View Single Post
  (#1) Old
Lee_Sine Lee_Sine is offline
 
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2015
Default имам няколко предложения за новия сезон - 20-08-2015, 00:00

Моете предложения са тъй като е забранено с poison и ice да се бият златни нека просто да бъдат премахнати от магийте другото ми предложение е да се сложат нови компетентни гаме мастъри който не са като старите който не влизаха аддваха се и си бутаха геройте на хофовете миналия сезон беше неуспешен според мене защото доста от хората дупеха даже и някой от гмтата отделно се аддваха играеха с разни програмки и правиха бъгове... другото ми предложение е да се махне /move atlans2 и /move atlans3 нека бъде малко по-трудно също така куестовете да не бъдат пускани на едно а да бъдат пъскани с ресовете например 15 рес 10 куеста и след всяко дигане на ресовете да бъдат добавяни 10 куеста така няма да има толкова хора който ще изоставът с куестовете и ще има по-малко афкта също така ключовете +5 да им се направи някъкъв дроп например icarus2 на драконите на 500 да пада 1 защото е доста трудно от куестовете да се саберат 20/35 ключа защото от куестовете дава 9 или да можеш да зимаш ключове от седмичните класаций например само първите 3 да могат да зимат ключове и нека този сезон да бъде по-успешен от миналия много хора спряха да играят заради някои от гаме мастър екипа също така може и да се сложи нещо като ако не си бил онлине повече от 72 часа без уснователна причина да бъде премахван (отнася се за гаме мастърите) и нека главните админи на сървара да го поглеждът от време на време а не от дъдж на вятър това са мойте предложения и нека този сезон да бъде пълен с щасливи моменти :) нека да направим мубаттлезоне едно място за по-добра игра.Благодаря за отделеното време за прочитането на темата.
Reply With Quote