View Single Post
  (#6) Old
kricc kricc is offline
 
Posts: 29
Mood: Lurking
Thanks: 6
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2014
Default 01-05-2016, 02:49

Quote:
Originally Posted by Channing View Post
ООооо сега видях, че Гентле е блок.... това съвсем показва колко не ви ебе за сървара.От "ръководството" може би само той гледаше какво се случва.
Всъщност за времето, за което Gentle имаше права в Hard сървъра, честно казано - никой го не харесваше. Човека си беше влошил някой неща, че ще оправя сървъра, че всички сме трябвали да го слушаме, че правилата му важат дори и за други гм-та, със заплахите срещу ГМ-та, че щял да ги банва - незнам! Аз добро впечатление за него нямам, но не знам как се е държало в Mediuma момчето, така че мнението ми стига до тук.
Quote:
Originally Posted by Channing View Post
Всъщност от октомври месец 3 пъти съм те засичал... кой ще махне твоите права?! Или те са за вадене на кинти, чрез продажба на итеми?! Имам и скриин, на който ControL казва как ще му бъдат аднати рингове и стаф... Митко щял да му ги адне. :Д Ще е съвпадение ако се казжаш така. :D
А относно това, нали знаеш, че правилата на колко време да влизат ГМ-тата, важи за ГМ-тата? Админите имат малко повече отговорности и никъде не включва в правилата на колко време да влизат във МУ-то! Относно адването на айтеми, айде стига с това, играта не е "Pay to win", така че просто се облегнете и си почивайте, приятно прекарване на празника! Христос Воскресе!
Reply With Quote