Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
slavista slavista is offline
 
slavista's Avatar
 
Posts: 104
Thanks: 1
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 91 quest има ли смисъл от него ? - 23-02-2014, 21:26

91 quest е зверски гаден. Въпросите са много трудни , защото много хора нямаме време да седим на ONLINE trivia-та и не можем да следим въпросите , които се повтарят.Другите въпроси са свързани със сериали , които няма как да гледам и с години на филми и т.н. Сменете го с нещо свързано с МУ или НАМАЛЕТЕ НА 13/14 .Аз седя на този quest от супер много време
  (#2) Old
EVENT EVENT is offline
 
Posts: 178
Thanks: 6
Thanked 84 Times in 44 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 23-02-2014, 21:29

Това може да го направите като бизнес: 20 рени за минаване на 91 куест.


Начини за връзка с мен:

Skype: engager12345

Normal Character: PA3BPAT


Когато неможе да ме откриете на посочените места ми драснете едно "Лично съобщение" в форума.

Не забравяйте за "Thanks" бутона и аз гоня класации не само вие
  (#3) Old
slavista slavista is offline
 
slavista's Avatar
 
Posts: 104
Thanks: 1
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 23-02-2014, 21:42

Теб никой не те е карал да ми пишеш в темата! Всяка една МОЯ тема е ПРОТИВ твоето присъствие в нея!НЕ МИ ТРУПАЙ ИЗЛИШНИ МНЕНИЯ В ТЕМАТА ИЛИ АКО ИМАШ НЕЩО ДА МИ КАЗВАШ НА ЛС .АКО ПАК МЕ ПСУВАШ ДОРИ НЯМА ДА ТИ ОТГОВАРЯМ.
  (#4) Old
TheVeteran TheVeteran is offline
 
TheVeteran's Avatar
 
Posts: 366
Mood: Devilish
Thanks: 2
Thanked 9 Times in 9 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 23-02-2014, 23:02

Венци, не са толкова трудни,дори има време за гоогле,ако не успееш пак ми остави ацц ти го мина.
  (#5) Old
profit profit is offline
 
profit's Avatar
 
Posts: 126
Mood: Inspired
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Jan 2014
Location: kanzas
Default 24-02-2014, 14:58

Quote:
Originally Posted by slavista View Post
91 quest е зверски гаден. Въпросите са много трудни , защото много хора нямаме време да седим на online trivia-та и не можем да следим въпросите , които се повтарят.Другите въпроси са свързани със сериали , които няма как да гледам и с години на филми и т.н. Сменете го с нещо свързано с МУ или НАМАЛЕТЕ НА 13/14 .Аз седя на този quest от супер много време

Нещо подобно казвах и аз преди, но никой не слуша. Защото всички са леко тъпички и закостенели в едно положение.
Същата работа и с ДС куеста, БЦ куеста и тем подобни щуротии, направени са да се минават лесно само с определен клас герой или с други думи казано с цел печалба, чрез смяна на раса.


Форумен боец!

Last edited by profit; 24-02-2014 at 15:01.
  (#6) Old
C18XE C18XE is offline
 
Posts: 9
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Feb 2014
Default 24-02-2014, 23:45

И като ти си СМ/МГ ще ти е лесно на ДС-то ама ще го бараш на БЦ :) , ако си елф/бк ще ти е лесно на БЦ-то ама ще го бараш на ДС .. Според мен си е равностойно ;) а и никой не ти натиска вилата на врата да сменяш класове ;) като искаш да ти е лесно има фън :)


Haters gonna hate
  (#7) Old
EVENT EVENT is offline
 
Posts: 178
Thanks: 6
Thanked 84 Times in 44 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 25-02-2014, 02:09

Quote:
Originally Posted by profit View Post
Нещо подобно казвах и аз преди, но никой не слуша. Защото всички са леко тъпички и закостенели в едно положение.
Същата работа и с ДС куеста, БЦ куеста и тем подобни щуротии, направени са да се минават лесно само с определен клас герой или с други думи казано с цел печалба, чрез смяна на раса.
Погледни го от тази страна(става въпрос за БЦ и ДС куеста).1. Събираш си кредити -->2. сменяш класа -->3. минаваш си куеста. Смятай 1+2+3 за един куест. Куестовете са "End Game" част от играта, не е казано, че на един дъх трябва да ги минеш.


Начини за връзка с мен:

Skype: engager12345

Normal Character: PA3BPAT


Когато неможе да ме откриете на посочените места ми драснете едно "Лично съобщение" в форума.

Не забравяйте за "Thanks" бутона и аз гоня класации не само вие
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©