Thread: Анкета
View Single Post
  (#19) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 28-09-2021, 13:37

Quote:
Originally Posted by Sevced View Post
пак се опитваш да промениш темата на разговора, след като не ти изнася. защо да ни банват нас? ако се докажеш и спечелиш хофовете отново, този път с админ, който ще играе с твоите герои, то ние ще станем за смях, а теб ще те знаят като някъв вундеркид, който сцепва герои с бъфове, мс-та с по 1 хит. най-добрият за всички времена в тая игра на 20 години. защо спря да качваш клипове как ни излагаш, като ни биеш? качи няколко клипа от последните хофове, качвай как биеш герои в cc с по 1 хит (това само ти го можеш). знам те, че снимаш почти всичко. действай.
Знаеш, че снимам всичко и въпреки това твърдиш, че съм хак и искаш човек да играе ДЛ като мен при положение, че никога до сега не е играл ДЛ

С този ти пост си издаде глупавата стратегийка да ме изкараш хак


Първо на първо аз няма на кого да се доказвам. Кой беше ти извинявай ? На когото трябва съм пращал видеота, влизали са ми в компа докато играя и знат за какво иде реч. Това, че ти си ламер играел 20 години 99б / 97д и се мислиш за много велик еми да Бай Ганьо ВЕЛИК СИ!


Не отказвам ВИП с админ в компа.
Не отказвам админ да ми играе геряо, НО с условие да има последици за вас ако се окаже, че съм legit


Хайде със здраве спирам да ви отговарям на малоумните съобщения. Когато решите, че искате да действаме действаме :)

Last edited by BabaYagaV2; 28-09-2021 at 15:12.
Reply With Quote