Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Problems / Проблеми

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
LoveToKill LoveToKill is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2014
Default играта не ми тръгва !!!! - 05-12-2014, 16:38

Добре де някои в този форум ще обясни ли защо не иска да тръгва играта на Win7 направих всичко както е обяснено в саита но не тръгва и не тръгва :@ пускам си лънчера и нищо не става спрял сам и антивирусната и пак същото не иска да зареди :ѝ :@
Reply With Quote
  (#2) Old
fireman4 fireman4 is offline
 
Posts: 13
Mood: Amused
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2014
Default 05-12-2014, 18:00

Същия проблем имам и аз... На Win 8 съм и всичко направих както е описано в сайта. Добавих играта в execptions в антивирусната. Спрян ми е firewall-а. Не тръгва :X
Reply With Quote
  (#3) Old
TheVeteran TheVeteran is offline
 
TheVeteran's Avatar
 
Posts: 366
Mood: Devilish
Thanks: 2
Thanked 9 Times in 9 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 05-12-2014, 18:16

Quote:
Originally Posted by lovetokill View Post
добре де някои в този форум ще обясни ли защо не иска да тръгва играта на win7 направих всичко както е обяснено в саита но не тръгва и не тръгва :@ пускам си лънчера и нищо не става спрял сам и антивирусната и пак същото не иска да зареди :ѝ :@
какво точно ти излиза,като пуснеш лаунчера?


[Friends] Amaranth ' Born2KiLL
Reply With Quote
  (#4) Old
LoveToKill LoveToKill is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2014
Default 05-12-2014, 18:26

Quote:
Originally Posted by TheVeteran View Post
какво точно ти излиза,като пуснеш лаунчера?
Значи като флизам от лънчера от "MUBZ FUN (RUN IF U CANT ENTER) " ми излиза ето това а от другата опция на лънчера нестава нищо.

Last edited by LoveToKill; 05-12-2014 at 18:32.
Reply With Quote
  (#5) Old
fireman4 fireman4 is offline
 
Posts: 13
Mood: Amused
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2014
Default 05-12-2014, 20:17

Абсолютно по същия начин е и при мене. Никаква реакция след като натисна СТАРТ. Само кадето съм на Win 8 и до колкото разбрах след като се поразрових, до сега никой не е подкарал Батълзоне на Win 8. Много жалко. Опитах да се свържа с администратора, но цял ден няма отговор нито в Скайп нито във Фейсбук.
Reply With Quote
  (#6) Old
LoveToKill LoveToKill is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2014
Default 05-12-2014, 22:47

Quote:
Originally Posted by fireman4 View Post
абсолютно по същия начин е и при мене. никаква реакция след като натисна старт. само кадето съм на win 8 и до колкото разбрах след като се поразрових, до сега никой не е подкарал батълзоне на win 8. много жалко. опитах да се свържа с администратора, но цял ден няма отговор нито в скайп нито във фейсбук.
..... несериозници как един админ не каза нещо за тоя проблем... едни фаилове немогат да направят .. 100 човека са писали в форума със този проблем и никои нищо.
Reply With Quote
  (#7) Old
fireman4 fireman4 is offline
 
Posts: 13
Mood: Amused
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2014
Default 05-12-2014, 23:12

Quote:
Originally Posted by LoveToKill View Post
..... несериозници как един админ не каза нещо за тоя проблем... едни фаилове немогат да направят .. 100 човека са писали в форума със този проблем и никои нищо.
Acer ми отговори в скайп. Питах го дали се работи по въпроса. Той каза -Да. И нищо повече. Нито приблизително време, нито какъв е проблема... А дали изобщо се работи по проблема, само те си знаят.
Reply With Quote
  (#8) Old
ExperT ExperT is offline
 
Posts: 163
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 07-12-2014, 17:18

pichove taq rabota po problema sha prikliu4i sled nqkolko meseca kat im zapadne servera ili kat go resnat
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©