Thread: Konkurs za GM
View Single Post
  (#24) Old
Chengeto Chengeto is offline
Тъпкач
 
Chengeto's Avatar
 
Posts: 352
Mood: Amused
Thanks: 14
Thanked 9 Times in 7 Posts
Join Date: Oct 2013
Location: Stara Zagora
Smile 03-12-2013, 23:26

Име:Стоян 19г. гр.Стара Загора,средно-специално образование (другата год.започвам висше )
Трябва да бъда избран за гм защото играя в този сървър от пет години вече наясно съм с нещата,знам как да водя евенти без хората да се оплакват от мен ( най-вече с честност и безпристрастие ),финансово съм добре ( това го казвам за да намекна,че не мога да бъда купен ),присъствието ми в сървъра е ежедневно,но в рамките на нормалното,имам добри отношения с играчите,не с всички,но с повечето,според мен ще мога да реша всеки един проблем между играчите ако има такива,готов съм да се отзова по всяко едно време и имам още качества които мога да изтъкна,както и идеите за евенти,но ще ги покажа ако бъда избран.Мисля,че така е коректно.
Владея перфектен английски ( може да ме изпитате ако желаете )
Други езици:владея немски,руски,но съм в начално ниво !!
След като завърших реших да си направя 1 годинка почивка така,че ще съм онлайн поне по 8-10 часа на ден !
Дисциплина: Според характеристиката ми е много добра.Умея да се владея и да бъда дипломатичен !!
Няма проблем !!!

Ако бъда избран уведомете ме чрез емайл,а в последствие ще напиша скайп,фасебоок и телефон за връзка !! емайл: ( [email protected] )