Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Hard > Questions / Въпроси

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
BallaBabu BallaBabu is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2016
Default защо няма кой, да добавя кредити ?? - 25-02-2016, 13:26

здравейте, омръзна ми да чакам вече за тези тъпи кредити. немога да разбера какъв е проблема да се сложи някое приложение на смартфоните на админите, да ги известява, когато някой си закупи кредиди! не виждам вече за какво отидох и си дадох парите, като няма кой да ми добави кредитите
  (#2) Old
Rain Rain is offline
 
Posts: 51
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2016
Default 25-02-2016, 13:47

и като ти е омръзнало какво? къде си пратил пари и как? ако е по ийзипей - по кин ще ги добавят до края на работния ден! от всеки друг метод се получават веднага!
  (#3) Old
BallaBabu BallaBabu is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2016
Default 25-02-2016, 13:50

какво ми вика. нали се сещаш, че паричките, които получаваш идват от такива като мен. чакам от 2 часа вече да влезе някой админ в сайта. аре малко по коректно ако обичате се дръжте. не стига, че ви пращам пари, че и ми се карате :).
  (#4) Old
Rain Rain is offline
 
Posts: 51
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2016
Default 25-02-2016, 13:53

ти кое не разбра от "до края на работния ден" и плюс това, нито 1 гм не взима пари, тъй че не ми дръж ти тоя тон! ще си получиш кредитите, бъди спокоен!
  (#5) Old
BallaBabu BallaBabu is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2016
Default 25-02-2016, 13:57

След като внесете пари ни пратете акаунта си и трите имена от който е направен превода.
Пишете ни през сайта на герой Admin от тук


Не виждам някъде да е уточнено, че до края на работния ден ще се добавят. Поне го добавете в описанието, за да може потребителите да го знаят. Щото сега щях да отида пратя тъпите пари в 16:00 щото явно работното време за добавянето на кредити е 30 минутки :). Хубав ден Rain, то ти наистина няма какво да направиш въпроса!
  (#6) Old
Rain Rain is offline
 
Posts: 51
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2016
Default 25-02-2016, 14:03

писах и аз на админа! като види ще ги добави! това е положението... хубав и на теб!
  (#7) Old
Rain Rain is offline
 
Posts: 51
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2016
Default 25-02-2016, 18:18

добвени са ти кредитите!
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©