Thread: Сървъра.
View Single Post
  (#1) Old
Castielle Castielle is offline
 
Posts: 29
Mood: Doh
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Feb 2017
Exclamation Сървъра. - 03-12-2017, 23:45

Здрасти! Смятам,че това предложение би било подкрепено от изключително много хора.
Смятам,че играем фън сървър. В момента единственото забавно нещо в този сървър е...не съм сигурен. Ок,съгласен съм за 10-те реса макс,тук няма да мрънкам. Съгласям се и за наградата в БЦ да я дава само на предаващия куеста. Съгласен съм и за малкия брой инвазии,които така или иначе ги обират едни и същи хора. Но не мога да разбера какво се очаква от нас,като общо взето има едни 10 човека в сървъра,които обират АБСОЛЮТНО всичко? Няма ли да е по-добре да се пусне куест системата скоро,или ще рескаме герои докато не намерим по-добър начин да си губим времето? Или да стоим АФК за фарм и кредити в Давиас в продължение на седмици?
Хора,всеки път като го пуснете сървъра спирате много от готините му неща,било то куест система,worm и прочее...За последните 2 години съм се убедил,че интереса изчезва за максимум 2 месеца към този сървър,понеже винаги ограничавате нас,обикновенните играчи от към неща за правене. Не смятам,че това е редно или логично,и не смятам,че трябва да се продължава така. Ето няколко идеи които имам:
1. Пуснете куест системата,по този начин всеки от нас ще си намери занимавка за поне 3-4 дни.
2. Пуснете ПОНЕ боксове +1 в магазина. Нека всеки да може да си събере най-простия сет и оръжие за героя,пък който иска нека да ходи да бие ако ще и Box+8. Така или иначе са забранени по хоф рефлекторите,тъй че какво ви пречи?
3. Направете наградите от класациите мааааааалко по-атрактивни,или поне им намерете друго приложение ОСВЕН ТОЗИ ТЪРГ,понеже него го печелят само хора,които си губят цялата седмица в борба за класации. (no-lifers).

Смятам,че идеите не са чак толкова нелогични,СПЕЦИАЛНО ЗА ФЪН СЪРВЪР!
Чакам да видя какво смятат и другите играчи,както и шефчетата. Адиос.
Reply With Quote