Thread: Konkurs za GM
View Single Post
  (#10) Old
ExperT ExperT is offline
 
Posts: 163
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 03-12-2013, 00:00

1. Име: Деян Даниелов Стоянов , години : 14 , град Горна Оряховица , език: Български
2. Трябва да бъда избран за гм защото, съм забелязал, че повечето гм немогат да водят един нормален евент ( играчите постоянно си лигавят и на гмтата не им пука и само баннват) , но и това с банването не дава никакъв резултат и играчите продължават да се лигавят .. Аз когато съм бил гм при мене е нямало такива работи когато съм водил евенти ( с една дума имаше дисциплина ) . Знам си командите. Играя му от 6 години главно в нормала  Никой не може да ме подкупи със пари итеми в муто и така нататък , защото каквото го искам си го имам и не ми е нужно повече . Мога да отговарям на въпроси на играчите и мога да водя всякакъв вид евент ( find , Hof , Trivia, Race и други видове PK )
Ето и един евент , който измислих- Евента е следния , състои се от четири кръга
Първи кръг е: Колкото се може повече играчи да има от всяка раса . Този кръг ще е по раси. И така смтата са първи и се събират и гм-то хвърля devil key +4 или +5 и когато ключовете са изхвърлени и събрани от играчите първите четири смта събрали най-много ключове печелят. Същото е и с бктата, елфите и мгтата. ( Така имаме по 4 играча от всяка раса )
Втори кръг е: Гмто казва 2 града , в който да търсят финалистите от първи кръг ( примерно гмто казва търсете ме в Davias i Noria извън града , а той да се крие примерно в Davias outside. И така първите 3ма от всяка раса, които го намерят печелят. ( Така имаме по 3ма играчи от всяка раса)
Трети кръг е: Гмто казва на финалистите от втори кръг да намерят предмет не exl и им казва да го търсят извън града примерно в Tarkan . И така пъвите 2ма от всяка раса , които го намерят и му дадат предметите печелят. ( Така имаме по 2ма финалисти от всяка раса )
Четвърти кръг е: Финалът завършва с дуел . Финалистите от трети кръг се събират в Devias2 и така пърите са смтата , и което см падне първо то губи. Вторите са бктата , което бк падне първо то губи. Трети са елфите, който елф падне първи той губи. Четвърти са мгтата , и което мг падне първо то губи. И така имаме по 1 играч от всяка раса и той получава награда : reni/stoneta/dinota/credits или итем с 2 опции.
Ако ви е харесал евента и може да се проведе предлагам да е 1 път месечно.:)
3. Знам английски добре
4. Знам малко руски
5. Имам много свободно време ( сутрин 3 часа, а вечер 5-6 часа, а събота и неделя съм свободен през целия ден ) 
6. Дисциплината ми е на ниво ( а за муто съм забелязал, че много гмта немогат да водят Race евент само килове и банвания има, когато съм бил гм е нямало такива неща сички слушаха какво им говоря и нямаше банвания и килове)
7. Добре :)
btw skype mi e didko20002

Last edited by ExperT; 03-12-2013 at 00:46.