Thread: DDта
View Single Post
  (#12) Old
Commando Commando is offline
 
Commando's Avatar
 
Posts: 43
Mood: Relaxed
Thanks: 4
Thanked 30 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2015
Location: Sofia/Bulgaria
Default 23-01-2016, 14:23

Quote:
Originally Posted by EVENT View Post
Всъщност така излиза.
...


аз лично , ако няма обявен начин на наказание , си преценям според ситуацията.и както виждам, правилата са нахвърляни за да се знае какво , точно и ясно , е забранено , а за наказания , предполагам , си преценят екипа в съответната ситуация.естествено , както винаги става , наказанието не е окончателно и подлежи на разискване и всеки , който е баннат , може да пусне оплакване тук във форума , придружено със снимки и обяснения и допълнително да се реши да има ли изобщо наказание. но според мен това са доста дребнави неща и няма смисъл да се взимат на сериозно. щом някой нарушава правилата - ще бъде наказан ,а това дали е справедливо за колко време и как точно - подлежи на коментари в 100% от случаите.


пс:
Quote:
Originally Posted by cpc View Post
nqkoi setil li se e, che sm/mg kato vdignat agility + 2/3k hp + 500 ene, kogato imat ml krila ubivat dd-to za 7-8 min bez poison? Otdelno che mogat da go tankvam, a aglity elfa da si go bie na penetration bez da go bugva...

Az shte si biq dd-ta, a vie elate da mi kajete kak go bugvam dokato go biq na flame!
и аз това се опитвам да обясня , че има 150 начина да биеш дд без да бъгваш.аз лично почвам да ги бия с ref сет , става сравнително бързо и без бъгове.


За проблеми и оплаквания ми пишете на лично.
If you have any questions or problems [PM] me.

Цък!/Click!

Last edited by Commando; 23-01-2016 at 14:30.