Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
GREENSHITS GREENSHITS is offline
 
Posts: 42
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2013
Default чичо ви КОКО на инвазия - 08-06-2013, 22:15

http://prikachi.com/images.php?images/822/6200822H.jpg
  (#2) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 08-06-2013, 23:09

Quote:
Originally Posted by greenshits View Post
Баннат е по акаунт за 7 дни за тоя айс и проваления рейс.
3 за айса и 4 за проваления рейс евент, както и за всичко останало, което успя да сътвори за толкова кратко време.

Last edited by brokep; 09-06-2013 at 01:04.
  (#3) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 09-06-2013, 14:26

Quote:
Originally Posted by brokep View Post
Баннат е по акаунт за 7 дни за тоя айс и проваления рейс.
3 за айса и 4 за проваления рейс евент, както и за всичко останало, което успя да сътвори за толкова кратко време.
Имайки предвид следното, ще помоля sVR да не променя бан, който не е сложил той и не е наясно с другите предпоставки за него.
  (#4) Old
Zeek Zeek is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 09-06-2013, 16:00

Quote:
Originally Posted by greenshits View Post
Това си е чист исе от см-то има разлика, но кои да гледа!
  (#5) Old
asdf asdf is offline
 
Posts: 36
Mood: Talkative
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 09-06-2013, 16:06

Тантала е пойзнат междудругото ,или ми е от графиката зеленикав ми се вижда ! :Д
  (#6) Old
Zeek Zeek is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 09-06-2013, 16:17

Quote:
Originally Posted by asdf View Post
Тантала е пойзнат междудругото ,или ми е от графиката зеленикав ми се вижда ! :Д
Не е зелен, когато см ползва исе на моб той 'побелява' ,а когато елф ползва исе аге моба просто замрузва и не се движи!

Но как очакваш 11 годишното гм да знае тези подробности? Дай на некадърника власт и му гледай сеира.
  (#7) Old
`svR `svR is offline
 
Posts: 47
Mood: HaHa
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to `svR
Default 09-06-2013, 16:37

Та как то казах на brokep банна на този "Играч" не трябва да е 7 дена
1-во Дори и да има аце на тантал (казвам дори и да има) то банна му трябва да е за 3 дена по герой ПО ГЕРОЙ а не по акаунт
2-ро провалил RACE евент трябва веднага да се накаже с от 1-2 дена банн по акаунт
За това аз му промених банна но дадения ГМ brokep решава че той знае повече от мен просто не ми се спори!

п.п brokep ако имаш личен проблем с този чичо ви Коко си го реши с нормалния си герой,и другия път преди да ми даржиш сметка и да ми пишеш на лично моля ти са погледни на кое място си в йерархия!
  (#8) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 09-06-2013, 16:53

Quote:
Originally Posted by `svR View Post
Та как то казах на brokep банна на този "Играч" не трябва да е 7 дена
1-во Дори и да има аце на тантал (казвам дори и да има) то банна му трябва да е за 3 дена по герой ПО ГЕРОЙ а не по акаунт
2-ро провалил RACE евент трябва веднага да се накаже с от 1-2 дена банн по акаунт
За това аз му промених банна но дадения ГМ brokep решава че той знае повече от мен просто не ми се спори!

п.п brokep ако имаш личен проблем с този чичо ви Коко си го реши с нормалния си герой,и другия път преди да ми даржиш сметка и да ми пишеш на лично моля ти са погледни на кое място си в йерархия!
Тук мисля, че не става дума за йерархия, а за принципи:
1. тук се вижда, че това не му е първия бъг на златен моб, за което трябва да получи 3 дена бан по акаунт - нещото, което се прави за всеки с втори бъг на златен моб.
2. Освен че провали рейс евент, се опита да лъже и по време на друг евент - както се вижда на файнд ползва трейс, също така и ме псува (на снимката от давиас, което е нарушение на точка 1 от правилата).
3. Не мисля, че е коректно да променяш бан, по който нямаш отношение.
4. Нямам никакво лично отношение към когото и да било в този сървър и мисля, че много ясно го показвам.

Edit: Тъй като автора на темата, незнайно защо, изтри снимката, което значи, че вече няма друго доказателство, бан-а на 4u4oKoKo остава само за второто основание - проваления рейс евент и опита да измами на файнда - бан по акаунт за 3 дни.

Last edited by brokep; 09-06-2013 at 17:19.
  (#9) Old
Varane Varane is offline
 
Posts: 14
Mood: Bahahaha
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 09-06-2013, 18:49

Quote:
Originally Posted by `svR View Post
Та как то казах на brokep банна на този "Играч" не трябва да е 7 дена
1-во Дори и да има аце на тантал (казвам дори и да има) то банна му трябва да е за 3 дена по герой ПО ГЕРОЙ а не по акаунт
2-ро провалил RACE евент трябва веднага да се накаже с от 1-2 дена банн по акаунт
За това аз му промених банна но дадения ГМ brokep решава че той знае повече от мен просто не ми се спори!

п.п brokep ако имаш личен проблем с този чичо ви Коко си го реши с нормалния си герой,и другия път преди да ми даржиш сметка и да ми пишеш на лично моля ти са погледни на кое място си в йерархия!
Че какво знаеш ти ?
Аз бях свидетел тоя си плачеше за бан ... в race събитието провали старта, след това за 2-рия старт също го провали и бе предупреден ... след това събитието почна както трябва и аз водих 1-ва обиколка тоя ме чака и ме уби ... и така така други причини.

Колко ,,лек" админ трябва да си ти ,че на човек, който проваля събитие, иска да яде бан за 5 дена ( иска си го публично ) има оплаквания от него в форума ... Той ще иска 5 дена бан + ще проваля събитие ( 2 ) .
И вие ще му дадете там 5 дена ?
Залужава бан по ацц forever.
- Неуважение към gm
- Проваляне на събитие (2)
- Биене на златен дракон с ice
- Предизвикване на gm
и още някакви.


  (#10) Old
Varane Varane is offline
 
Posts: 14
Mood: Bahahaha
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 09-06-2013, 18:53

Quote:
Originally Posted by Varane View Post
Че какво знаеш ти ?
Аз бях свидетел тоя си плачеше за бан ... в race събитието провали старта, след това за 2-рия старт също го провали и бе предупреден ... след това събитието почна както трябва и аз водих 1-ва обиколка тоя ме чака и ме уби ... и така така други причини.

Колко ,,лек" админ трябва да си ти ,че на човек, който проваля събитие, иска да яде бан за 5 дена ( иска си го публично ) има оплаквания от него в форума ... Той ще иска 5 дена бан + ще проваля събитие ( 2 ) .
И вие ще му дадете там 5 дена ?
Залужава бан по ацц forever.
- Неуважение към gm
- Проваляне на събитие (2)
- Биене на златен дракон с ice
- Предизвикване на gm
и още някакви.
btw... цъкам от седмица и никога не съм те виждал в играта камоли да видя евент от теб ? Ти за какъв се имаш и ти на нивото на brocep ...защо да не знае повече от тебе ? Не мисля, че ти имаш право да спориш наказанието на твоя колега, може да го оспорват само по висшите - администраторите. Ако бях на място на brocep щях да се оплача на някой по-виш .


 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©