Mu BattleZone Forums  
  (#21) Old
Rain Rain is offline
 
Posts: 51
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2016
Default 27-01-2016, 08:47

Да, но пък 2 седмици след пускането на сървъра всички да са с exl сетове на 11, ми се струва прекалено... Все пак става въпрос за хард сървър, а някак си дори при сегашното положение не ми се струва такъв... Та да, доста сме out of the box и така :)
Но ще оставим и админите да видят и преценят...
  (#22) Old
EVENT EVENT is offline
 
Posts: 178
Thanks: 6
Thanked 84 Times in 44 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 27-01-2016, 10:04

Ти сериозно ли ми ги говориш такива неща. Всички с еклс сетове на 11 на 2-рата седмица.Освен че неможе да четете и да осмисляте какво съм написал, ще ви направя и сметките, че явно и да смятате неможете. От бокс+2 и +3 общо падат 42 итема. Айде обясни ми при положение, че Уорма да кажем е на 2 часа и пуска по 1 айтем от тия 42 и то не задължително с лък и то не задължително с яки опций. Как по точно "всички" ще изкарат сетове па даже и на 11. Пак казвам, защо не пуснахте Sky Event 2 месеца след старта? Същотот и с Уорм-а, за къде го пазите тоя Уорм, като останат 80 човека ли?


Начини за връзка с мен:

Skype: engager12345

Normal Character: PA3BPAT


Когато неможе да ме откриете на посочените места ми драснете едно "Лично съобщение" в форума.

Не забравяйте за "Thanks" бутона и аз гоня класации не само вие
The Following User Says Thank You to EVENT For This Useful Post:
HallofFame2 (27-01-2016)
  (#23) Old
Rain Rain is offline
 
Posts: 51
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2016
Default 27-01-2016, 10:10

ти първо осмисли какво е хард, после приказвай!
  (#24) Old
EVENT EVENT is offline
 
Posts: 178
Thanks: 6
Thanked 84 Times in 44 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 27-01-2016, 10:24

Hard мойто момче е 1-5 екп. Сървър като Rage. Хайде сега хвани и си изстрий акаунта. Толкова си невеж, че неможе да се аргументираш с повече от 2 изречения. Айде обясни ми с какво ще навреди това да има Уорм с слаби итеми и да се упгрейдва постепено.


Начини за връзка с мен:

Skype: engager12345

Normal Character: PA3BPAT


Когато неможе да ме откриете на посочените места ми драснете едно "Лично съобщение" в форума.

Не забравяйте за "Thanks" бутона и аз гоня класации не само вие

Last edited by EVENT; 27-01-2016 at 10:26.
  (#25) Old
Rain Rain is offline
 
Posts: 51
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2016
Default 27-01-2016, 10:41

Човек, който пише изСтрий и класициЙ, да ми говори за невежество... Май от толкова МУ си пропускал часовете по български език... Разбирам, че Uniques искат да превземат worma, ама айде няма нужда... Ако толкоз държиш да има Worm, знаеш към кого да се обърнеш, той ако реши да го слага. Повече няма да обръщам внимание на "компетентните" ти постове.
  (#26) Old
EVENT EVENT is offline
 
Posts: 178
Thanks: 6
Thanked 84 Times in 44 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 27-01-2016, 10:46

Quote:
Originally Posted by Rain View Post
Човек, който пише изСтрий и класициЙ, да ми говори за невежество... Май от толкова МУ си пропускал часовете по български език... Разбирам, че Uniques искат да превземат worma, ама айде няма нужда... Ако толкоз държиш да има Worm, знаеш към кого да се обърнеш, той ако реши да го слага. Повече няма да обръщам внимание на "компетентните" ти постове.
И отново ти неможа да измислиш адекватен аргумент на поста ми. Не че ме изненадва това. Че те тия Uniqes като се пусне "нормалния" Уорм няма да го превземат ли? Който има най-добра отборна игра той ще зима Уорм-а. Виждам че си крайно затапен и няма как да кажеш нещо смислено. Поредното безполезно ГМ ;)


Начини за връзка с мен:

Skype: engager12345

Normal Character: PA3BPAT


Когато неможе да ме откриете на посочените места ми драснете едно "Лично съобщение" в форума.

Не забравяйте за "Thanks" бутона и аз гоня класации не само вие
  (#27) Old
Rain Rain is offline
 
Posts: 51
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2016
Default 27-01-2016, 11:06

Няма защо да се аргументирам за неща, които така или иначе не зависят от мен. Разбирам, че си комплексар, който не може да изпъкне никъде другаде, ама чак пък толкова да се излагаш. Както колегата Commando каза, сървъра си има план на развитие, на който не му харесва да не играе. Не си ти човека, който ще определя дали някой е полезен или не. Та ако искаш, си трий акаунта и отивай да се правиш на интересен другаде ;)

Last edited by EVENT; 27-01-2016 at 11:14.
  (#28) Old
EVENT EVENT is offline
 
Posts: 178
Thanks: 6
Thanked 84 Times in 44 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 27-01-2016, 11:15

Quote:
Originally Posted by rain View Post
няма защо да се аргументирам за неща, които така или иначе не зависят от мен. разбирам, че си комплексар, който не може да изпъкне никъде другаде, ама чак пък толкова да се излагаш. както колегата commando каза, сървъра си има план на развитие, на който не му харесва да не играе. не си ти човека, който ще определя дали някой е полезен или не. та ако искаш, си трий акаунта и отивай да се правиш на интересен другаде ;)

разбира се че така ще кажеш. и като не зависят от теб ти нямаш собствено мнение ли? неможе да изразиш собственотот си мнение по въпроса ли? или си прекалено глупав и неможе да осмислиш написаното от мен или просто си прекалено глупав и неможе да осмислиш написаното от мен. това са ти вариантите.


Начини за връзка с мен:

Skype: engager12345

Normal Character: PA3BPAT


Когато неможе да ме откриете на посочените места ми драснете едно "Лично съобщение" в форума.

Не забравяйте за "Thanks" бутона и аз гоня класации не само вие
  (#29) Old
Rain Rain is offline
 
Posts: 51
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2016
Default 27-01-2016, 11:20

След малко ти ще получиш честитка!
А колкото до личното ми мнение, аз съм против да има Worm изобщо... Защото като го пуснат ще падат Kundnun и King и незнам си какво, щото King-a бил емблемата на тази версия и пак ще стане мазало... Аз предложих от Worm да падат предметите от бокс +4 и +5, но директно на 11 и с luck... Обаче и моето мнение не тежи достатъчно, така че е безсмислено да го изразявам. А заради личните ти нападки, ще си понесеш последствията!

Last edited by Rain; 27-01-2016 at 11:24.
  (#30) Old
EVENT EVENT is offline
 
Posts: 178
Thanks: 6
Thanked 84 Times in 44 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 27-01-2016, 11:23

на кой ме изпорти я си признай бързо бързо.

На който трябва!


Начини за връзка с мен:

Skype: engager12345

Normal Character: PA3BPAT


Когато неможе да ме откриете на посочените места ми драснете едно "Лично съобщение" в форума.

Не забравяйте за "Thanks" бутона и аз гоня класации не само вие

Last edited by Rain; 27-01-2016 at 11:35.
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©