View Single Post
  (#1) Old
BGWARRIOR BGWARRIOR is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2016
Default обърнете внимание на това - 23-03-2016, 20:32

Имам следните предложения за промяна на играта, които може би ще напълнят малко сървъра.

1. Промяна на евент наградите.
Не става само с кредити, трябва да има и други награди, като например kay+5, box+1,2,5, фарм, предмети и т.н.

2. Промяна на куестите.
За всеки клас да има различни куести.

3. Повече евенти.
За тази цел, знам че трябва да има редовни GM-та и че те си имат личен живот, за това трябва да се намерят по-редовни хора.
Всяка вечер от 20:00-21:00 да има евенти с различни награди.

4. Видове евенти.
До момента като изключим HOF и PK, евентите не са особено интересни.
Преследване, Състезание, Търсене, Донеси ми, само 4 и в много редки случай DROP и TRIVIA евент.
Според мен всяка вечер трябва да има лимит от евенти които да направи GM-то, от 10 до 15 примерно.
Дроп евентите трябва да се засилят и да са различни, примерно 2 пъти в седмица дроп на kay+5, а през останалото време по 50 BOXA от 1 2 и 3.
Предложението ми за нов евент е ТЪРГ евент.
GM-то да предлага примерно CHAOS SHILD LUCK SKILL DD RATE на 0 и да иска за него нещо от сорта на SATAN, ANGEL, BLES, SOUL, CHAOS, LIFE и т.н.

Предложение за евент в BC
GM-то влиза с играчите в BC и дава награди от сорта на 50, 100, 150, кредита за:
Който първи събори вратата.
Който първи събори статуята.
Който вземе предмета.

МЕЛЕ ЕВЕНТ СЛЕД HOFA
Евент в който се бием без сетове, само крила оръжие, щит, рингове и пенданти.

5. Инвазии на +5
Вече сървара е доста развит и си мисля че е крайно време box+5 от 6 на брой, да станат на 10.

6. РЕСЕТИ
Все пак е медиум сървър, а не хард, мисля че ресетите на седмица трябва да се дигнат на 2

7. FIX
Оправете пътя за EXILE през АРЕНА.
Кръвта на SM-то е прекалено малко, 1 точка 1 hp.

Last edited by BGWARRIOR; 23-03-2016 at 20:45.
Reply With Quote