Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Suggestions / Предложения (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Worm? (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=3065)

HallofFame2 25-01-2016 15:48

Worm?
 
Poneje ot kakto sme max kato cqlo nqma kakvo da se pravi, osven pravish 1 invaziq na 2 chasa i sled tova si sedish afk do sledvashtata, koqto trae 5 min za nqkakfi si 6 drakona. Sled tova otivash na 1 sky, koito e prez 4 chasa kato cqlo golqma skuka...
Predlagam da se pusne 1 worm ili moje da e dr mob po-slab ot worm, koito da puska itemi koito ne sa planirani da se puskat v boxove - primer minalite sezoni nikoga nikude ne e padalo AA sword exl i pr. , tkache da se pusne nqkakva gadinka ot koqta da padat za momenta BD,Divine,Gs,Thunder, AA sword ili Stalker, Aqua i resurection staff i tam drugi itemi po precenka... prosto da zaluje skukata, shte e po-dobre otkolkoto da stoim postoqnno afk i da vlizame za 10 minutnata invaziq i 3 minuti za sky. Drug e vuprosa che moje da se dade nachaloto na nqkakv suvsem nov takav event, da ne se maha kogato se pusne realniq si worm s high level items...

FUSM 25-01-2016 15:54

Ti kato ne spish da igraesh.. nie si pospivame , da ne si burzal da stavash max. Shte chakash.. rano e za WORM

TheVeteran 25-01-2016 15:54

Вместо да питаш за уорм,попитай за някой учебник по БГ.

"nqkakfi" :2022::2022:

HallofFame2 25-01-2016 15:57

shtom si nameril samo taq greshka i ti potursi uchebnik, ne mi se zanimava da obqsnqvam i go pisha taka .. ;)

ps. FUSM qvno ne chetesh, pishe za drug vidi worm ot koito padat po-nisuk level itemi, a ne worma ot koito padat nai-visokiq lv itemi, ne znam za shto izobbshto se zanimavam, kato chetete mejdu redovete.

CPC 25-01-2016 15:57

http://i.imgur.com/NjoT5Bp.gif

Commando 25-01-2016 16:24

Worm няма да има скоро. Намирайте си забавления. Сървъра си има план ,по който се движи. Събирайте предмети и се гответе за първия ХОФ. Има си всякакви евенти в сървъра , БЦ,ДС,Скай,Инвазия всички са така подредени и имат класации , че дори и да си на линия цял ден - винаги има какво да правиш.Друг е въпроса дали те мързи ,или дали ти харесва даден евент. Преди като и половината на това го нямаше пак беше интересно. Скоро пускаме quest системата , след това ще пуснем инвазии +4 и +5 и ще се движим постепенно.Тепърва хората станаха макс , сега ще има много хора по инвазии и в скай , ще бъде интересно , надявам се.

FUSM 25-01-2016 17:21

"Predlagam da se pusne 1 worm ili moje da e dr mob po-slab ot worm, koito da puska itemi koito ne sa planirani da se puskat v boxove - primer minalite sezoni nikoga nikude ne e padalo AA sword exl i pr. , tkache da se pusne nqkakva gadinka ot koqta da padat za momenta BD,Divine,Gs,Thunder, AA sword ili Stalker, Aqua i resurection staff i tam drugi itemi po precenka... prosto da zaluje skukata"


Molq ti se .. ti dori ne znaesh kvo pishesh we bratle - tolkowa golqma glava.. nishto w neq!?!??
P.S - "nqkakva gadinka ot koqta da padat za momenta BD,Divine,Gs,Thunder, AA sword ili Stalker, Aqua i resurection staff" da ti otochnq oshte po dobre.. che pak moje da ne se setish :x

HallofFame2 25-01-2016 17:33

Zaebi kfo se zanimavam s keleshi, koito zaradi lichno otnoshenie ne ebavat da chetat kfo e napisano, ama neka skoro pak sh revete kato seki server, puk si obijdaite kolkoto iskate... :)
ps. produljavaite da se kriete pod fake acc-ta v foruma dori ^^

TheVeteran 25-01-2016 19:04

Quote:

Originally Posted by halloffame2 (Post 16377)
shtom si nameril samo taq greshka i ti potursi uchebnik, ne mi se zanimava da obqsnqvam i go pisha taka .. ;)

ps. Fusm qvno ne chetesh, pishe za drug vidi worm ot koito padat po-nisuk level itemi, a ne worma ot koito padat nai-visokiq lv itemi, ne znam za shto izobbshto se zanimavam, kato chetete mejdu redovete.

още на първия ред ме заболя главата :2022:

HallofFame2 25-01-2016 19:17

Quote:

Originally Posted by TheVeteran (Post 16382)
още на първия ред ме заболя главата :2022:

Hubavo che ne igraesh, che samo kato mi vidish nicka te zabolqva oshte poveche :X


All times are GMT +2. The time now is 00:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.