View Single Post
  (#4) Old
Zeeke Zeeke is offline
 
Posts: 10
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Sep 2014
Default 07-09-2014, 17:54

Quote:
Originally Posted by igry View Post
и аз съм тей. и само да кажа, на никого не съм давал пароли!! ей.. обаче смъкнах лога на някакво чуждо ип, което е влизало в ацц ми през сайт... липсват ми само крилата за бк с мл +7 които чаках няколко месеца да ми излязат от гоблина и плейт каска лък рейт реф на 9..

ипто на тоя дето ме е ограбил съвпада с даденото от турбалана
аз сега си смених паролата.. да видим какво ще стане..
PS: Установих кражба и на 3ти итем - Dragon Gloves Luck dd ref 11/8
Дано да има начин как да се проверят логовете кой какви итеми е имал....
И някакъв gloves за МГ ми липсва, но вече не помня какви бяха опциите... luck на 100% имаше.. малее.. само да можех да го рабера тоя лайняр грозен.. интернет няма да види, нз как но просто до интернет няма да се докопа..
Devo-то с luck rate speed на 9/28 и него го няма... :ХХ мале тоз мн неща ми е зел ... :@:@:@
Същия проблем ако ще им връщате на тях лиспат ми 2 grand soul set-a едния е Luck dd rate + 11 ,a другия е luck rate ref също така 4 ринга 2x rate dd 3hp/rec и 2х rate ref 3hp/rec.
Hero : Zeek




За да спестя едно редактиране на igry направо да кажа ,че сета му беше цял и рингове имаше към него + 2 кинга лък рате +11/28 ,а също си беше събрал и бд сет лък дд реф от танталите ,но не беше казал на никой ,че са пуснати за да ги бие сам!
Reply With Quote