Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Hard > Problems / Проблеми

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
nicky0604 nicky0604 is offline
 
Posts: 53
Mood: Fine
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jan 2014
Default Бан без причина? - 02-01-2014, 01:50

Днес докато правих дуели реших да излезна да сменя статс и като се пробвах да вляза пак ми каза,че съм баннат.В сайта пише, че е от системата за дупене..Съмнявам се, че може да е от jewel of creation-ите,които купих по-рано днес.
Nick:Sladur
Reply With Quote
  (#2) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 02-01-2014, 01:58

За да не правя нова тема , аз си купих герой - БК към 25 реса и след като го разгледах пак си влязох в моя акаунт и след 5 минути като пробвах да вляза в купения беше блокнат , пак пише за дупене. Ако има нещо дупено вътре аз нямам нищо общо и моля да бъде махнат Бана. *акаунт*: WeakPlayer

Благодаря.
Reply With Quote
  (#3) Old
Lana Lana is offline
 
Posts: 37
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 02-01-2014, 04:18

Gotovi ste . Imate neshto dupeno po vas ,ako ste razbrali kakvo go prodaite.
Reply With Quote
  (#4) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 02-01-2014, 09:40

А защо имам парола на сандъка?Ако може да се махне тая парола , защото не съм я слагал аз. * АКАУНТА ПАК Е БЛОКНАТ * , не знам кой точно итем е дупен и не знам как да разбера но имам и парола на сандъка , така че не мога да го продам , моля за помощ.

Last edited by Voldemeur; 02-01-2014 at 09:46.
Reply With Quote
  (#5) Old
Lana Lana is offline
 
Posts: 37
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 02-01-2014, 14:45

Accto si go vzel ot Legolas ,a ne znam zashto e ot bannato .. Lichno az go bqh bloknal za dupene . :-)
Reply With Quote
  (#6) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 02-01-2014, 15:24

Да , но аз не съм дупил нищо там , нито имам нещо общо.Вътре няма почти никакви итеми , освен някакви рингове със зен.От отговора ти да разбирам ли , че няма да мога да използвам този акаунт?Можеш да сравниш Айпита и логове да видиш , че нямам нищо общо с тия типове.
Reply With Quote
  (#7) Old
Lana Lana is offline
 
Posts: 37
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 02-01-2014, 15:41

Kogato si kupil akaunta e bil bannat , sledovatelno nqma da moejsh da go polzvash.
Reply With Quote
  (#8) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 02-01-2014, 16:20

Това не е вярно , защото когато го купих , влязов да го разгледам какво има вътре , не беше блокнат и когато започнах да местя горе спонменатите рингове се е блокнал , защото нямаше никакъв проблем тогава , когато влязох след няколко минути отново вече беше блокиран.Може би сте го блокирали денят , който съм го купил , в такъв случай няма пробле , извинявам се.Щом е дупил трябва да се накаже и това , че си е продал героя на мен не го унивинява и трябва да бъде наказан.Интересувам се от един пендант , който е вътре в героя , рейт , 3%рек. , може ли да се провери дали е дупен и ако не е , има ли шанс да го получа.Благодаря.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©