Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Hard > Problems / Проблеми

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default Запитване към Лана. - 03-01-2014, 19:17

Здравй.
Запознат си горе-долу с проблема.Купих си БК от *Леголас* , но е блокнато , има ли вариант да го изчистите , да изтриете всички итеми в акаунта и да го ползвам или е изгубена кауза.Благодаря.
Quote:
Originally Posted by lana View Post
kogato si kupil akaunta e bil bannat , sledovatelno nqma da moejsh da go polzvash.
Quote:
Originally Posted by voldemeur View Post
Това не е вярно , защото когато го купих , влязов да го разгледам какво има вътре , не беше блокнат и когато започнах да местя горе спонменатите рингове се е блокнал , защото нямаше никакъв проблем тогава , когато влязох след няколко минути отново вече беше блокиран.Може би сте го блокирали денят , който съм го купил , в такъв случай няма проблем , извинявам се.
Пописахме си на тази тема , но не ми отговори на последния пост и още тая някаква надежда.Моля за отговор.

Last edited by Voldemeur; 03-01-2014 at 19:20.
Reply With Quote
  (#2) Old
bigsteele bigsteele is offline
 
Posts: 45
Mood: Amused
Thanks: 2
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 03-01-2014, 19:51

Lana moje li da popitam koga nqkoga shte poglednete kvo sam napisal i da napravite neshto po moq vapros ?!
Reply With Quote
  (#3) Old
bigsteele bigsteele is offline
 
Posts: 45
Mood: Amused
Thanks: 2
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 03-01-2014, 19:55

Лана поглендни ми акаунта че пак е блокнат 3-4 пати ми го оправяш но все едно и сащо не съм играл от 28 декември искам пак да си цакам на серверчето .... Благодаря ако е нужно влезте в акаунта ми и оправете лично тая каша дето ми я насадиха .... :( Acc - bigsteele
Reply With Quote
  (#4) Old
Lana Lana is offline
 
Posts: 37
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 03-01-2014, 19:57

Quote:
Originally Posted by Voldemeur View Post
Здравй.
Запознат си горе-долу с проблема.Купих си БК от *Леголас* , но е блокнато , има ли вариант да го изчистите , да изтриете всички итеми в акаунта и да го ползвам или е изгубена кауза.Благодаря.


Пописахме си на тази тема , но не ми отговори на последния пост и още тая някаква надежда.Моля за отговор.
Izvinqvam se drugite geroi sum mu bil bannal.. sega shte ti opravq geroq. Samo kaji acc
Reply With Quote
  (#5) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 03-01-2014, 20:00

Писах ти на лично , Лана. Благодаря.
*Лана тоя акаунт пак се БЛОКНА... , точно го подарих на едно момче и му изписа блок , изтрии всичко в този акаунт ако може*

**Лана , извинявам се.Остави го ,това БК ми казаха , че е дупено от него , няма дупени предмети в него но *System* ще го банва винаги , защото е дупено от този акаунт.Благодаря все пак**

ЛОКВАЙТЕ ТЕМАТА

Last edited by Voldemeur; 03-01-2014 at 20:26.
Reply With Quote
  (#6) Old
Friend Friend is offline
 
Friend's Avatar
 
Posts: 198
Mood: Happy
Thanks: 19
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 03-01-2014, 20:41

Quote:
Originally Posted by voldemeur View Post
Писах ти на лично , Лана. Благодаря.
*Лана тоя акаунт пак се БЛОКНА... , точно го подарих на едно момче и му изписа блок , изтрии всичко в този акаунт ако може*

**Лана , извинявам се.Остави го ,това БК ми казаха , че е дупено от него , няма дупени предмети в него но *system* ще го банва винаги , защото е дупено от този акаунт.Благодаря все пак**

ЛОКВАЙТЕ ТЕМАТА
Пробвай да прехвърлиш героя в друг акаунт и му смени името.
Reply With Quote
  (#7) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 03-01-2014, 20:46

Ако на админите им се занимава - може , но кредити не ми се дават.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©