Thread: DDта
View Single Post
  (#10) Old
EVENT EVENT is offline
 
Posts: 178
Thanks: 6
Thanked 84 Times in 44 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 23-01-2016, 12:36

Quote:
Originally Posted by Eowyn View Post
По твоята логика ако ударя моб в арена с ice age пак трябва да ме баннеш...
Всъщност така излиза. Пледирам за изписването на правилата наново. Оформяне, донагласяне, изпипване, допълване и детайлизиране.

7. Забранено е да бягате от Guild War ако някои ви избяга от wara се оплачете и този дето ви е избягал ще получи бан! - Ще получи бан? Но каквъ бан, за колко време??

9. Забранено е да се представяте за Админ, като приятел на такъв или Гейм Мастър. Наказанието е бан на герой/акаунт. - Бан на герой/акаунт?? По какъв критерий се разбира дали ще е герой или акаунт?


10. Забранени са заплахите с бан. - Ако има такива какво се случва? Какво е наказанието?

1. Забранено е да се затваря Blood Castle 6 преди 3-тата минута. Наказанието е бан на акаунта ви за 3 дена. - Директен бан за 3 дни? А не като при Ice -Бан на герой 3 дни --> После акаутна за 1 седмица --> Завинаги

14. Забранено е да псувате на POST и в давиас града. - Наказанието и тук ли е спрямо някви скрити критерий?

15. Забранено е спаменето на POST. Ползвате личен чат за да си пишете с някой а не ПОСТ. Повече от 5 съобщения за 1 мин. са забранени. - Пак няма наказание ясно и точно.

Нека има ясни правила, за да не се водят излишни спорове.


Начини за връзка с мен:

Skype: engager12345

Normal Character: PA3BPAT


Когато неможе да ме откриете на посочените места ми драснете едно "Лично съобщение" в форума.

Не забравяйте за "Thanks" бутона и аз гоня класации не само вие