Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Hard > Problems / Проблеми

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
SOKOLOV SOKOLOV is offline
 
Posts: 6
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Exclamation ПЪЛНА АНАРХИЯ - 18-10-2013, 11:22

Искам да попитам що за сървър е това ? Първо момчетата намериха за виновен СТЕФАН или там какъвто и да е свр ... че продава кредити ама ти казвам го навряха в миша дупка ! Оня не пое отговорност ?!?!?! Нататък уж меджик гладиатор неможе да се прехвърля арагорн пича си почва направо с мг няма ядове ... Пак гейм мастърите навряни в дупка те пак не поемат грам отговорност ... и най-смешното е че си сложи каска сам ?!?! Не го знам на 12 ли и ви е аверче че сте го сложили ... или има инвалидна пенсия и ви дава 30% ... ддз нещо такова ще е ... хората го хванаха че незнае къде се намира а той "Пази, Боже, от неканен гост, от гнил мост и от човек прост на висок пост! " напрао съм се смял като след райски газ ... УБИ МЕ ЧОВЕК,УБИ МЕ !!!
п.с. ако някой незнае за какво говоря мога да ви сложа линкове,ако момчето от страх не ги махне,в паника .... И да не земеш да ме баннеш че казвам истината,това е форум имам правото да изкажа мнението си..ти още нямаш лична карта и 18 години като навършиш и ти го печелиш това право. Понял ? ???
Reply With Quote
  (#2) Old
araneae araneae is offline
 
araneae's Avatar
 
Posts: 16
Mood: Inspired
Thanks: 3
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Sep 2013
Default 18-10-2013, 11:48

Ако вдигнеш 220 може да си направиш МГ, той си е вдигнал муле и си е направил МГ..

http://web3.mubz.bg/#!character#Baba
http://web3.mubz.bg/#!character#AragorN
Reply With Quote
  (#3) Old
SOKOLOV SOKOLOV is offline
 
Posts: 6
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 18-10-2013, 12:23

Айде да не ме правиш на зеленчук ?? ... И двата героя са онлайн от 14 часа ?!?!? ОПРОВЕРГАЙ МЕ МОЛЯТЕ !!!!!
Reply With Quote
  (#4) Old
angelpz angelpz is offline
 
Posts: 105
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 18-10-2013, 12:29

Quote:
Originally Posted by SOKOLOV View Post
Айде да не ме правиш на зеленчук ?? ... И двата героя са онлайн от 14 часа ?!?!? ОПРОВЕРГАЙ МЕ МОЛЯТЕ !!!!!
'Doesnt metter with which character you are online as long as you are with your account online it will get online hours!'

AKo mojesh da si go prevedesh ?
Reply With Quote
  (#5) Old
SOKOLOV SOKOLOV is offline
 
Posts: 6
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 18-10-2013, 12:35

Мога да си го преведа .. само една дума ми обягва "metter" какво ли означава ? ....
Reply With Quote
  (#6) Old
angelpz angelpz is offline
 
Posts: 105
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 18-10-2013, 12:39

Doesnt metter - az si go prevejdam kato nqma zna4enie..
Reply With Quote
  (#7) Old
SOKOLOV SOKOLOV is offline
 
Posts: 6
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 18-10-2013, 15:05

mEtter ? .... Allright your english level is amazing,really you owed me really hard {}
Reply With Quote
  (#8) Old
`svR `svR is offline
 
Posts: 47
Mood: HaHa
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to `svR
Default 18-10-2013, 17:40

Quote:
Originally Posted by sokolov View Post
Искам да попитам що за сървър е това ? Първо момчетата намериха за виновен СТЕФАН или там какъвто и да е свр ... че продава кредити ама ти казвам го навряха в миша дупка ! Оня не пое отговорност ?!?!?! Нататък уж меджик гладиатор неможе да се прехвърля арагорн пича си почва направо с мг няма ядове ... Пак гейм мастърите навряни в дупка те пак не поемат грам отговорност ... и най-смешното е че си сложи каска сам ?!?! Не го знам на 12 ли и ви е аверче че сте го сложили ... или има инвалидна пенсия и ви дава 30% ... ддз нещо такова ще е ... хората го хванаха че незнае къде се намира а той "Пази, Боже, от неканен гост, от гнил мост и от човек прост на висок пост! " напрао съм се смял като след райски газ ... УБИ МЕ ЧОВЕК,УБИ МЕ !!!
п.с. ако някой незнае за какво говоря мога да ви сложа линкове,ако момчето от страх не ги махне,в паника .... И да не земеш да ме баннеш че казвам истината,това е форум имам правото да изкажа мнението си..ти още нямаш лична карта и 18 години като навършиш и ти го печелиш това право. Понял ? ???
1-во кажи на кой съм продал кредити или каквото и да е било
2-ро никой вече не е МГ на 1 левел без рес (имаше един просто rpo беше забравил да го оправи това )
3-то има правила на форума всеки който мен или другите полочава наказание (никой няма право да обижда който и да е било дори и нормален играч)
4-то всеки има право на глас с това обиждане доказват само едно че iq-то им е едноцифрено число друго.

Друго няма какво да кажа.
Reply With Quote
  (#9) Old
`svR `svR is offline
 
Posts: 47
Mood: HaHa
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to `svR
Default 18-10-2013, 17:41

Quote:
Originally Posted by sokolov View Post
Айде да не ме правиш на зеленчук ?? ... И двата героя са онлайн от 14 часа ?!?!? ОПРОВЕРГАЙ МЕ МОЛЯТЕ !!!!!
онлине времето не се измерва по герой а по "acc"
Reply With Quote
  (#10) Old
Outta Outta is offline
 
Posts: 18
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 18-10-2013, 17:43

Quote:
Originally Posted by `svR View Post
1-во кажи на кой съм продал кредити или каквото и да е било
2-ро никой вече не е МГ на 1 левел без рес (имаше един просто rpo беше забравил да го оправи това )
3-то има правила на форума всеки който мен или другите полочава наказание (никой няма право да обижда който и да е било дори и нормален играч)
4-то всеки има право на глас с това обиждане доказват само едно че iq-то им е едноцифрено число друго.

Друго няма какво да кажа.
Тузчо щом се имаш за толкова образован (само да вметна iq не е марка свинска масс както ти си мислиш) не можеш ли да осъзнаеш ,че играчите не те искат и да се махнеш
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©