Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#31) Old
angelpz angelpz is offline
 
Posts: 105
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 18-11-2013, 15:01

Quote:
Originally Posted by Outtaa View Post
Awe kato ne iskash da si gubish acc-to ne pravi acc dueli! purvo mrunkate acc duel acc drul na kraq ;( mamoooo iskam si acc-to yaaa.

EI mishko ti si mi na 3-4 to4ki .. ti malumen li si ? Ili prosto spamish naro4no?Ae po4eti malko komentarite i togawa pi6i takiva bezsmisleni mneniq... uspamixte wis4ko ;) Ako si mnogo silen pi6i mi na JesusDaGod da te widq koi si w igrata i da ti razbiq tupata mucuna w dovara ...
  (#32) Old
Jesus Jesus is offline
 
Jesus's Avatar
 
Posts: 249
Mood: HaHa
Thanks: 3
Thanked 5 Times in 4 Posts
Join Date: Jul 2013
Default .. - 18-11-2013, 17:55

Quote:
Originally Posted by HallofFame2 View Post
Самозалъгвайте се , нека, щом дори сами си вярвате, обаче не забравяй че колкото и да го повтаряш ако не е вярно - няма да стане истина. Така че просто приемете действителността и спрете да се самозалъгвате, както ви е удобно на ваз.


aa yoane една лъжа казана 100 пати става истина
  (#33) Old
Outtaa Outtaa is offline
 
Posts: 26
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 19-11-2013, 10:03

Quote:
Originally Posted by angelpz View Post
EI mishko ti si mi na 3-4 to4ki .. ti malumen li si ? Ili prosto spamish naro4no?Ae po4eti malko komentarite i togawa pi6i takiva bezsmisleni mneniq... uspamixte wis4ko ;) Ako si mnogo silen pi6i mi na JesusDaGod da te widq koi si w igrata i da ti razbiq tupata mucuna w dovara ...
Nqkuf 12 godishen piklio za razbiti mucini sh govori. Izmekqr! Izgubil si slabiq geroi na acc duel i samo mrunka iskam si geroq, iskam si geroq. Mi napravi video v koeto pla4esh s sulzi i marsoli v hd variant i eventualno huligana shte te sajali i shte ti go vurne.

Ti kvo o4akvash na vseki 12 godishien koito si povqrva ,4e e silen i si zagubi acc-to da mu se vrushta samo zashoto si go iska li ? Kato shte pla4esh za gluposti ne pravi vip dueli.. Porasnete nai-nakraq

Last edited by Outtaa; 19-11-2013 at 10:09.
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©