснявате как винаги е било така и ви е писнало, но пак сте тук. Не разбрахте ли, че нищо няма да промените, КОЛКОТО И ТЕМИ ДА ИЗПИШЕТЕ? БЗ замря точно заради глупаци като вас, които се оставят да бъдат използвани за подлога на един човек, който грам не се интересува от случващото се. @GaryCahill с този иронизъм не си особено забавен, а камоли интересен. @SHANS единствения съвет, който можеш да получиш от човек, бил не малко време в екипа, е просто да си намериш друго хоби. Промяна няма да видите ;)
  (#17) Old
DarkOne DarkOne is offline
 
Posts: 57
Mood: Aggressive
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 10-07-2013, 21:06

Quote:
Originally Posted by tequero View Post
Като виждате че няма прогрес, к'во правите тук? Само църкате като мишки, бил ви 5ти рес, обяснявате как винаги е било така и ви е писнало, но пак сте тук. Не разбрахте ли, че нищо няма да промените, КОЛКОТО И ТЕМИ ДА ИЗПИШЕТЕ? БЗ замря точно заради глупаци като вас, които се оставят да бъдат използвани за подлога на един човек, който грам не се интересува от случващото се. @garycahill с този иронизъм не си особено забавен, а камоли интересен. @shans единствения съвет, който можеш да получиш от човек, бил не малко време в екипа, е просто да си намериш друго хоби. Промяна няма да видите ;)
Проблема е ,че ти си глупак. Как точно те използват? Аз лично не съм пращал смс от години насам.
  (#18) Old
Stephane Stephane is offline
 
Posts: 155
Thanks: 1
Thanked 34 Times in 28 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to Stephane
Default 11-07-2013, 00:54

Съжалявам за неудобството, което сме ви причинили.
  (#19) Old
TeQuero TeQuero is offline
 
Posts: 16
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 11-07-2013, 09:25

Quote:
Originally Posted by darkone View Post
Проблема е ,че ти си глупак. Как точно те използват? Аз лично не съм пращал смс от години насам.
Извинявай, но бих искал да те попитам къде по-точно споменавам нещо за смс-и? А къде казвам, че използват мен? Даже не играя. Явно не си и осмислил и употребената от мен алегория, за да ме нападаш. Когато нямаш какво да кажеш — по-добре замълчи.

Last edited by TeQuero; 11-07-2013 at 10:52.
  (#20) Old
DarkOne DarkOne is offline
 
Posts: 57
Mood: Aggressive
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 11-07-2013, 14:12

[QUOTE=TeQuero;1010]Извинявай, но бих искал да те попитам къде по-точно споменавам нещо за смс-и? А къде казвам, че използват мен? Даже не играя. Явно не си и осмислил и употребената от мен алегория, за да ме нападаш. Когато нямаш какво да кажеш
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©