Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Hard > Problems / Проблеми

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Murcelago Murcelago is offline
 
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Oct 2013
Default хахахааххаах - 08-11-2013, 13:45

Ей лапе, ще те помоля да не ми локваш темите еи сега като влезе Daya ще я питам кога ще ми помогне и ще ги кача точно в тая тема или ако я локнеш в друга да те вида тогава кво ще кажеш
  (#2) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 08-11-2013, 13:57

Quote:
Originally Posted by murcelago View Post
Ей лапе, ще те помоля да не ми локваш темите еи сега като влезе daya ще я питам кога ще ми помогне и ще ги кача точно в тая тема или ако я локнеш в друга да те вида тогава кво ще кажеш
Драго "лапе" нито си ми на годините, нито си ми на образованието, така че, моля те, изрази от тоя род да си ги спестяваш. Всяка една безсмислена тема, която качваш, както тази, ще я локвам - най-малкото защото не знаеш дори името на темата какво трябва да е. Но все пак напълно ти влизам в положение, може би и аз ако бях на 13 години от някое село в дълбоката провинция, нямаше да знам как да се държа с хора. Все пак там по-важното е да изкараш овцете на паша, а не да играеш някоя игра, в която има реални хора.
Тази тема също ще я локна, както и всяка тема, която няма ясно написано заглавие, което да отразява проблем.

Успех!

Edit: Още няколко такива теми и ще ти отнема правото да спамиш форума като цяло.


Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©