Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
bliznaK bliznaK is offline
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2014
Default Хакери в Фъна. - 23-02-2014, 14:55

Така, от известно време наблюдавам как някой чужденци си правят ресове от никъде, в ресет евента от 1 во до 6 то място са хакери, създават рандом герой с имена от типа "фаасхгсхд" правят по 50,60 реса, трият ги и правят нови, за да се класират в класацийте, също така "Анимиа" и "Делай" за има няма 1 ден от 80-90 реса, хоп 140 и 150 , чудна работа... моля някое Гм/админ да погледне малко фън-а защото всичко вече е анархия.
  (#2) Old
TheVeteran TheVeteran is offline
 
TheVeteran's Avatar
 
Posts: 366
Mood: Devilish
Thanks: 2
Thanked 9 Times in 9 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 23-02-2014, 15:14

В Раге сървара правиха същото,но няма кой да ги банне тези нахални същества.
  (#3) Old
bliznaK bliznaK is offline
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2014
Default 23-02-2014, 16:29

Мен ме съмнява че има няква далавера между тях и собственика, пращат му сигорно стабилно смс-си да не ги закача.. незнам дупят на поразия... за 100 милн зен селват Анциент с лък на 13 .. дупен разбирасе...ако на никой не му се занимава, да ми даде няква връзка с главния, че да измислим нещо, ако трябва и ГМ мога да стана само да се оправят тия каши, много играчи започнаха да си продават херотата за смс-си в други сървъри... ако това продължава до няколко месеца сървърът ще умре..


П.П Снимал съм класацията точно в момента в който един от тях прави тия мулета с имена от типа "асдафсгдс" и имам доказателства с който може да им се сложи бан на мрежата.
  (#4) Old
JES JES is offline
 
JES's Avatar
 
Posts: 122
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Feb 2014
Default 24-02-2014, 09:57

Ха-Ха-Ха Hello kitty Hahahaha
  (#5) Old
xalata xalata is offline
 
Posts: 3
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2014
Default 24-02-2014, 12:38

Админе , спиш ли ? Няма ли кой да ги махне тия жалтури вече става прекалено нагли ... от скоро съм в сървъра , но мисля и съвсем скоро и да го спра ако това продължи ... не може жълтото копеле да ми направи за 1 ден 150 рр и да е с фулл предмети , а аз да се кефя като цигане на баничка , че си врътнах сам 2лв крила ....
  (#6) Old
bliznaK bliznaK is offline
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2014
Default 24-02-2014, 17:08

Срещу тез манафи брат.. аз ще поведа джихад! присъединете се към KukluxKL да изтребим жълтите наглеци!
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©