View Single Post
  (#9) Old
ExperT ExperT is offline
 
Posts: 163
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 16-02-2014, 22:48

Име: Деян Даниелов Стоянов , години : 14 , град Горна Оряховица. Знам,че има условие за минимална възраст, но както каза Stephane ,, но все пак ако има много силна кандидатура на по-млад човек съм готов на компромиси”. Занимавам се с му от 6 години, бил съм гм в други сървъри и сега съм гм в infernomu. Имам някои идеи за сървъра както и евенти ако трябва ще ви ги споделя. Имам много свободно време и ще се занимавам със сървъра какато ще мога да отделям време и за infernomu. С английския се справям и го знам както и говорю на русском :D . Ако някой ме убеждава да спечели някой евент и такива темподобни няма да успее , защото каквото ми трябва си го имам и нямам нужда от нищо друго ... Командите си ги знам искам да добавя :). И само да кажа не че съм против за devil key+5 , но като се въведе тази нова валута неможе да се проведе 1 евент, който на мене ми хареса. Можеха да се имислят още евенти подобни на този. Eвента : гмто мята devil keys +5 и всички могат да се бият за keyovete да ги вземе и тези който нямат ключове или са с по 1 излизат другите, които са с по 2 ключа печелят примерно па 50 кредита, тези с 3 по 100 кредита, с 4 по 150 кредита и т.н. и аз да добавя може максималните кредити, които може да спечелиш да са 500 примерно. Както казах имам и идеи за други евенти, които мисля че ще ви допаднат. :)