View Single Post
  (#15) Old
TheSa1nt TheSa1nt is offline
 
Posts: 7
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2014
Default 11-02-2014, 16:20

Quote:
Originally Posted by brokep View Post
Когато се научиш поне малко как да говориш с останалите, тогава се обръщай към тях. Ако някой ти търпи словесните диарии, които получаваш доста често, то аз няма да ти ги търпя. Точно затова и ще почиваш 7 дни от форума, за да имаш време да прочетеш някой урок как се говори на някого. Или в с. Селановци не четете такива неща - вие там сте над всички?

Acc дуел се играе пред член на екипа, а също така е хубаво да се правят и снимки на самия дуел, резултата и уговорката (за какво е дуела). Аз такива не видях, така че смятам за напълно ненужно да продължаваме да дъвчем темата.

P.s.: Очаквам съвсем скоро във форума да се появи тема с името ми, в която за пореден път да се коментира скромната ми личност и по-точно как за пореден път не ви обслужвам интересите. В крайна сметка от няколкото теми, които написахте за мен, се разбра, че вие искате да навредите на някого, а не аз с отказа си да му сложа бан. Дерзайте!
По твоята логика ВИЕ (ГМ-тата) сте излишни на АЦЦ дуел ? Излиза, че снимките са важните :)