Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Recycle Bin / Кошче (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Konkurs za GM (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=806)

Kamion 03-12-2013 16:58

Gamemaster
 
1-Даниел на 27г от гр Дупница
2-Мисля,че съм достатъчно сериозен за да поема този пост.Имам огромно желание да помогна за развитието на сървера!!! :2051: бил съм админ и мисля,че имам достатъчно опит,като например в ma3x.Mumania.Radianse.Mu-Roza.Kozmu,WarBg.Знам такива евенти дет съм сигурен че 98 процента не са си ги представяли. :2048::Ако бъда избран си Трия Героя и няма да играя с др херо!!!
3-Знам перфектно Английски!
4-Немски разбирам и малко Френски
5-Няма да ви казвам неща от сорта на цял ден сам online,защото се пак живея,но ще ви кажа че времето ми прекарано вътре няма да е малко и незадоволително,а точно обратното.:2051:
6-Обичам да има сериозна дисциплина, обичам Сериозните работи,Който е минал през казармата ще ме разбере за какво говоря!
7-:emoticon-0150-hands

BO_|_ 03-12-2013 20:25

Ime:Ivan Botev , 19 g. , Grad Kazanlyk , Ezik:Bylgarski , Angliiski i g/d frenski !
Nqma da pisha che trqbva da byda izbran , no iskam i vijdam che ima dosta podkupeni shibani malki kopelenca koito NE TRQBVA DA BYDAT gm i s izvinenie nikav kur ne brysnat i gi boli churata dali na nqkoi igrach ne mu e qsno neshto ili tem podobni ,, ne pravqt dobri eventi lichno mene ne me kefqt :)
Imam svobodno vreme non stop !!
Disciplinata mi e na nivo dokolkoto izdyrjat nervite !!
Dobre !

DJENA 03-12-2013 21:55

1. Име : Младен
Години : 20
Град : Стара Загора
Заетост :Уча Задочно в Габрово (безработен (не търсещ работа))
2. Трябва да бъда избран за ГМ защото имам много време и ще влизам постоянно не сам алчен и няма да крада и да лъжа за мен това са долни постъпки и не ги толерирам...Ся пия бино не ми се занимава да обяснявам няма да съжаляваш ако ме избереш не че искам да стана ГМ просто искам Truth да не са толкова адднати и ако стана ГМ ЩЕ ГИ СЛЕДЯ хаха .Ще измисля евенти имам въображение това не е никакъв проблем :)
3.Перфектен Български и Английски !
4.Немски -числата от 1 до 3 знам. :)
5.Разполагам с време.
6.Добра .
7. Ти си шефа . :)

Chengeto 03-12-2013 22:26

Име:Стоян 19г. гр.Стара Загора,средно-специално образование (другата год.започвам висше )
Трябва да бъда избран за гм защото играя в този сървър от пет години вече наясно съм с нещата,знам как да водя евенти без хората да се оплакват от мен ( най-вече с честност и безпристрастие ),финансово съм добре ( това го казвам за да намекна,че не мога да бъда купен ),присъствието ми в сървъра е ежедневно,но в рамките на нормалното,имам добри отношения с играчите,не с всички,но с повечето,според мен ще мога да реша всеки един проблем между играчите ако има такива,готов съм да се отзова по всяко едно време и имам още качества които мога да изтъкна,както и идеите за евенти,но ще ги покажа ако бъда избран.Мисля,че така е коректно.
Владея перфектен английски ( може да ме изпитате ако желаете )
Други езици:владея немски,руски,но съм в начално ниво !!
След като завърших реших да си направя 1 годинка почивка така,че ще съм онлайн поне по 8-10 часа на ден !
Дисциплина: Според характеристиката ми е много добра.Умея да се владея и да бъда дипломатичен !!
Няма проблем !!!

Ако бъда избран уведомете ме чрез емайл,а в последствие ще напиша скайп,фасебоок и телефон за връзка !! емайл: ( [email protected] )

vilnos 04-12-2013 19:36

1. Казвам се Милен на 20г. Занимавам се със съответната игра от 7-8 години (предимно версии преди С6).Хоствал съм собствен сървър, бил съм Гм многократно в добре известни сървъри (няма да казвам имена с цел да няма реклама, ако искаш ра разбереш пиши ЛС).
2. Трябва да бъда избран за ГМ, защото разбирам от тази работа. Имам опит в големи сървъри, както и умея да работя с хора. Знам тънкостите на играта, не съм пристрастен.
3. Владея английски
4. До определена степен знам руски
5. Свободно време предимно следобяд до късно вечерта
6. Дисциплината е свързана със спорта и висшето учебно заведение, в което съм, така че няма как да не я притежавам
7. Всяка жаба трябва да си знае гьола :)

Oblivion 04-12-2013 22:57

Quote:

Originally Posted by vilnos (Post 4099)
1. Казвам се Милен на 20г. Занимавам се със съответната игра от 7-8 години (предимно версии преди С6).Хоствал съм собствен сървър, бил съм Гм многократно в добре известни сървъри (няма да казвам имена с цел да няма реклама, ако искаш ра разбереш пиши ЛС).
2. Трябва да бъда избран за ГМ, защото разбирам от тази работа. Имам опит в големи сървъри, както и умея да работя с хора. Знам тънкостите на играта, не съм пристрастен.
3. Владея английски
4. До определена степен знам руски
5. Свободно време предимно следобяд до късно вечерта
6. Дисциплината е свързана със спорта и висшето учебно заведение, в което съм, така че няма как да не я притежавам
7. Всяка жаба трябва да си знае гьола :)


za men tfa e 1 ot horata koito zaslujavat ;] +1 kusmet ;]

Murcelago 07-12-2013 18:13

1. Красимир Георгиев, на 19 години от гр. Плевен.
В сървара съм от близо 6 години.

2. Едвали бих могъл да напиша есе на тази тема, но мога да кажа, че повечето ГМ-та (независимо дали са за евенти или за афк проверки или за каквото и да било) не си вършат толкова добре работата и мисля, че ви трябва човек като мен който в момента не играе и не бих могъл да бъда подкупен или помолен от "приятели" за итеми, кредити и пр.
Идей за приятни евенти винаги имам.


3. Английският ми е перфектен.

4. Друг език - Руски.

5. Свободното време което мога да отделям е по 5-6 часа дневно и още толкова нощно.

6. Дисциплината ми е на ниво, но когато се налага мога да бъда и много груб.

7. Добре!


БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО !!!

ciganinmmaec 07-12-2013 18:22

Quote:

Originally Posted by murcelago (Post 4207)
1. Красимир Георгиев, на 19 години от гр. Плевен.
В сървара съм от близо 6 години.

2. Едвали бих могъл да напиша есе на тази тема, но мога да кажа, че повечето ГМ-та (независимо дали са за евенти или за афк проверки или за каквото и да било) не си вършат толкова добре работата и мисля, че ви трябва човек като мен който в момента не играе и не бих могъл да бъда подкупен или помолен от "приятели" за итеми, кредити и пр.
Идей за приятни евенти винаги имам.


3. Английският ми е перфектен.

4. Друг език - Руски.

5. Свободното време което мога да отделям е по 5-6 часа дневно и още толкова нощно.

6. Дисциплината ми е на ниво, но когато се налага мога да бъда и много груб.

7. Добре!


БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО !!!

Дано английският ти език да е по-добър от българския. :2022:

Eowyn 07-12-2013 20:53

1. Найден 16г. Велико Търново
2. Есе няма да пиша.. По принцип специализирам PK Events , но имам и идеи и за друг вид events .Мога да си правя проверките както трябва , също и да отговарям на играчите , не играя за първи път тук.
3. Английският ми е ниво
4. В момента изучавам руски , но по-леко..
5. Време колкото искаш
6. Дисциплината ми е на ниво, нашите не са ме оставяли да се лигавя като малък :)
7. Както кажеш .

Stephane 07-12-2013 22:31

Izbrani sa 2ta event GM - Saphira i Lana.
Izbran e edin dopulnitelen GM za HoF - Rank.

Vsichki GM sa na proben period 2 sedmici. Ostanalite kandidaturi ostavat rezervi pri eventualno otpadane na nqkoi ot goreposochenite.


All times are GMT +2. The time now is 19:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.