Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Suggestions / Предложения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
Lee_Sin3 Lee_Sin3 is offline
 
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2017
Default 05-07-2017, 18:20

Quote:
Originally Posted by Samsung007 View Post
що като казвам истината ме банваш? всеедно не мога си направя нова регистрация.. хмм
toi nestiga che bannva shot e sadnat ot jivota ami i pravilata neznae a e admin ot 3 sezona sig
http://kachi-snimka.info/vij.php?id=arx1499267972h.png
Reply With Quote
  (#12) Old
Commando Commando is offline
 
Commando's Avatar
 
Posts: 43
Mood: Relaxed
Thanks: 4
Thanked 30 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2015
Location: Sofia/Bulgaria
Default 05-07-2017, 20:12

Quote:
Originally Posted by Kroll View Post
лека и полека , ще влезат някой неща от идейте и ти благодаря :) продалжавай все така колега.
Тези идеи са ориентирани около изцяло различен set up. Не мисля, че са приложими за който и да е от текущите съществуващи сървъри. Плюс това, тези идеи сами по себе си не са кой знае какво, ако не са обединени с още много и да зависят една от друга. Все пак пожелавам успех.


За проблеми и оплаквания ми пишете на лично.
If you have any questions or problems [PM] me.

Цък!/Click!
Reply With Quote
  (#13) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 06-07-2017, 03:26

Quote:
Originally Posted by Commando View Post
Тези идеи са ориентирани около изцяло различен set up. Не мисля, че са приложими за който и да е от текущите съществуващи сървъри. Плюс това, тези идеи сами по себе си не са кой знае какво, ако не са обединени с още много и да зависят една от друга. Все пак пожелавам успех.
Mерси, успех и на теб.


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
Reply With Quote
  (#14) Old
Eowyn4 Eowyn4 is offline
 
Posts: 6
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Sep 2016
Default 08-07-2017, 00:53

Само идеята със събирането на итемите от земята не ми харесва. Няма как да стоя 24/7 , та дори и да стоя може да се случи да изтърва итема. Иначе за всичко останало със съгласен. Винаги ,когато играеш в отбор играта е по-интересна и за това тази идея ми хареса, но ще се правят по 3-4 гилда и ще има пак коалиции,което обезсмисля цялата идея. Колкото до парите , наложи ми се да поиграя 2-3 месеца в webzen и да ти кажа там парите са основната игра(като глупак се мъчиш 3 месеца да вдигнеш 400 левел ,а някакъв глупак ,къде не може да си събере парите в джоба дава 100$ и за 1 месец е вдигнал дори 350+ мастър левела) , затова не е проблем , а и за това трябва да се приспособяваш към това ,което имаш в момента.
Reply With Quote
  (#15) Old
Commando Commando is offline
 
Commando's Avatar
 
Posts: 43
Mood: Relaxed
Thanks: 4
Thanked 30 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2015
Location: Sofia/Bulgaria
Default 15-07-2017, 16:33

Quote:
Originally Posted by Eowyn4 View Post
Само идеята със събирането на итемите от земята не ми харесва. Няма как да стоя 24/7 , та дори и да стоя може да се случи да изтърва итема. Иначе за всичко останало със съгласен. Винаги ,когато играеш в отбор играта е по-интересна и за това тази идея ми хареса, но ще се правят по 3-4 гилда и ще има пак коалиции,което обезсмисля цялата идея. Колкото до парите , наложи ми се да поиграя 2-3 месеца в webzen и да ти кажа там парите са основната игра(като глупак се мъчиш 3 месеца да вдигнеш 400 левел ,а някакъв глупак ,къде не може да си събере парите в джоба дава 100$ и за 1 месец е вдигнал дори 350+ мастър левела) , затова не е проблем , а и за това трябва да се приспособяваш към това ,което имаш в момента.
Затова истинските играчи не играят смотания WebZen, който от много години е Pay2Win. Играл съм WebZen преди сезон 1 и си беше тръпка.


За проблеми и оплаквания ми пишете на лично.
If you have any questions or problems [PM] me.

Цък!/Click!
Reply With Quote
  (#16) Old
HMSU HMSU is offline
 
HMSU's Avatar
 
Posts: 131
Mood: Shh
Thanks: 10
Thanked 36 Times in 36 Posts
Join Date: Dec 2014
Default 20-07-2017, 10:56

идеите са интересни,но не съм сигурен,че са съвместими с фън сървър!
Reply With Quote
  (#17) Old
TrezaN TrezaN is offline
 
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2017
Default 03-08-2017, 13:25

Направо не мога да повярвам че все още има Mu server които да е толкова стара версия,да е изцяло Български и да има някаква що годе относително добра бройка играчи в него :D
За какво се ограничавате само с итеми до +11 - направете ги до +13 ... добавете анциент итеми също, прибавете един PC Point shop (за незнаещите - когато убиеш да речем златен тантал ти дава 25 PC points и с тях може да си купиш от тоя магазин примерно HP Pots+11 вместо тия от магазина на +0)
Итеми да може да се купуват макс до +11 след това сам ги правиш до +13 - без донатване няма server все пак...

П.С : Направо ослепях за 10 мин четене в този форум ... добавете някакви ефекти или го затъмнете малко ...
Reply With Quote
  (#18) Old
Kroll Kroll is offline
 
Posts: 324
Mood: Fine
Thanks: 1
Thanked 22 Times in 21 Posts
Join Date: May 2016
Send a message via Skype™ to Kroll
Default 03-08-2017, 18:33

имаме сезон 10 ако искате заповядайте там :)
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©