Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Hard > Problems / Проблеми

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Turbalan Turbalan is offline
 
Posts: 8
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2014
Default ОГРАБИХА МИ АКАУНТ-А - 07-09-2014, 16:34

Има голям Проблем , някой ми ограбил ацц-то!!!! Turbalan и HowToDie,
От Турбалан Липсват ФФ Итемите! Моля ГГ-тата или админ , да ми разбере кой е откраднал итемите! и дам и ги върнат.
Предполагам това ИП ми е ограбил героя! 87.116.117
Reply With Quote
  (#2) Old
igry igry is offline
 
Posts: 23
Thanks: 2
Thanked 10 Times in 1 Post
Join Date: Aug 2013
Default 07-09-2014, 17:41

и аз съм тей. и само да кажа, на никого не съм давал пароли!! ей.. обаче смъкнах лога на някакво чуждо ип, което е влизало в ацц ми през сайт... липсват ми само крилата за бк с мл +7 които чаках няколко месеца да ми излязат от гоблина и плейт каска лък рейт реф на 9..

ипто на тоя дето ме е ограбил съвпада с даденото от турбалана
аз сега си смених паролата.. да видим какво ще стане..
PS: Установих кражба и на 3ти итем - Dragon Gloves Luck dd ref 11/8
Дано да има начин как да се проверят логовете кой какви итеми е имал....
И някакъв gloves за МГ ми липсва, но вече не помня какви бяха опциите... luck на 100% имаше.. малее.. само да можех да го рабера тоя лайняр грозен.. интернет няма да види, нз как но просто до интернет няма да се докопа..
Devo-то с luck rate speed на 9/28 и него го няма... :ХХ мале тоз мн неща ми е зел ... :@:@:@

Last edited by igry; 07-09-2014 at 17:54.
Reply With Quote
  (#3) Old
Merenge Merenge is offline
 
Posts: 32
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2014
Default 07-09-2014, 18:00

dano vi vurnat itemite .. az iam golqm problem s laga otkarax kompa na remont kat mi go vurnaxa.imax mn golqm lagg i neznam otkade doide a predniq den si igrax perfectno xdd
Reply With Quote
  (#4) Old
Zeeke Zeeke is offline
 
Posts: 10
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Sep 2014
Default 07-09-2014, 18:54

Quote:
Originally Posted by igry View Post
и аз съм тей. и само да кажа, на никого не съм давал пароли!! ей.. обаче смъкнах лога на някакво чуждо ип, което е влизало в ацц ми през сайт... липсват ми само крилата за бк с мл +7 които чаках няколко месеца да ми излязат от гоблина и плейт каска лък рейт реф на 9..

ипто на тоя дето ме е ограбил съвпада с даденото от турбалана
аз сега си смених паролата.. да видим какво ще стане..
PS: Установих кражба и на 3ти итем - Dragon Gloves Luck dd ref 11/8
Дано да има начин как да се проверят логовете кой какви итеми е имал....
И някакъв gloves за МГ ми липсва, но вече не помня какви бяха опциите... luck на 100% имаше.. малее.. само да можех да го рабера тоя лайняр грозен.. интернет няма да види, нз как но просто до интернет няма да се докопа..
Devo-то с luck rate speed на 9/28 и него го няма... :ХХ мале тоз мн неща ми е зел ... :@:@:@
Същия проблем ако ще им връщате на тях лиспат ми 2 grand soul set-a едния е Luck dd rate + 11 ,a другия е luck rate ref също така 4 ринга 2x rate dd 3hp/rec и 2х rate ref 3hp/rec.
Hero : Zeek




За да спестя едно редактиране на igry направо да кажа ,че сета му беше цял и рингове имаше към него + 2 кинга лък рате +11/28 ,а също си беше събрал и бд сет лък дд реф от танталите ,но не беше казал на никой ,че са пуснати за да ги бие сам!
Reply With Quote
  (#5) Old
igry igry is offline
 
Posts: 23
Thanks: 2
Thanked 10 Times in 1 Post
Join Date: Aug 2013
Default 07-09-2014, 19:01

Zeek?? Wtf?? Сета хич не си ми е цял и съм на Девота откато е почнал сървъра... никакъв БД сет нямам имах от Кусети... Стига прави филми...
Имах си 2 девота едното Luck rate speed 9/28, другото luck 2% и Speed на 8 адд +9 само тоя дево е у мен сега (втория)
единствения ми цял сет си е Embroidered с luck/add на по 9-10, а ексл сета си е luck ref плейт само хелма беше на 9 лък реф рейт, и отделно едни ръкавици бяха паднали на шега с luck ref dd и на шега ги врътнах на 11 & бяха на 8 адд.. и тях ги няма.. пръстените ми са тъпички, никой не ги е бутал...ай само да не подаваме грешна информация ок??
Липсващите ми итеми които дотук съм засякъл са:
Devil Wings +7+ML
Dragon Gloves +Luck+dd+ref+11+8add
Plate Helm +9 +luck+rate+ref
Blade of Devourer +9+28add+Luck+rate+speed
и някакви Thunder Gloves+9+luck+нещо още rate май беше тва не си го спомням...
Други итеми не съм забелязал засега..
IP на крадеца е: 87.116.117.*
Дано го засечете тоя помияр...
("А дано, а-ама надали, а дано, а-ама надали...")
А за Тузбалана ше кажа, че съм му снимал сета, но беше отдавна и може да го е подобрил досега...Gloves-a му беше Luck ref dd +11(add нямаше, когато го снимах :д)

Last edited by igry; 07-09-2014 at 19:11.
Reply With Quote
  (#6) Old
Serenity Serenity is offline
 
Serenity's Avatar
 
Posts: 25
Mood: Sneaky
Thanks: 4,294,967,295
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Aug 2014
Default 07-09-2014, 20:13

Игри,Итемите ти са намерени,добави ме във скайп като седнеш пред компютъра.
Skype:ludi_sl


Не хаби думи за онзи, с когото е безполезно да се говори.
Reply With Quote
  (#7) Old
SSecko SSecko is offline
 
SSecko's Avatar
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 10 Times in 1 Post
Join Date: Jun 2013
Default 07-09-2014, 21:22

Току що някой се опита да ми влезе в ацц, ИП е същото като горепосоченото... Трябва да се направи нещо по въпроса, защото скоро ще изгорят доста герои.. Да се проследи ИП адреса и да му се забрани достъпа до сървъра, а при толкова потърпевши ми намирисва на админски герой, ама дано не съм прав...

http://prikachi.com/images.php?images/162/7591162N.jpg

Това ИП 87.116.117.* е влизало в панела ми в сайта 7-8 пъти от 6:30 тая сутрин. Добре, че бях афк цял ден и не е успял да влезе в играта
И още 20 кредита преди малко изчезнаха без дори да има лог в сайта xD смятай...

Last edited by SSecko; 07-09-2014 at 21:55.
Reply With Quote
  (#8) Old
SSecko SSecko is offline
 
SSecko's Avatar
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 10 Times in 1 Post
Join Date: Jun 2013
Default 07-09-2014, 22:22

ип е старозагорско на булсатком, екипа работи ли по случая?
Reply With Quote
  (#9) Old
Bounce Bounce is offline
 
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Sep 2014
Default 08-09-2014, 13:03

nqmam kirilica za koeto se izvinqvam no si mislq che znam kak stavat tezi krajbi predi izvestno vreme imashe nqkakvi ispanci koito ti razbiraha parolata kato im dadesh trade prim ti kazvat show set ili kupuvash bless i soul ot tqh i op sled 20 min gledash accto ti on vlizash ograbeno s smenena parola ta e vazmojno nqkoi da e razbral kak stava i da se vazpolzva ot tova ...
Reply With Quote
  (#10) Old
Acer Acer is offline
 
Posts: 29
Mood: Approved
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2014
Default 08-09-2014, 13:20

Започва се пак това от миналия сезон, ако сте играли в optinet имейла, тайните въпроси, отговори и името на акаунта са ви същите и тук то от това идва проблема.
Няма пробив в дб-то или "Вътрешен човек".
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Acer For This Useful Post:
EVENT (17-09-2014)
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©