View Single Post
  (#2) Old
gucci^gang gucci^gang is offline
 
Posts: 51
Mood: Lurking
Thanks: 8
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Apr 2019
Default 18-10-2019, 14:03

Quote:
Originally Posted by slavista View Post
Привет.
Доста години сърварите на mubz са на топ ниво в България ,дори са най-добрите. Не е ли по-добре сърварите , които са били на 97д да си останат така ? Според мен трябва да се оставят и да не се сменят версии и т.н . Много хора , които са играли новите версии могат да потвърдят ,че за нищо не стават. Пълни са с бъгове и ще изгонят старите добри играчи. Моето предложение е да си оставите двата сървъра на старите добри версии , но да се направят няколко промени по тях. Най-добре ще бъде да се направи някакъв фиксиран рес , който да НЕ се вдига или сваля всяка седмица . Да си има определен тип итеми ,които ще се падат през целия сезон . Другото важно е да се направят и фиксирани инвазии , защото за мен това е огромна глупост 1 тантал 3 тантала и прочие.. Танталите и Червеят на малките ресове много добре знаете ,че без поизън и айс ейдж не могат да се убият , а за това се получава наказание (пълен абсурд) Директно да се сложи фиксиран брой ресове и без промяна. Този сезон щеше да бъде различен ,като играчите определяли кое как да бъде ? Защо един път не опитаме всичко да бъде с фиксирани неща и без да се правят нововъдения на 3-4 месец?
Моето предложение е следното. (давам пример само за БК) Първите 6 месеца от сървъра да може да се събират до драгон или блек драгон ,оръжия девоурери или АА . Като максимум ресовете да бъдат 40 и през тези 4-5-6 месеца зависи как се разберем да няма всяка седмица с 1-2-3 реса. След това втората част на сървъра да бъде до 84 и да падат фф , кингове и т.н . Предлагам да може да се купуват от всички играчи итеми срещу реални пари , за да може и сървърът да се издържа.
На доста хора от сървъра им се убива желанието с днеска 2 реса утре 4 реса , да пуснем 3 куеста или 6 ...
ще започна с това, че "новата" версия е създадена преди почти 13 години. другото което е, твърдението ти, че бъговете стават все повече на всяка нова версия е напълно погрешно, точно обратното е - със времето се изчистват един по един.
съгласявам се с теб за това, че танталите се бият само с poison на малките ресове и не би трябвало да има наказания. а относно ресовете, на мен лично не ме бърка дали ще играя на увеличаващи се ресове или на константни, но с времето повечето от нас свикнаха да ресват всяка седмица по 2 пъти не е кой знае какво, особено на фън сървър, прави се за 15 минути
в същия раздел има вече пусната тема на която правим сравнение между двете версии на играта, може направо да пишеш в нея