Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
THESNAKE! THESNAKE! is offline
 
Posts: 34
Mood: Talkative
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to THESNAKE!
Thumbs down направихте го в детска градина! - 23-07-2013, 22:36

Aбре? Предишните сезони нa кой под подслонa бяхте зaедно (цитиръм w0nderfuL,Casper...) Нa Aлекс нaли ?!?! Вместо дa се зaбaвлявaте солите тея които сте били зaедно с тях в 1гилд ,зaедно си търкaхте сетчетaтa и кaкво ли не и нaкрaя кaкво... Усъзнaйте че тaкa не излaгaте сaмо себе си излaгaте и целия гилд .... кaк може дa мрънкaте срещу Jaki ??? И aз може дa не съм му фен но бяхме 1 гилд 2 сезонa тaкa че незaм зaщо по дяволите от рaзвлекaтелнa игрa прaвите мaгaрии и се обръщaте 1 срещо друг .. Не ви кефя,не те кефи Jaki тоя оня но кaто сте 1 гилд ще се търпите aко не имa 1опция след кaто нaтиснете G дa нaтиснете Х и въвеждaте кодчето си и удaрете 1-н ОК другия сезон незнaм просто aлекс кaк ще ви решaвa проблемите aко вообще му се зaнимaвa с тaкивa кaто вaс .
  (#2) Old
Showtimebaby Showtimebaby is offline
 
Posts: 49
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 24-07-2013, 09:01

Аве какво общо има Алекс не можах да разбера. Па и тебе те видяхме тоя сезон какъв си насранко , така че не говори много много.

Last edited by Showtimebaby; 24-07-2013 at 09:11.
  (#3) Old
Amaranth Amaranth is offline
 
Amaranth's Avatar
 
Posts: 345
Mood: Happy
Thanks: 11
Thanked 18 Times in 18 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 24-07-2013, 23:50

98 се развихря пазете се.

Само кадет е на 1 зад вратник, и ще има да ни споменава цял месец +това ти си много аргументирано пале.
  (#4) Old
Showtimebaby Showtimebaby is offline
 
Posts: 49
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 25-07-2013, 01:46

tuka se nabi v nekaf film koito kato gledam logikata mi si go mislil dokato si duhal na bashta si sigorno neznam koi e bil protiv jaki kaji mi ti vs epak ti kazvash 4e sme bili a moejsh li da se obusnovsh s nqkvi dokazatelstva ? prosto imashe leshperi v guilda koito im podariha item4eta i se misliha za igra4i i kat im kajehs acc se nasirat na stola 4u40koko e nai izqveniq ot tezi nasrankovci ako kazvash 4e alex e daval nqkvi set4eta ne e razmenqli sme itemi no tva e neshto savsem normalno vse pak se znaem i sme v 1 guild no 1to e po vajno ! amarathe vij sq da ti obsnq ima razlika ot tova da smenqsh setove i ot tova da ti dadat acc i ti da oberesh itemite ot nego (2 accta) za tva ne pishi mnogo mnogo shtot mozaka ti ( ako imash takav veche) e prekaleno malko za da vodi nqkakv spor ili razgovor s men !!

PS:KEFI SE V4E TI DAVAM PRAVO DA ILIZASH OT DAV GRADA !!

lEKA I MI QJTE HUQ KURVII !!
  (#5) Old
TheVeteran TheVeteran is offline
 
TheVeteran's Avatar
 
Posts: 366
Mood: Devilish
Thanks: 2
Thanked 9 Times in 9 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 25-07-2013, 11:29

Quote:
Originally Posted by Showtimebaby View Post
tuka se nabi v nekaf film koito kato gledam logikata mi si go mislil dokato si duhal na bashta si sigorno neznam koi e bil protiv jaki kaji mi ti vs epak ti kazvash 4e sme bili a moejsh li da se obusnovsh s nqkvi dokazatelstva ? prosto imashe leshperi v guilda koito im podariha item4eta i se misliha za igra4i i kat im kajehs acc se nasirat na stola 4u40koko e nai izqveniq ot tezi nasrankovci ako kazvash 4e alex e daval nqkvi set4eta ne e razmenqli sme itemi no tva e neshto savsem normalno vse pak se znaem i sme v 1 guild no 1to e po vajno ! amarathe vij sq da ti obsnq ima razlika ot tova da smenqsh setove i ot tova da ti dadat acc i ti da oberesh itemite ot nego (2 accta) za tva ne pishi mnogo mnogo shtot mozaka ti ( ako imash takav veche) e prekaleno malko za da vodi nqkakv spor ili razgovor s men !!

PS:KEFI SE V4E TI DAVAM PRAVO DA ILIZASH OT DAV GRADA !!

lEKA I MI QJTE HUQ KURVII !!


"prosto imashe leshperi v guilda koito im podariha item4eta i se misliha za igra4i i kat im kajehs acc se nasirat na stola"

В случая ти правеше същото,викаш на всеки 2ри ацц дуел,аз като ти кажа ацц насираш хаха.
  (#6) Old
Showtimebaby Showtimebaby is offline
 
Posts: 49
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 25-07-2013, 12:14

da sam bqgal ot acc dueli koga q kaji 4e ne se sehstam ima 2 pati v koito az i roshko vi razigrahme 1 hubavo no tva beshe umishleno i to4no ti borne koga si mi predlagal acc duel s tvoq geroi toest born2kill vs casper ili roshaviq q se zamisli malko i q si spomni to4no predi da se biq roshko i egati az te pitah are acc duel ti mlakna otide nqkade isled 2 min beshe obarnal rasata na mg seeesh li se za tva ne mi govori mnogo shtot ne az vartq rasite prez 2 min shtot se nasiram ot strah are kat ti ponikne malko mozak togava mi komentirai ;)
  (#7) Old
TheVeteran TheVeteran is offline
 
TheVeteran's Avatar
 
Posts: 366
Mood: Devilish
Thanks: 2
Thanked 9 Times in 9 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 25-07-2013, 12:20

Quote:
Originally Posted by Showtimebaby View Post
da sam bqgal ot acc dueli koga q kaji 4e ne se sehstam ima 2 pati v koito az i roshko vi razigrahme 1 hubavo no tva beshe umishleno i to4no ti borne koga si mi predlagal acc duel s tvoq geroi toest born2kill vs casper ili roshaviq q se zamisli malko i q si spomni to4no predi da se biq roshko i egati az te pitah are acc duel ti mlakna otide nqkade isled 2 min beshe obarnal rasata na mg seeesh li se za tva ne mi govori mnogo shtot ne az vartq rasite prez 2 min shtot se nasiram ot strah are kat ti ponikne malko mozak togava mi komentirai ;)
Я не лъжи сополанко,с моя герой колко пъти съм ти предлагал и се правиш на афк всеки път.Да не говорим че и 2мата сте адски слаби,нямаше ме учуди и 1vs2 да ви бия.;)
  (#8) Old
PA3BPAT PA3BPAT is offline
 
Posts: 102
Mood: Wasted
Thanks: 22
Thanked 22 Times in 19 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 25-07-2013, 12:40

Всички сте мишки... къде бяхте като бяхме 400 човека?
  (#9) Old
dandio dandio is offline
 
Posts: 73
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 25-07-2013, 15:06

Quote:
Originally Posted by Showtimebaby View Post
da sam bqgal ot acc dueli koga q kaji 4e ne se sehstam ima 2 pati v koito az i roshko vi razigrahme 1 hubavo no tva beshe umishleno i to4no ti borne koga si mi predlagal acc duel s tvoq geroi toest born2kill vs casper ili roshaviq q se zamisli malko i q si spomni to4no predi da se biq roshko i egati az te pitah are acc duel ti mlakna otide nqkade isled 2 min beshe obarnal rasata na mg seeesh li se za tva ne mi govori mnogo shtot ne az vartq rasite prez 2 min shtot se nasiram ot strah are kat ti ponikne malko mozak togava mi komentirai ;)


Абе това, че има малко хора не ти дава правото да лъжеш чак толкова нагло :D
аз бях свидетел 1 път , тои те попита дали искате ацц дуел и casper i
roshaviq ;)
смешен си направо
  (#10) Old
dandio dandio is offline
 
Posts: 73
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 25-07-2013, 15:06

и ти разбира се не се съгласи :)
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©