Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#41) Old
Sm00k3R Sm00k3R is offline
 
Posts: 55
Mood: Bahahaha
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 14-10-2013, 12:09

Спокойно мойто момче знам че за теб всички са боклуци :) (все пак ти си човека който обижда дори и собствените си родители )
  (#42) Old
HallofFame HallofFame is offline
 
HallofFame's Avatar
 
Posts: 41
Mood: Bahahaha
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 14-10-2013, 17:32

@Sm00k3r, аз съм Chasquido, да, обаче явно само ти си усетил "тънкия намек" :D


LO:AL
  (#43) Old
mAcCaRroN mAcCaRroN is offline
 
mAcCaRroN's Avatar
 
Posts: 73
Mood: Horny
Thanks: 5
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 14-10-2013, 17:43

Quote:
Originally Posted by sm00k3r View Post
ПС : Аз съмиа съм бил гм и съм сигурен че ако се пусни сървара кадето съм бил гм веднага ще се отвори тема гм-тата да сме аз и СТАМЕНОВ ! (Това само по себеси говори какви гм-та сме били )
Братле, та ти дори не можеш да пишеш правилно, къде се слагаш :)
  (#44) Old
Posseidon Posseidon is offline
 
Posseidon's Avatar
 
Posts: 24
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 14-10-2013, 17:44

Аман от спиндермановци.
  (#45) Old
l337cr3w l337cr3w is offline
 
Posts: 32
Mood: Bahahaha
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default tc tc tc - 14-10-2013, 17:59

Abe kakvo samo solite svR pi4a si e super to4en nikomu ni6to ne e napravil 4e da ska4ate otgore mu......
  (#46) Old
TheVeteran TheVeteran is offline
 
TheVeteran's Avatar
 
Posts: 366
Mood: Devilish
Thanks: 2
Thanked 9 Times in 9 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 14-10-2013, 18:22

То който и да дойде все го плуят,svR,FoXy,Vincent.. само brokep харесват защото дава да му се качват на главата,и Stephane който не влиза така често в игра,а пък горе посочените показват характер.Просто да се избегне този проблем трябва да има не повече от 1,2 ГМ,и 1 Админ който да ги контролира.


[Friends] Amaranth ' Born2KiLL
  (#47) Old
Sm00k3R Sm00k3R is offline
 
Posts: 55
Mood: Bahahaha
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 14-10-2013, 19:20

Quote:
Originally Posted by mAcCaRroN View Post
Братле, та ти дори не можеш да пишеш правилно, къде се слагаш :)
Bratle ela ti pishi prez telefona da te vidik
  (#48) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 14-10-2013, 19:21

Quote:
Originally Posted by theveteran View Post
То който и да дойде все го плуят,svr,foxy,vincent.. само brokep харесват защото дава да му се качват на главата,и stephane който не влиза така често в игра,а пък горе посочените показват характер.Просто да се избегне този проблем трябва да има не повече от 1,2 ГМ,и 1 Админ който да ги контролира.
Аз пък мисля, че имаш някакви проблеми от лично естество и по-скоро, че не съм ти помогнал да спечелиш някой евент, та затова сега ме месиш мен. Няма нищо лошо в това да си хейтърче и да хейтваш, че съм аз, а не някой, който ще ти уреди разни награди от евенти. Поне измисли нещо по-вървежно, с което да ме оплюеш. Колкото до това защо хората ме харесват, мисля, че всички видяха мненията на играчи, които са играли докато бях ГМ миналия сезон. Твоето не ме интересува особено.


  (#49) Old
TheVeteran TheVeteran is offline
 
TheVeteran's Avatar
 
Posts: 366
Mood: Devilish
Thanks: 2
Thanked 9 Times in 9 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 14-10-2013, 19:32

Quote:
Originally Posted by brokep View Post
Аз пък мисля, че имаш някакви проблеми от лично естество и по-скоро, че не съм ти помогнал да спечелиш някой евент, та затова сега ме месиш мен. Няма нищо лошо в това да си хейтърче и да хейтваш, че съм аз, а не някой, който ще ти уреди разни награди от евенти. Поне измисли нещо по-вървежно, с което да ме оплюеш. Колкото до това защо хората ме харесват, мисля, че всички видяха мненията на играчи, които са играли докато бях ГМ миналия сезон. Твоето не ме интересува особено.
Не ми схвана мисълта,имах предвид че им разрешаваш да ти говорят се едно си им аверчето от квартала,а другите раздават банове за подобни работи.И не даже те харесвам:).
  (#50) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 14-10-2013, 19:40

Quote:
Originally Posted by theveteran View Post
Не ми схвана мисълта,имах предвид че им разрешаваш да ти говорят се едно си им аверчето от квартала,а другите раздават банове за подобни работи.И не даже те харесвам:).
Не мисля, че като имам права, трябва да банвам тоя и оня и то само защото ми е казал нещо от сорта на "какво става, братле" и така нататък. Не че съм го спестявал на такива, които са ме псували, но все пак това го има в правилата, а те трябва да се спазват.Доста пъти обаче съм го спестявал, защото мисля, че живота ми не е само в играта и няма смисъл най-малкото да показвам, че имам нещо повече от останалите. Аз самия съм играч, останалите също са играчи. За мен всички са равни.


 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©