View Single Post
  (#3) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 28-04-2015, 00:20

Момче , ти когато направиш 1/8 от нашия фарм в умрелия медиум , в който спряхме да играем именно заради мърши като теб , тогава ела да ми се обясняваш какво съм изпускал и какво не. Ама вие сами си серете в паниците. Нали бех на последния ХОФ , пак не ми взехте кръв - срамота. И защото сте много компетентни и се връзвате на всякакви неща , както на старта ви залъга оня умреляк LOTR ще сте си на ей т'ва дередже - да си играете с ботовете и да се мислите за играчи и като дойда и ви бия 10/0 другия сезон пак ми викайте аднат. Ама това вашето вече е оправдание , че сте мега слаби. Не търсете грешката в другите , търсете я в собсвения си тъпизъм и некомпентност. Но и на мен не ми и пука за мърши като вас , най-малко ще тръгна да се обиждам от някакви псевдо играчи. Елате в харда и ми докажете какво можете , аз залагам , че дори до 14 реса няма да стигнете :)
И само да добавя , че ако това ГМ , което пише на глобал е Gentle , ще му кажа , че въобще не му прави чест.Героят му беше Sword , 100% аднати предмети от глава до пети с 3%-тови пръстени и огърлица.Но вие сте толкова тъпи , че не забелязавате човек , който стои 24/7 афк в давиас има ФУЛЛ герой и ме хулите мен , който ви ТРОШИ ПРАЗНИТЕ ТИКВИ!

Поздрави , господар ваш
Goofy

Last edited by Voldemeur; 28-04-2015 at 00:28.