Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Hard > Problems / Проблеми

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Lozenecteam Lozenecteam is offline
 
Posts: 8
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default Проблем до tlo и rpo - 01-11-2013, 12:58

Да започнем от там , че тази услуга , която продавате, чрез смс си официално и по други линии не, искам да отбележа, че по съдебен път в правова държава , това се води продукт и като такъв той носи отговорност за качество. За този продукт аз лично съм заплатил между 70 и 80 лева с не пълна точност , но може да се установи колко точно много лесно. Някой ще каже ама кой те е карал, ами информацията в сайта ме накара , която гарантира защита и добри условия за продукта. Всеки продукт носи отговорност и е подсъдим пo наказателния кодекс http://www.vks.bg/vks_p04_04.htm , глава 4-та. В началото , когато пуснаха сървъра започнах играх 30 мин и сървъра спря за уж ден два нямаше го 5. Почва сървъра отново 2 ри - старт. Тръгвам да влизам к.р заради wind-са , от 10 ти станах 1000 30 мин не мога да влезна , а в информация никъде не пишеше , че с този win ще имам проблем за да се подготвя. Това е първото нарушение. Друг проблем , всекидневно спиране на сървъра, при положение , че има класации за онлине и др. Ами ако аз работя плащайки за ред опции , който предлага продукта как да хвана тази класация, но на тия неща до тук майната им преживях ги.
Но ето , че не след време се появи проблем , който вече надмина всички граници. Липсват ми 3 части: wind gloves luck ref hp на 11, helm ref hp na 9 и helm luck ref на 11. Били дупени, което говори единствено за защитата на сървъра, което определено не е мой проблем аз съм клиент а не собственик на продукта и не мисля , че това е мой проблем при положение , че дори мога да го докажа, чрез логове, ако се проверят ще се разбере , че аз съм купувал някой от частите за по 2,3 хиляди кредита, един смс е 2.40 със или без ддс не се знае , нали. Така въпросните части лично съм си правил glovesa на 11 може се види , че е бил на 0 и аз съм си го дигал, helma също , макар и на 9 без luck. Очаквах екипа да реагира , нормално предвид пропуските в защитата им. която подчертавам отново не е моя отговорност, аз съм ги купувал тия неща при това на 0 и лично съм си ги дигал на 11... Другото , което е хубаво били дупени , еми нещо има проблем и мога да го докажа имам снимка, след като ми изчезна glovesa на 11 luck ref hp и helma ref hp на 9, купих на другия ден helm luck ref na 11 wind от съвсем друг човек на име Support , elf. До вечерта ми изчезна и този helm , добре бе , защо не изчезна в тоя пич Support, като по тая логика е дупен и той пък пича си играе , явно и няма проблеми. Не казвам , че той го е дупил , но има някакъв проблем в системата и той ебава майката на цялата работа и на целия ми труд , аз изгубих стимул да играя , ни дуел да да правя , нито инв, защото чакам да разбера и да с проверят тия работи, защото нещата се разминават много от това , което пише в сайта, а съм чел добре преди да започна да играя тук. Така ли си пазите хората и ги карате отново да се завърнат да играят тук питам аз и моля или TLO или RPO да ми дадат яснота по тези въпроси за да преценя дали да играя или не , макар , че съм спрял вече както казах 5 дена въпреки , че ми се играе , но с тези проблеми няма как... Единственото , което искам е TLO или RPO да ми дадат яснота за да знам как да си потърся правата, разбира се в цивилизована страна по цивилизован път в не цивилизована по друг. И все пак още се надявам един от двамата да провери и или да отстраним проблема или просто да се приключва, но да има яснота. Щото както казах по на-горе имам и снимка, която ме кара да смятам, че има грешка и не намирам логика в случващото се в моето ацц. - Моля единствено TLO или RPO да вземат отношение по-темата за да знам какво да правя.

Last edited by Lozenecteam; 01-11-2013 at 19:43.
  (#2) Old
Lozenecteam Lozenecteam is offline
 
Posts: 8
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 01-11-2013, 14:11

Сега направих и няколко прясни снимки на този, който ми продаде helma luck ref на другия ден и е различен човек от този за който се твърди , че е дупил другите ми два итема дето изчезнаха на предния ден през различни часове. И на тези снимки ясно се вижда , че той казва , че този хелм , който също изчезна, което значи , че и той трябва да е дупен , всъщност паднал на един пич, който на всичкото от горе помага за сървъра .. в sky . Е как е дупен па паднал в sky ... Не знам как да ги кача , но мога да ги предоставя веднага в скайп. И хайде някой да хване вече да ми оправи ацц-то на фона на всичките щети , който ми нанесохте без да съм виновен. !!!!

Last edited by Lozenecteam; 01-11-2013 at 15:44.
  (#3) Old
Outtaa Outtaa is offline
 
Posts: 26
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 01-11-2013, 17:29

Съди го Асене! Не сериозно много ще ми е интересно как ще го формулираш за пред съда (rofl) "В една компютърна игра ми изчезнаха няколко картинки искам комепсация"

Близко ли си до iq 65? Админа за 50 лева цял сет ,ще ти даде ти твърдиш ,че си дал 80 за някакви безполезни итеми WTF?!

А за да можеш да съдиш така да кажем "игра" трябва да има едно бутонче наречено "donate" Този надпис гарантира ,че парите ти ще бъдат използвани за развитието на сървъра. В случая с БЗ не можеш да направиш нищо понеже въпросния надпис липсва. Или иначе казано никъде ,не пише какво се случва с парите ти и за какво ще бъдат използвани. Също така ти не плащаш за услуга ,а за екстра, която е независима от услугата. Играта е безплатна и парите нямат общо с кънекта ,а с някаква екстра след това. След като не плащаш за играта ,а за екстрата теорията ти издиша.
The Following User Says Thank You to Outtaa For This Useful Post:
Friend (01-11-2013)
  (#4) Old
Lozenecteam Lozenecteam is offline
 
Posts: 8
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 01-11-2013, 19:07

Xаха абе сладур 1во Асен може да се казва Баща ти най-вероятно, ако него го търсиш в тази тема , трудно ще го намериш. 2ро парите не ме интересува за какво отиват това не е моя работа. Но щом смяташ, че в този конкретен случаи има разлика между услуга и екстра значи толкова си убеден и ти самият, но и това не ме интересува.(A и ако се стигне до такова нещо надали аз ще го формулирам има си адвокати за тая работа има и служебни по 35 лева и ма и за по повече , но със сиг. те ще формулират, сещаш ли се смехурко.) Личи си , че ги разбираш нещата.) Дори да си прав(екстрите също носят отговорност след ,като се заплащат а не се ползват чрез определен брои камани като събереш или някаква друга тематика по играта, а е свързана е с пари) , макар , че като гледам по цял ден пишеш някви теми за svr ревеш явно ти си имал проблем , който не е бил разрешен и явно си се комплексирал от това , което също не ме интересува. Не съм ти искал мнението , аз лично когато съм бил в ситуация , когато аз съм прав и моите права са били нарушени 95 на 100 от случаите нещата са си идвали на мястото вярвам и сега ще стане , както се отнася и за този сървър , когато се провери за какво става дума ще се установят някой работи мн. лесно и всичко ще се оправи, но дори да не стане това , дори след всички доказателства. Аз съм лесен трия играта и не играя тук , но това пак не зависи от тебе за да се обаждаш или да изказваш мнение без да съм ти го искал. За разлика в твоя случаи , който явно svr-то ти го е начукал и ти много го обичаш мрънкай ги и пишейки теми. Дори да си прав в което не съм сигурен поради ред причини , ако не си прочел преди да ми се правиш на умник, ясно съм написал в цивилизована страна по цивилизован път в не , по друг. И аз там където е трябвало да доказвам нещо или да се боря не зависи му за игра или за нещо доста по важно става дума съм намирал начин и съм взел достатъчно предпазни мерки за развитието на нещата , така , че твоя опит да се направиш на умник и да ти олекне , че теб те ебал някой и ти не можеш да го понесеш си е твой проблем. Гледай си в паничката и яж си супата редовно вечер към 8 и не се бъркай там където не ти е работа, тука никъде не става както казах дума за svR и за това , как той си е направил ташак с тебе . И ако не си прочел горе пише до TLO и RPО а ти без кур къде си тръгнал аз така и не разбрах , но няма нужда да ми казваш, ходи пусни някоя тема срещу svR и там очаквай нещо да се промени в твоя случай, но не се мешай в моя макаренчо.

Last edited by Lozenecteam; 01-11-2013 at 19:25.
  (#5) Old
nequam nequam is offline
 
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Sep 2013
Default 02-11-2013, 16:45

Играта ти е безплатна, както и сървъра....... па ако искаш съди някой, че те е scam-нал за 50мил. zen

Като писаното се отнася за tlo, то що го пишеш във форума? Всеки има право да коментира. Има си лични съобщения, skype, e-mail etc.

Last edited by nequam; 02-11-2013 at 16:50.
  (#6) Old
Lozenecteam Lozenecteam is offline
 
Posts: 8
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 02-11-2013, 17:03

Абе пичове аз какво ще правя и какво не си е моя работа. Тука ви ги няма майките и бащите не разбрах те ли, че да ги търсите. Имаш право, но не ми обяснявай какво имало скаип имало тва имало онова. Ако си нямаш друга работа пиши още айде , само не ми се прави и ти на адвокат , който е завършил е са. Ако ти влиза в работата поинтересувай се малко и тогава обяснявай. И последно най-малкото не си запознат с казуса и изобщо няма и да ти обяснявам , тъй като си ти личи , че си селянин по душа подчертавам по-душа тъй, като няма значение кой от къде е , но селташтина-та, аз може да съм зле ама вуте, ако може да е по зле. Такива , като тебе и ония горе не оцеляват дълго, поради ред причини и въпреки това вие нямате край , не случайно сме на това дередже и нищо , че майките ви нямат кво да ядат , все така си го карайте и да ми живеете тука по форумите.., балъци аз поне ще застана лице в лице с проблема буквално , а вие сте тарикати в интернет и такива ще си останете , домашни терористи.

Last edited by Lozenecteam; 02-11-2013 at 17:05.
  (#7) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 02-11-2013, 17:30

Quote:
Originally Posted by lozenecteam View Post
Абе пичове аз какво ще правя и какво не си е моя работа...
В правото си да правиш всичко, което сметнеш за добре. Също така когато искаш да адресираш нещо до някого, адресирай го към него, а не към всички в сървъра.

Смятам темата за приключена.


Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©