Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
ExperT ExperT is offline
 
Posts: 163
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 21-03-2014, 13:09

Toi 1 kamara izcepki naprai i pak go ostavqte... + che sum zabelqzal nikoe gm nezliza da pravi pone 1 find .. nito event nito brokep nito steam nito nikoi .. tezi koito izbrahte na kandidaturite nikoi neizpulnqva kazanoto praqt 1-2 eventa i 1 kamara afk chek i tva za 1 sedmica i go zaebavat servera i samo nqkoi vlizat samo za da ne si izgubqt pravata
  (#12) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 21-03-2014, 20:00

Quote:
Originally Posted by ExperT View Post
Toi 1 kamara izcepki naprai i pak go ostavqte... + che sum zabelqzal nikoe gm nezliza da pravi pone 1 find .. nito event nito brokep nito steam nito nikoi .. tezi koito izbrahte na kandidaturite nikoi neizpulnqva kazanoto praqt 1-2 eventa i 1 kamara afk chek i tva za 1 sedmica i go zaebavat servera i samo nqkoi vlizat samo za da ne si izgubqt pravata
Значи, ще те започна от най-малкото: пиши поне на кирилица във форума, преди да се обясняваш кой кога влиза и за какво.
Второ: доколкото си спомням, беше един от тримата, които бяха в анкетата кой да е следващия гм, и ти беше на последно място - мисля, че с 2 или 3 гласа, нямам спомен колко точно (гласовете за другите бяха 20+). Явно хората са преценили още тогава, че не ставаш за гм. Може би и с право.
Трето: мен, за разлика от теб, играчите в сървъра ме уважават и не виждам някой да се е оплакал от нещо, което съм направил. Не че искам да се изтъквам, но пак съм една крачка пред теб. Вероятно и повече от една, но нека не говоря празни приказки като теб - предпочитам останалите да дадат мнение за мен, а не аз самия.
Четвърто: Дори и да съм тъп (какъвто повярвай ми, не съм), пак мога да се изкажа правилно и да напиша няколко реда така, както трябва (пиша "не изпълнява" отделно и прочее), така че и за това бих те помолил да не се изказваш неподготвен.
Пето: Смятам, че влизам достатъчно често, а и когато вляза, то не е само за да се логна и да отида най-напред в списъка с гейм мастъри, който се подрежда по датата на последното влизане.
Шесто: Ако не си разбрал, не съм станал гейм мастър за да имам някакви лични облаги (ако изобщо разбираш какво значи думата "облага" - все пак и аз като бях на 14 години не разбирах значението на някои думи), защото аз друг герой освен brokep нямам. И няма да имам със сигурност поне този сезон. За да не давам повод на някой играч като тебе да ми каже, че съм станал гейм мастър, за да бутам напред героя си или, видиш ли, цяла гилдия.

Ако имаш нещо повече, което те интересува от скромната ми личност, чувствай се спокоен да ме изкоментираш във форума - аз не се притеснявам от това какво мислят другите за мен. А ако мислиш, че като пишеш глупости за хора от екипа, ще станеш част от него - жестоко се лъжеш.

P.S.: Да, сам подадох кандидатурата си за гейм мастър, но повярвай ми, не се притеснявам никак, че има възможност да си загубя правата заради това, че съм се опитал да върша далавери или да обслужвам интересите на някого (за обслужване на интересите можеш да видиш повече в google. Ако един ден съм без права в сървъра, то това ще е или защото съм се отказал, или защото при рестарт на сървъра, не съм изявил желание да съм част от екипа. Със сигурност няма да е защото съм направил гаф за нещо. Вярвам, че си върша работата така, както трябва.

Поздрави,
brokep


  (#13) Old
slavista slavista is offline
 
slavista's Avatar
 
Posts: 104
Thanks: 1
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 21-03-2014, 20:23

brokep е един от малкото точни ГМ , които си вършат перфектно работата!Миналия сезон само той до последно правеше евенти . Този сезон няколко пъти имах проблеми и само той помогна . Глупаво е да се пишат такива измислици. Другите като ЕВЕНТ и Искрен разказаха майката на сървъра
  (#14) Old
ExperT ExperT is offline
 
Posts: 163
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 21-03-2014, 20:57

Az prez tozi mesec sum vidql brokep da pravi samo 1 -2 hofa na 2riq hof seki te psuvashe po post dokolkot pomnq a na purviq kato se bih s humanshild ili s highawey nepomnq toi pochna predi starta ti kato kaza start i az sum na 5k hp pisah ti no ti si produlji eventa i ne kaza nishto.. drugi eventi ne sum vidql da pravish osven da vlizash pred davias i nqkoi put se praish na qk .. a i drugoto nevqrvam che mnogo che nqmash drugo hero zashtoto oshte pomnq kogato amaranth edin put pisa na post che mu trqbva gm i sled minuta ti doticha i nevqrvam tolkova burzo da izleze da ti pishi ti da mu otgovorish i da vlezesh i da dobavq nqmam kirilica a i tezi gmta koito izbraha tova koeto pisaha u kandidaturite si ne vijdam da go spazvat ..
  (#15) Old
JES JES is offline
 
JES's Avatar
 
Posts: 122
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Feb 2014
Default 21-03-2014, 21:20

Quote:
Originally Posted by slavista View Post
brokep е един от малкото точни ГМ , които си вършат перфектно работата!Миналия сезон само той до последно правеше евенти . Този сезон няколко пъти имах проблеми и само той помогна . Глупаво е да се пишат такива измислици. Другите като ЕВЕНТ и Искрен разказаха майката на сървъра
Защо да са разказали майката на сървъра ? Ти били се справил по добре ?
От страни лесно ама кога се обърни каруцата пътища много!
  (#16) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 21-03-2014, 21:54

Quote:
Originally Posted by ExperT View Post
Az prez tozi mesec sum vidql brokep da pravi samo 1 -2 hofa na 2riq hof seki te psuvashe po post dokolkot pomnq a na purviq kato se bih s humanshild ili s highawey nepomnq toi pochna predi starta ti kato kaza start i az sum na 5k hp pisah ti no ti si produlji eventa i ne kaza nishto.. drugi eventi ne sum vidql da pravish osven da vlizash pred davias i nqkoi put se praish na qk .. a i drugoto nevqrvam che mnogo che nqmash drugo hero zashtoto oshte pomnq kogato amaranth edin put pisa na post che mu trqbva gm i sled minuta ti doticha i nevqrvam tolkova burzo da izleze da ti pishi ti da mu otgovorish i da vlezesh i da dobavq nqmam kirilica a i tezi gmta koito izbraha tova koeto pisaha u kandidaturite si ne vijdam da go spazvat ..
От казаното по-горе от теб, може да стане ясно едно, като ще ти го кажа съвсем точно и ясно. Каквито и евенти да има, ще ги правя аз или някой друг от екипа. Ще го повторя пак, за да си го набиеш в тъпата глава - аз или някой от екипа, а не ти.

Колкото до това кога съм "дотичал" - Амарант, както и доста от по-сериозните играчи ми имат скайпа има го тук, така че всеки, който има нужда, да може да ме потърси.

Колкото до другите кандидатури - хората правят това, което трябва, иначе не мисля, че щяха да задържат правата си. А ти изпълни това, което обеща в кандидатурата си. В нея обеща нищо и го изпълняваш. Защото кандидатурата ти беше неуспешна. Баснята за лисицата и гроздето се учи в четвърти клас мисля че, така че скоро може да разбереш от учителката за лисицата, която искала да опита от гроздето, само че то било твърде високо и не можала да го достигне, та затова започнала да казва, че е кисело.

Искрено се надявам да схванеш смисъла на последното.


 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©