View Single Post
  (#1) Old
Castielle Castielle is offline
 
Posts: 29
Mood: Doh
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Feb 2017
Exclamation Относно сървъра. - 02-01-2018, 02:00

здрасти,пак съм аз.
стоя и си мисля...абе защо толкова се спира развитието на сървъра?
вече минаха 2 седмици от както са пуснати лизардите,и все още са само 2?
защо няма нещо ново в сървъра,като всички знаем,че има много неща,които просто не са пуснати все още... не критикувам,просто се чудя...
разбирам,опитвате се да вдигнете интереса за в бъдеще,което е нещо съвсем нормално и разбираемо,обаче запитвали ли сте се въпроса "ами то дали ще има пак толкоз хора да го играят сървъра в това бъдеще?"? щот реално погледнато вече има хора,които спряха да играят,по простата причина,че няма кой знае какво да се прави... окей,събрахме си сетове едвам едвам,вдигнахме си ги....минахме куестовете с поне по 2 героя... и ся кво? Rpo,разбирам те,но и ти разбери,че ако нямаме някаква цел в играта,то няма логика да я играем. това съответно не е само мое мнение,просто обичам да се изказвам. смятам,че е време да живне малко сървъра,било то с пускането на повече лизарди,или пък...направо ме е срам,че си го мисля,но златни тантали?
все пак елфите все още нямаме достъп до единственото оръжие,което реално ни върши работата,а да не отварям уста относно факта,че мг-тата все още нямат сет който да им върши работа... твърде много забавяте развитието на самата игра,което отказва все повече и повече играчи с всеки изминал ден....също така дадох и няколко други идеи за сървъра,които така и не разбрах дали ще се случат...
това съответно е напълно градивна критика,изобщо няма нищо общо със заяждане,надявам се да не ме разберете погрешно.
Reply With Quote