View Single Post
  (#12) Old
Putence Putence is offline
 
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Feb 2018
Default 02-03-2018, 12:13

Quote:
Originally Posted by GrobarJug View Post
то е несериозно и да се обаждаш когато мнението ти е нежелано/ненужно, но очевидно не ти пречи ^^ и даже въобще няма да засягам темата за сериозността която отнема да се определяш колко струваше от това, че си хванал хоф-овете с 4-те героя (за които всички помним как молеше хора да си сменят ника срещу кредити, само и само да го изпишеш (или може би ще кажеш "не бе тва беше адо с моя акаунт ^^)). но какво ли разбираме ние, нали сме фейк профили, не сме мега играчи като теб. явно трябва и ние да си сложим снимки, облечени в лятната колекция на манията, преди мама да я пусне да се пере за да сме реални хора.

п.с.
преди "че" се слага запетая, на български се казва фалшиви (или поне фейк), но не факе ..

ахахха.ха.ха..хах.а браво Алекс. Аз дори съм един от потърпевшите с това да ме моли да си сменя nick-a на героя с буква която той ми каже. Подкупа беше добър много кредити и фарм, ама както казах шанс за чат той с мен няма, не е имал и няма и да има. Уви някой се е съгласил и явно кефа цена няма. Давай смело така Йоци. Тъпото, ще е ако и сега не си признаш това твое падение ;>
Reply With Quote