Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#21) Old
slavista slavista is offline
 
slavista's Avatar
 
Posts: 104
Thanks: 1
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 15-12-2013, 01:48

casper ,дори не знам с къв герой играеш сега . Сметни кво си дърво! Ела се снимай пред ЦУМ пред кочината и си ходи у СТЗ. в СТЗ има отбор и това е Берое ,а ти си прост като куче ,че се кефиш на изкуствено създаден отбор ...
Ти си бил най-смешния ! При това беше мазен . За да не те бия ми се мазнеше.Ама съберете се там 3мата с ръце 30 см с бъф и ме убиете веднъж. БКто ви ми се молеше за статс.

Last edited by slavista; 15-12-2013 at 01:51.
  (#22) Old
Chengeto Chengeto is offline
Тъпкач
 
Chengeto's Avatar
 
Posts: 352
Mood: Amused
Thanks: 14
Thanked 9 Times in 7 Posts
Join Date: Oct 2013
Location: Stara Zagora
Default 15-12-2013, 11:52

uahuaha maznel sam mu sa da ne me bie hauahua smeshko tva che dokato si podadesh nosa ot dav padashe momentalno maznene li mu vikash da stz si ima otbor Beroe i kvo shtom sam ot stz trqbva da sam za beroe li ? S tvoeto detsko mislene i izkazvane ne mojesh da me vpechatlish abdal malak radvai se tam na slaBiq kak seki gi ebe vseki mach i ne mi govori koi otbor e izmislen i koi ne kogato slaBiq imat tolkova titli i takova ime kato CSKA Sofiq togava mi govori tova koeto e postignalo CSKA ne go e postignal nito 1 otbor ot A grupa !!!
Govorish mi ne ti znam nick-a v igrata emi pak lajesh vchera mi pisa CaspeR-e tva onova chorbar,morbar emi kelemence malak si oshte da govorish taka na po golemite.Golqm biqch si nai silnoto bk,a zashto ne si vlez nito 1 hof ili da darjish klasaciqta za sky ? Ili si mislish che si silen kato otidete na worm 10 choveka i ti si s buf ms i boknat i lelite debufnat tezi koito doidat i ti kilnesh 1 2 eventualno ako uspeesh shtot si golqm bot i na tva li vikash sila lame nedoraslo are butai pri albinosite ot slaBiq i ne mi govori za futbol,za klasa i za mu zashtoto i ot 3te si nqmash ponqtie malak sadnat kalvach.

PS:Kazah ti i predi i sega ti kazvam kat si tolkova golqm biqch ela da q vidish na jivo taq raka det e 20-30 sm. dechko malak !! Kur za slaBiq samo CSKA Sofiq !!

Sadvai sq kreten malak misli 5 veka kak da se opitash da me zatapish oligofrenche !!
  (#23) Old
SaMoRaI SaMoRaI is offline
 
Posts: 80
Thanks: 5
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Default 19-12-2013, 02:11

+2 protiv gei paradite :D
  (#24) Old
4u4oKoKo 4u4oKoKo is offline
 
Posts: 23
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 19-12-2013, 10:55

+1 maxaite teq gei brakove ili 2 elfa da sa jeneni ili 2 bkta naprao e tupo ..
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©