Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Medium > Problems / Проблеми

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 17-03-2015, 00:20

слаб си пич. просто 15 реда простотии прочетох току що. ако иска и 10ти човек да ти е играл с акаунта , ти пак си мега слаб. не знам кой е бил с хак и кой не , нито съм присъствал на дуела , но играя със сисо и му знам и пароли и статсове и абсолютно всичко и знам , че те е бил честно. от там на сетне всичко , което остава в миналото е , че ти си пълно муле. не знам къде . кво си доказвал , но в тоя сървър доказа само едно - че нямаш мозък за 2 стотинки , а от му разбираш , колкото аз от ядрена физика.слабоумен , с 3 думи в речника и 3 иречения въртиш в тоя форум вече 40 коментара. просто спри да пишеш и си взимай хапчетата редовно , защото пак ще те приберат там , от където са те извадили - може би мазе , може би лудница.
Reply With Quote
  (#12) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 17-03-2015, 00:26

не рева за никакъв нов клиент , не ме и грее , защото си личи , когато някой играе със спийд. спокоен съм , защото хванах 3-4 човека от началото до сега и ми е пределно ясно кой играе честно и кой не. не знам какво представлява хака - явно ти си запознат. блъскам ги доста в този сървър , но пак не претендирам нищо.имам 20 пъти по-добри предмети от 99% от сървъра , но пак не съм казал нищо. не знам от къде ти дойде това , че се мисля за някъв или се имам за много силен - напротив. дори йоан ще ти каже как питам всеки за съвети и си събирам информация , защото играта ми харесва и се кефя да научавам нови неща. доста хора са ми помогнали , сред които и йоан , и смея да твърдя , че мога да играя на едно средно ниво. не ми дреме за мнението ти - първо защото си ултра слаб , 2ро интересува ме мнението само на хората , с които играя. другите какво говорят и бръщолевят , дори вече не ме ядосва. много ми е забавно дори , всяка вечер се смеем в давиас. бобар пак ти казвам - слаб си , спри да пишеш , излагаш се. дори хората в сървъра ти се смеят и коментират , колко си тъп и отчаян. :)
Reply With Quote
  (#13) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 17-03-2015, 11:50

хахаха кой хора тия от гуилда ти ли хаха. и така е слаб съм си и за това всеки път , където съм те видял съм те паркирал, но сигурно и за това лъжа и в нормала и там така беше виждам те и се прибирам в града и не изливам , ако някой не ми даде буф или мс , защото просто си много силен. винаги са мибили забавни такива смешници , като теб , колкото повече ги биеш , толкова повече ти пишат , не бият , но поне пишат колко съм слаб. е така е слаб съм ама докато играех ме гледаше от вътре. това е щото съм муле, а ти играч. ;) и нали си много отворен и шамараджия , остави си пак телефона и тия дни , като имам време да ти се обадя да се видим.
Reply With Quote
  (#14) Old
Merenge Merenge is offline
 
Posts: 32
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2014
Default 17-03-2015, 20:31

venci bot
Reply With Quote
  (#15) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 17-03-2015, 21:23

гледам, че почнаха вече да трият болезнената истина , но да ви боли кура.
иначе той цецо е забравил една случка от преди години, ама скоро ще му се упресни паметта. след месец ще вкарам колата в движение и пак сам ще отида , само , че тоя път ще го чакам 24/7 докато не го видя да влиза или излиза и ще го оставя в локва кръв, нищо , че не съм лош човек, по начало. няма да го убивам , защото не ми стиска , просто съзнавам , че ще трябва да го лежа. и сега мога да отида ама 2ри път пеша няма да го чакам , че много висене без кола не става. и тоя път направо с маската ще го чакам и последното , което ще види е един плик от т-маркет или друга верига магазини как му се спуска , я към лицето я някъде другаде и ще разбере , колко е лошо да те ударят с обикновенн плик и ще разбере тая лоена топка колко боли. като цяло отмащението не е решение и дори е смешно човек да се занимава за игра, но понякога има и изключения.
Reply With Quote
  (#16) Old
HUH HUH is offline
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2015
Default 17-03-2015, 22:11

boi weee da pripadat tam
Reply With Quote
  (#17) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 17-03-2015, 22:15

такъв скапаняк, за друго не става. виж сестра му може и да я чукаме , горе долу става за ебане.
Reply With Quote
  (#18) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 17-03-2015, 23:40

бобара става за шут
Reply With Quote
  (#19) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 18-03-2015, 11:41

оооооо боте-мулев , май се оказа, че не само ставаш, а си си шут и то от класа, та даже и вицаджия. айде почина си един ден , започвай пак , че работа те чака.
;)
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©