Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Recycle Bin / Кошче (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Конкурс за ГМ (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=1430)

Stephane 15-02-2014 23:18

Конкурс за ГМ
 
Здравейте,

Наскоро се отвори едно място в екипа, за това правя този конкурс. Търси се изцяло евент гм, който да може да прави такива по-често от колкото сега. Препоръчително е да е човек с повече свободно време и да е амбициран. Има условие за минимална възраст - 18г. , но все пак ако има много силна кандидатура на по-млад човек съм готов на компромиси. Английският е препоръчителен и е силно предимство, но все пак не е задължителен в условията на моментното състояние на сървъра.
Конкурса е публичен, кандидатурите да се постват тук като мнения. В тях можете да напишете всичко,което сметнете за нужно, за да ми направите впечатление и за да докажете, че сте правилния човек за тази работа.

С пожелание за успех,
Стефан

Divine 15-02-2014 23:31

Успех на всички кандидати.

toolz 16-02-2014 02:43

Здравейте Му маняци,на 32 години съм,време ще намеря справям се с/със чуждите думи не играя при вас,това ще бъде моя плюс,занимавал съм се администраторски приключения и модераторски пакости.Мерси

HallofFame2 16-02-2014 02:52

АСАМБОК.
Това стига ли или да напиша нещо повече? :v

ps. GM героя ми, когато ми слагаш правата се казва Dinko. :P

LICKITBITCH 16-02-2014 03:11

1.Имам 18.
2.Разбирам се с чуждестранните ви посетители
3.Имам опит в длъжността но не мисля да казвам къде сам бил гм.
4.Имам доста свободно време което може да отделя в правене на евенти или проверки.

Jesus 16-02-2014 03:34

Здравейте казвам се Петър Първанов на 26 години съм английския ми е на ниво бил съм и преди Гм но ако стане въпрос да бъда Гм ще кажа в кои сървари съм бил !
Имам свободно време вечер сутрин !

Nick:JES
Skype;neterra.com

Niko 16-02-2014 15:31

Привет!
Име: Николай
На 23г. съм, бил съм ГМ, а също така и собственик на сървър (преди 4г.)
Говоря много добър английски, руски и малко испански. Играя Battle Zone вече 3ти сезон. Държа силно на контрола и ненавиждам детските истории.
Отворен съм за всякакви въпроси и предизвикателства.
Nick:ZEN

Dessislava 16-02-2014 15:44

Здравейте на всички.
Казвам се Марио, на 22 години, и предимно работата ми е свързана с компютри (което ще рече, че мога да отделям време за влизане в игра, когато се налага.)
Занимавам се с компютри предимно от 10 години също и от толкова някъде играя.Имал съм няколко сървара, един от който беше именно на Mu Online (разбира се учих се на тях, бях напълно сам нямаше кой какво да ми казва, показва и т.н, пък и хоста ми беше прекалено несериозен, което доведе до спирането им.)
Това говори само по себе си, че имам представа от изграждането, както и на Му Онлайн сървари, така и от проектирането до известна степен на Website.
Смятам, че бих могъл да помогна, и това че играя в сървара Ви, няма да повлияе на играта ми.
С Английският език се справям до известна степен, но не мога да кажа че го знам.

Поздрави.

ExperT 16-02-2014 22:48

Име: Деян Даниелов Стоянов , години : 14 , град Горна Оряховица. Знам,че има условие за минимална възраст, но както каза Stephane ,, но все пак ако има много силна кандидатура на по-млад човек съм готов на компромиси”. Занимавам се с му от 6 години, бил съм гм в други сървъри и сега съм гм в infernomu. Имам някои идеи за сървъра както и евенти ако трябва ще ви ги споделя. Имам много свободно време и ще се занимавам със сървъра какато ще мога да отделям време и за infernomu. С английския се справям и го знам както и говорю на русском :D . Ако някой ме убеждава да спечели някой евент и такива темподобни няма да успее , защото каквото ми трябва си го имам и нямам нужда от нищо друго ... Командите си ги знам искам да добавя :). И само да кажа не че съм против за devil key+5 , но като се въведе тази нова валута неможе да се проведе 1 евент, който на мене ми хареса. Можеха да се имислят още евенти подобни на този. Eвента : гмто мята devil keys +5 и всички могат да се бият за keyovete да ги вземе и тези който нямат ключове или са с по 1 излизат другите, които са с по 2 ключа печелят примерно па 50 кредита, тези с 3 по 100 кредита, с 4 по 150 кредита и т.н. и аз да добавя може максималните кредити, които може да спечелиш да са 500 примерно. Както казах имам и идеи за други евенти, които мисля че ще ви допаднат. :)

Chengeto 16-02-2014 23:13

Име:Стоян Гюрджилов
19г. Бил съм Гм в други сървъри справял съм се на много добро ниво.Имам свобдоно време да влизам всеки ден.Играя този сървар от 5,6 години вече и знам как стоят нещата,знам как се водят евенти и мога да ги водя.Английският ми е на средно ниво т.е. ще мога да се разбера с чужденците в сървъра.Това е :)


All times are GMT +2. The time now is 10:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.