Thread: race event
View Single Post
  (#9) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 05-06-2013, 23:18

Quote:
Originally Posted by varane View Post
Ама от кое да съм доволен бе ...
-не може да проведе 1 обикновен събитие
-не знае да пише
-не наказва нарушители
Какво да говоря ... не съм за спечелването, по това съм много честен , винаги признавам този,който е победил, както в истинския живот така и в играта.
Ти от пътви ден позволяваш да те псуват играичте какъв ще станеш за напреде незнам.
Аз мисля, че казах достатъчно, мисля, че и мнението след моето показва за какво става дума. Не мисля да ти се обяснявам, защото виждам, че няма смисъл от това - ти си знаеш едно и си гледаш само натам. Ако искаш ме реди, ако искаш ме псувай, ако искаш каквото искаш прави. Просто съм над това да се впечатлявам, че някой ме е напсувал, защото знам каква е средната възраст на играчите, минал съм отдавна през детските години и съм надживял всичко подобно. Ако си спечелиш евент, си си го спечелил (каквото и да ми пишеш тук, то това няма да повлияе на поведението ми по време на евент), ако не спечелиш евент - не си го спечелил (и имаш пълното право да ме редиш тук - във форума). За мен казаното по темата е достатъчно. От тук нататък на темата за това какъв съм, дали допускам да ме псуват от първия ми ден като ГМ, какъв ще съм след 10 или 30 дни и т.н. можеш да се чувстваш спокоен да си я водиш сам.