Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Problems / Проблеми

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
GrobarJug GrobarJug is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2018
Default 02-03-2018, 13:07

то е несериозно и да се обаждаш когато мнението ти е нежелано/ненужно, но очевидно не ти пречи ^^ и даже въобще няма да засягам темата за сериозността която отнема да се определяш колко струваше от това, че си хванал хоф-овете с 4-те героя (за които всички помним как молеше хора да си сменят ника срещу кредити, само и само да го изпишеш (или може би ще кажеш "не бе тва беше адо с моя акаунт ^^)). но какво ли разбираме ние, нали сме фейк профили, не сме мега играчи като теб. явно трябва и ние да си сложим снимки, облечени в лятната колекция на манията, преди мама да я пусне да се пере за да сме реални хора.

п.с.
преди "че" се слага запетая, на български се казва фалшиви (или поне фейк), но не факе ..
Reply With Quote
  (#12) Old
Putence Putence is offline
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Feb 2018
Default 02-03-2018, 13:13

Quote:
Originally Posted by GrobarJug View Post
то е несериозно и да се обаждаш когато мнението ти е нежелано/ненужно, но очевидно не ти пречи ^^ и даже въобще няма да засягам темата за сериозността която отнема да се определяш колко струваше от това, че си хванал хоф-овете с 4-те героя (за които всички помним как молеше хора да си сменят ника срещу кредити, само и само да го изпишеш (или може би ще кажеш "не бе тва беше адо с моя акаунт ^^)). но какво ли разбираме ние, нали сме фейк профили, не сме мега играчи като теб. явно трябва и ние да си сложим снимки, облечени в лятната колекция на манията, преди мама да я пусне да се пере за да сме реални хора.

п.с.
преди "че" се слага запетая, на български се казва фалшиви (или поне фейк), но не факе ..

ахахха.ха.ха..хах.а браво Алекс. Аз дори съм един от потърпевшите с това да ме моли да си сменя nick-a на героя с буква която той ми каже. Подкупа беше добър много кредити и фарм, ама както казах шанс за чат той с мен няма, не е имал и няма и да има. Уви някой се е съгласил и явно кефа цена няма. Давай смело така Йоци. Тъпото, ще е ако и сега не си признаш това твое падение ;>
Reply With Quote
  (#13) Old
rockstar rockstar is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jan 2018
Default 02-03-2018, 19:18

е те вече ги правят гм-та от ''кол и въже'' , кой става , кой не става , всичко живо гм , ще вземат да станат повече от играчите хахахаххахахахахах
Reply With Quote
  (#14) Old
rockstar rockstar is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jan 2018
Default 02-03-2018, 21:10

йоан интересния му викали на времето .. пхахахахах
Reply With Quote
  (#15) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 03-03-2018, 19:53

gorkiq az, v taq sedmica vzeh samo 3 hofa i ne mojah da go izpisha, sadnah se... jalko che sled tva 2 puti bqha 4 rasi i prespokoino si izpisah imeto :(


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
Reply With Quote
  (#16) Old
GrobarJug GrobarJug is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2018
Default 03-03-2018, 21:09

Quote:
Originally Posted by halloffame2 View Post
gorkiq az, v taq sedmica vzeh samo 3 hofa i ne mojah da go izpisha, sadnah se... Jalko che sled tva 2 puti bqha 4 rasi i prespokoino si izpisah imeto :(
прав си, жалко е щом мислиш, че това компенсира по какъв начин се опита да го направиш първоначално и въобще факта, че за теб това е върховно постижение .. Ez си пич, вместо да си изживяваш фантазиите за грандоманство в няква игра и да стискаш юмручета пред огледалото хвани помогни на майка си с прането поне, ще е по-голямо постижение от хофа
Reply With Quote
  (#17) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 04-03-2018, 04:45

Kakvi fantazii, kakvi igri. Vlizam v taq igra samo i edinstveno na hof, dr ne me vulnuva. Moje da vidish online time na geroq mi za cqlata sedmica - 6 chasa, ot koito az sum bil on 20 minuti, ostanaloto sa drugi 3-4 choveka koito vlizat.
Otdelno za tova s kakvo pomagam na maika mi nedei beri grija, a gledai sebe si. :D


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
Reply With Quote
  (#18) Old
Lee_Sin199 Lee_Sin199 is offline
 
Posts: 32
Thanks: 132
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2018
Default 08-03-2018, 22:53

Quote:
Originally Posted by HallofFame2 View Post
Kakvi fantazii, kakvi igri. Vlizam v taq igra samo i edinstveno na hof, dr ne me vulnuva. Moje da vidish online time na geroq mi za cqlata sedmica - 6 chasa, ot koito az sum bil on 20 minuti, ostanaloto sa drugi 3-4 choveka koito vlizat.
Otdelno za tova s kakvo pomagam na maika mi nedei beri grija, a gledai sebe si. :D
ei golqma tikva q nIdei zna da ne ta shamarq pak 7/1 v arena.... mi sa nadaxva s nqkva igra ot 97-ma

btw 1 vypros kym tebe yordane ili kyv beshe chyvam che v 33 sa te dupeli v kenefa
Reply With Quote
  (#19) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 08-03-2018, 23:42

Quote:
Originally Posted by Lee_Sin199 View Post
ei golqma tikva q nIdei zna da ne ta shamarq pak 7/1 v arena.... mi sa nadaxva s nqkva igra ot 97-ma

btw 1 vypros kym tebe yordane ili kyv beshe chyvam che v 33 sa te dupeli v kenefa
I kato se subydi kakvo stana ? :DDD


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
Reply With Quote
  (#20) Old
Lee_Sin199 Lee_Sin199 is offline
 
Posts: 32
Thanks: 132
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2018
Default 09-03-2018, 21:41

Quote:
Originally Posted by HallofFame2 View Post
I kato se subydi kakvo stana ? :DDD
po tochno az trqbva da te pitam kato se sabydi na drygiq den boleshe li te dypeto we tikva golqma
Reply With Quote
Reply

Tags
d0n't copy b3 0riginal

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©