View Single Post
  (#2) Old
irmscher irmscher is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2013
Default 20-08-2013, 17:15

Така нека преди да са взети неправилни мерки да се защитя по въпроса. Въпросния Гилд на Доган, пълен с нагли нещасници за пореден път доказаха, че като са единни и си позволяват гавра с другите играчи. Ситуацията се разви на въпросния спот, на който се намираме и на снимката. Sm-то започна да ме мести и килва без да съм го закачал. След което извиката и БКто ЕмлЪ, защото не можеха да се справят сами и той също започна да демонстрира сила... Тогава аз като Български патриот не се сдържах, влезнах с МГ-то ми и с познанията ми около религиозните им принципи започнах да припомням техни случки от живота им. Те пък се обидили... аз каква вина имам, че религията им го изисква. НО като искат да се правят на силни, като са няколко човека срещу слаб герой, нека да си носат и последствията. Надявам се админите да премислят разумно ситуацията и да преценят дали да подкрепят партията на Доган или да разберат, че аз съм бил предизвикан да произнеса тези думи. Дори да имам вина за думите си, в правилника никъде не се споменава да не се псуват играчи. Има рестрикция само за Админи и ГМ-та. А тази цяла схема която се опитват да направят е като в истинския живот. Опитват да наглеят и като изядът дървото, започват да се оплакват. И сега админите ако не ме накажат, сигурно ще писнат и за дискриминация... АМА КАТО НЕ ИМ ХАРЕСВА, ДА СИ ХОДЯТ В ИЗМЕКЯРСКАТА РЯЗАНА ДЪРЖАВА И ДА СИ ИГРАЯТ В ТУРСКИТЕ СЪРВЪРИ. В тази ДЪРЖАВА номерата им няма да минат, особено като става въпрос за НАКАЗАТЕЛНА отговорност! Извинявам се на Модераторите за волгарните думи, но просто не се сдържам когато става въпрос за такива хора!

Last edited by irmscher; 20-08-2013 at 17:34.
Reply With Quote