Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
krisko krisko is offline
 
Posts: 13
Thanks: 4
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Default Кражба на герой - 31-12-2013, 10:01

Не знам дали мога да го нарека кражба тъй като и аз имам вина, но ще обясня ситуацията. С едно момче от играта Voldemeur сключихме седлка да му продам елфа си MaTks и няколко итема лък dd rate thunder na 11. Човека ми прати бележка на която пишеше че е пратил пратката, която ще прикача след малко и не се усъмних, че ме е прецакал. Сделката беше за 2 кг протеин. Сутринта отивам до еконт вземам го и имаше картичка с пожелание за весели празници... Елфа ми е в ацц kleshti, а итемите са във Voldemeur. АКо може да ми се върне елфа или итемите ще съм много благодарен. Знам че трябва да имам снимки, но.... не предположих че е измама.

http://prikachi.com/images.php?images/257/6905257l.jpg Тази снимка ми прати той вчера. Мога да дам хорнология в скайп :)
  (#2) Old
Manqka Manqka is offline
 
Posts: 48
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Nov 2013
Default 31-12-2013, 10:11

hahahaha Veseli praznici hahahah
  (#3) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 31-12-2013, 10:15

Протейн може да получиш за героя Legolas , който ми обеща.До тогава , весели празници.До колкото четох правилата всичко си е в рамките на позволеното.А ми даде и някакво БК с дупени предмети в него и сега е блокнато , така че и ти си ме метнал един вид.А това какво си ми дал на trade изобщо дори не беше в зделката , а просто ми го даде , защото си баннат със всичките ти герои и няма да играеш повече.И по-добре не лай много,защото и аз имам хронология.Както и да е, според мен всичко си е в рамките на позволеното и ако точно на теб ти върнат нещо , то това ще бъде пълно безхаберие.
  (#4) Old
Kaelz Kaelz is offline
 
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 01-01-2014, 15:36

Voldemour :D ahahahaha smeshno e ama nz dali znaesh ,che sao da iskam moga ti eba maikata na akauntite pa vnimavai da ne poluchish nekoi RAT v pc to mishka ;) Da zapochnem dobre novat godina kat idesh da si dirish nov pc shmatka sh sa ebava toi deeeba muhlioto ti sh vi eba maikata
  (#5) Old
Jesus Jesus is offline
 
Jesus's Avatar
 
Posts: 249
Mood: HaHa
Thanks: 3
Thanked 5 Times in 4 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 123 - 01-01-2014, 16:08

Quote:
Originally Posted by kaelz View Post
voldemour :d ahahahaha smeshno e ama nz dali znaesh ,che sao da iskam moga ti eba maikata na akauntite pa vnimavai da ne poluchish nekoi rat v pc to mishka ;) da zapochnem dobre novat godina kat idesh da si dirish nov pc shmatka sh sa ebava toi deeeba muhlioto ti sh vi eba maikata
айде по спокойно ?
  (#6) Old
SaMoRaI SaMoRaI is offline
 
Posts: 80
Thanks: 5
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Default 01-01-2014, 18:24

bah tiq ne sprqha da kradat :xx
  (#7) Old
Scream Scream is offline
 
Posts: 93
Mood: Bahahaha
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Default 01-01-2014, 18:44

ako beshe gledal sheshe da razberesh che e izmama :) na belejkata pishe " teglo = 1 kg " :)
  (#8) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 01-01-2014, 18:55

Да крадеш от крадец не е грях.А ти да не би да се имаш за големия хакер като играеш със спийд в батълзон?Айде моля ви се. Ако си беше спазил уговорката да ми дадеш Леголас , можеше и да ти дам дори 3 килограма протейн , но като знаеш , че ще те баннат какво се опитваш да ми го пробуташ?Не съм хванат от гората , и плюс това половината неща от сделката от твоя страна не бяха изпълнени , така че не ми казвай само кой е крадец и кой е измамник , щото те знам какъв си и на какво се дължи "силата" ти в Му-то.Такива като теб и приятеля ти развалят удоволствието от тая игра , където някой вхърлят доста старание и време за сметка на други , който злоупотребяват , но ще спра до тук , защото не ми е изобщо до това да се занимавам с теб или с когото и да било. Според правилата не съм те измамил , а и аз също мисля , че не съм , понеже този , който се опитваше да лъже , беше ти! Пиши ми лично съобщение ако искаш да ти върна геройте, и приятел поне пиши кирилица.А отностно псувните , които наговори ще ти кажа само да бъдеш малко по спокоен , когато се обръщах и говориш на мен , защото такива селяндурчета като теб много бързо им се стъжня.По телефона говориш толкова *медено* , а тук пишеш супер дебилно.

Last edited by Voldemeur; 01-01-2014 at 19:01.
  (#9) Old
Kaelz Kaelz is offline
 
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 01-01-2014, 21:23

Purvo kat vidqh che mi vikat Legolas sprqh ti cheta i nq procheta kvo si pisal. Kaelz sum ne sam legolas idiot takuv.
Vtoro moga ti eba maikata sao da poiskam bez i da zabelejish.
Treto s speed ne sam igral. Ne ma poznavash ne mi se prai na interesen shtot mnogo kat tebe sam preeebaval i nikoi nsh ne moe mi kae kat ti eba maikata na biosite shmatka
  (#10) Old
Kaelz Kaelz is offline
 
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 01-01-2014, 21:24

Ne sam Legolas (Krisko). Az sum suvsem drug chovek, Az sum choveka deto se zanimava s teq raoti ne toi :)
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©