Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Showtimebaby Showtimebaby is offline
 
Posts: 49
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default hauhauah - 23-07-2013, 12:04

Vincent narushi pravilata kato dovede maika si da q 4ukam
a toi snimashe za da sabira material za ve4erta D: taka tva bshe zavasrhak v bnash stil na sezona :D beshe kraino vreme dr q sezon sh se vidim pi4eta o4akvaite mnogo sex shte pisha na pi4ovete Alexandros iSexual i hkill da doidat pri kompaniqta koqto sme se sabrali a drugite shte mi duhat pak do jivot are 4ao pi4ove i kurvii tva se otnasq i za gm tata auhuahauh !!!
  (#2) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 23-07-2013, 12:10

Quote:
Originally Posted by Showtimebaby View Post
Vincent narushi pravilata kato dovede maika si da q 4ukam
a toi snimashe za da sabira material za ve4erta D: taka tva bshe zavasrhak v bnash stil na sezona :D beshe kraino vreme dr q sezon sh se vidim pi4eta o4akvaite mnogo sex shte pisha na pi4ovete Alexandros iSexual i hkill da doidat pri kompaniqta koqto sme se sabrali a drugite shte mi duhat pak do jivot are 4ao pi4ove i kurvii tva se otnasq i za gm tata auhuahauh !!!
Браво!


  (#3) Old
Vincent Vincent is offline
 
Vincent's Avatar
 
Posts: 90
Mood: Devilish
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to Vincent
Default 23-07-2013, 12:47

Това че не можете да губите е друг въпрос,разчитате на това че гм няма дисконект да си метнете итемите,и да дадете празен акаунт.
Що се отнася до другия сезон,да не се окаже да го изпуснеш;).
  (#4) Old
Showtimebaby Showtimebaby is offline
 
Posts: 49
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 23-07-2013, 17:09

cqlata caka beshe da napraim kuriozen final na sezona padna smqh sega ve4e moi vleznat pove4e hora shtot kato ne sme on RoshaViq i CaspeR ve4e shte mogat da izlizat ot dav grada a ne da stoqt vatre mishkarite kato backtomu badgame amaranth 4i4okokovci i tem podobni leshper4eta nedorasli .

elq e biba deca tva beshe pokazahme vi kak stoqt neshtata spamihte prikazvahte no vatre ot dav e tva e razlikata kolkoto i da se sabirahte vinagi stoqhte v grada

Lek den vi jelaq na pi4ovete a na ostanalite leshperi DUHAITEE GO hha !!

PS:kogato sam obijdal gm do sega vinagi e bilo s pri4ina primerno zashto ne sam obijdal brokep shtot e pi4,no tova da si nqkaf smotan geroi da si addnesh reni i krediti na geroq i da se mislish za golqm igra4 ili kato amaranth limitless da mu dade geroi da si caka toi da im sabere itemite i da se misliza igra4 !!
  (#5) Old
Vincent Vincent is offline
 
Vincent's Avatar
 
Posts: 90
Mood: Devilish
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to Vincent
Default 23-07-2013, 21:24

Quote:
Originally Posted by Showtimebaby View Post
cqlata caka beshe da napraim kuriozen final na sezona padna smqh sega ve4e moi vleznat pove4e hora shtot kato ne sme on RoshaViq i CaspeR ve4e shte mogat da izlizat ot dav grada a ne da stoqt vatre mishkarite kato backtomu badgame amaranth 4i4okokovci i tem podobni leshper4eta nedorasli .

elq e biba deca tva beshe pokazahme vi kak stoqt neshtata spamihte prikazvahte no vatre ot dav e tva e razlikata kolkoto i da se sabirahte vinagi stoqhte v grada

Lek den vi jelaq na pi4ovete a na ostanalite leshperi DUHAITEE GO hha !!

PS:kogato sam obijdal gm do sega vinagi e bilo s pri4ina primerno zashto ne sam obijdal brokep shtot e pi4,no tova da si nqkaf smotan geroi da si addnesh reni i krediti na geroq i da se mislish za golqm igra4 ili kato amaranth limitless da mu dade geroi da si caka toi da im sabere itemite i da se misliza igra4 !!
Големите играчи : RoshaViq vs EgatiPower 1-5
CaspeR vs Amaranth 0-5
След това тарикатите викат че се давало само акаунта без итеми,празен акаунт за какво му е на победителя?
  (#6) Old
asdf asdf is offline
 
Posts: 36
Mood: Talkative
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 23-07-2013, 21:46

Quote:
Originally Posted by Showtimebaby View Post
cqlata caka beshe da napraim kuriozen final na sezona padna smqh sega ve4e moi vleznat pove4e hora shtot kato ne sme on RoshaViq i CaspeR ve4e shte mogat da izlizat ot dav grada a ne da stoqt vatre mishkarite kato backtomu badgame amaranth 4i4okokovci i tem podobni leshper4eta nedorasli .

elq e biba deca tva beshe pokazahme vi kak stoqt neshtata spamihte prikazvahte no vatre ot dav e tva e razlikata kolkoto i da se sabirahte vinagi stoqhte v grada

Lek den vi jelaq na pi4ovete a na ostanalite leshperi DUHAITEE GO hha !!

PS:kogato sam obijdal gm do sega vinagi e bilo s pri4ina primerno zashto ne sam obijdal brokep shtot e pi4,no tova da si nqkaf smotan geroi da si addnesh reni i krediti na geroq i da se mislish za golqm igra4 ili kato amaranth limitless da mu dade geroi da si caka toi da im sabere itemite i da se misliza igra4 !!
axaxaxaxax mishe ti mi kaji ,kude beshe kato imashe 300 on .... pred davias izlizal li si kolko vrme ti otne da stanesh maks 3 meseca xaxaaxxaxa,poneje ne mojeshe da vdigash mishkata si ti v slu4aq palq4o roshaviq bil axaxaxaxax
  (#7) Old
SHANS SHANS is offline
 
Posts: 17
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 24-07-2013, 07:48

Quote:
Originally Posted by showtimebaby View Post
...kato amaranth limitless da mu dade geroi da si caka toi da im sabere itemite i da se misliza igra4 !!
Рошлио, нищо лично, ама точно ти да говориш за "подарени айтъми", е доста нагло.На теб поуерфул-а какво ти подари?Само 3 сета,кундум, рени и още знайни и не знайни айтъми...
  (#8) Old
BO_|_ BO_|_ is offline
 
Posts: 41
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 24-07-2013, 13:32

pyrvoto koeto e ti si nai slaboto mg ... vtoroto koeto e poweruL mi dade kundun i krila
sled kato se razbrahme dvamata da igraem na RoshaViq razbirash li shtot i toi go igraeshe poveche ot mene mn prosti vsichki pone nakraq moje da nqmam acc no si napraih shouto i mi e mega qko sq nqma znachenie che sam zagubel az znaeh i bez tva che she zagubq ... normalno e za kingovete lichno toi mi prizna drygoto nzz ,, kakto i da e i shto pyk da ne myftq shtom moga myftq ;]] ti kat ne moij tih ta iskam !!!!
  (#9) Old
BO_|_ BO_|_ is offline
 
Posts: 41
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 24-07-2013, 16:48

Quote:
Originally Posted by Vincent View Post
Големите играчи : RoshaViq vs EgatiPower 1-5
CaspeR vs Amaranth 0-5
След това тарикатите викат че се давало само акаунта без итеми,празен акаунт за какво му е на победителя?
mi ne e li taka be pedalche smachkano i beshe 3:5 RoshaViq vs Egatipower tva che ne zachitash det e igral s shield toi ako iska i gol moi da igrai ti nishto ne mojesh da kajesh ti si edna pionka v tazi igra tva che bannvash ne te pravi velik koi znai oshte si smuchesh prasta i vikash na maika si ''mamoo ,, kade mi e mlqkoto ...." zatfa che ne govorete smeshnici smotani !!!
  (#10) Old
SHANS SHANS is offline
 
Posts: 17
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 24-07-2013, 18:09

Quote:
Originally Posted by bo_|_ View Post
pyrvoto koeto e ti si nai slaboto mg ... Vtoroto koeto e powerul mi dade kundun i krila
sled kato se razbrahme dvamata da igraem na roshaviq razbirash li shtot i toi go igraeshe poveche ot mene mn prosti vsichki pone nakraq moje da nqmam acc no si napraih shouto i mi e mega qko sq nqma znachenie che sam zagubel az znaeh i bez tva che she zagubq ... Normalno e za kingovete lichno toi mi prizna drygoto nzz ,, kakto i da e i shto pyk da ne myftq shtom moga myftq ;]] ti kat ne moij tih ta iskam !!!!
Голям кеф.. да те бият като магаре и после да се хвалиш, че си паднал.А това че съм най-слабото мг си е моя работа, аз играх последните три седмици докато си събера сета да знам, че поне съм си завършил героя, нито съм експерементирал статс, нито нищо.
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©