Thread: Kroll
View Single Post
  (#9) Old
Castielle Castielle is offline
 
Posts: 29
Mood: Doh
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Feb 2017
Default 15-01-2018, 02:51

Хайде сега и аз да се намеся в тая простащина. Господин Георги Николов,на Вас не ви ли писна да ревете бе? Гледам Ви,сериозен,едър мъж на възраст... Смятам,че е редно да се държиш малко по-нормално,а не като келеш.
Да,взех хоф. Да,горд съм от това. Айде сега който успее да ми обясни как съм мамил на хоф-а който взех,при положение,че маменето на хоф стриктно се наблюдава,а и съм последния човек,който ще мами на какъвто и да е било евент,понеже ИЗОБЩО не си слагам в приоритетите игра,с която си трепя времето.

Стига се излагахте хора, от самото начало на сървъра сте едни и същи мрънкала,и това за жалост все така ще си остане,нетърпими сте вече,и честно казано аз ако бях някой Админ директно щях да ви пратя за водичка. Първо бъдете наясно кой какво прави за сървъра,че тогава ревете,пикльовци изнежени. Благодаря за вниманието,от сега да кажа,че повече в тази тема няма да пиша,понеже нито сте ми на нивото,нито на акъла,че да си губя времето със селяци. Подкрепям Kroll във всяко едно отношение,и така ще си остане,понеже се е доказал като напълно компетентен Админ в сървъра,пък вие си лайте.