Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Recycle Bin / Кошче (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=12)
-   -   hauhauah (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=308)

Showtimebaby 23-07-2013 12:04

hauhauah
 
Vincent narushi pravilata kato dovede maika si da q 4ukam
a toi snimashe za da sabira material za ve4erta D: taka tva bshe zavasrhak v bnash stil na sezona :D beshe kraino vreme dr q sezon sh se vidim pi4eta o4akvaite mnogo sex shte pisha na pi4ovete Alexandros iSexual i hkill da doidat pri kompaniqta koqto sme se sabrali a drugite shte mi duhat pak do jivot are 4ao pi4ove i kurvii tva se otnasq i za gm tata auhuahauh !!!

brokep 23-07-2013 12:10

Quote:

Originally Posted by Showtimebaby (Post 1301)
Vincent narushi pravilata kato dovede maika si da q 4ukam
a toi snimashe za da sabira material za ve4erta D: taka tva bshe zavasrhak v bnash stil na sezona :D beshe kraino vreme dr q sezon sh se vidim pi4eta o4akvaite mnogo sex shte pisha na pi4ovete Alexandros iSexual i hkill da doidat pri kompaniqta koqto sme se sabrali a drugite shte mi duhat pak do jivot are 4ao pi4ove i kurvii tva se otnasq i za gm tata auhuahauh !!!

Браво! :cm: :cry_1: :applause: :bye2:

Vincent 23-07-2013 12:47

Това че не можете да губите е друг въпрос,разчитате на това че гм няма дисконект да си метнете итемите,и да дадете празен акаунт.
Що се отнася до другия сезон,да не се окаже да го изпуснеш;).

Showtimebaby 23-07-2013 17:09

cqlata caka beshe da napraim kuriozen final na sezona padna smqh sega ve4e moi vleznat pove4e hora shtot kato ne sme on RoshaViq i CaspeR ve4e shte mogat da izlizat ot dav grada a ne da stoqt vatre mishkarite kato backtomu badgame amaranth 4i4okokovci i tem podobni leshper4eta nedorasli .

elq e biba deca tva beshe pokazahme vi kak stoqt neshtata spamihte prikazvahte no vatre ot dav e tva e razlikata kolkoto i da se sabirahte vinagi stoqhte v grada

Lek den vi jelaq na pi4ovete a na ostanalite leshperi DUHAITEE GO hha !!

PS:kogato sam obijdal gm do sega vinagi e bilo s pri4ina primerno zashto ne sam obijdal brokep shtot e pi4,no tova da si nqkaf smotan geroi da si addnesh reni i krediti na geroq i da se mislish za golqm igra4 ili kato amaranth limitless da mu dade geroi da si caka toi da im sabere itemite i da se misliza igra4 !!

Vincent 23-07-2013 21:24

Quote:

Originally Posted by Showtimebaby (Post 1311)
cqlata caka beshe da napraim kuriozen final na sezona padna smqh sega ve4e moi vleznat pove4e hora shtot kato ne sme on RoshaViq i CaspeR ve4e shte mogat da izlizat ot dav grada a ne da stoqt vatre mishkarite kato backtomu badgame amaranth 4i4okokovci i tem podobni leshper4eta nedorasli .

elq e biba deca tva beshe pokazahme vi kak stoqt neshtata spamihte prikazvahte no vatre ot dav e tva e razlikata kolkoto i da se sabirahte vinagi stoqhte v grada

Lek den vi jelaq na pi4ovete a na ostanalite leshperi DUHAITEE GO hha !!

PS:kogato sam obijdal gm do sega vinagi e bilo s pri4ina primerno zashto ne sam obijdal brokep shtot e pi4,no tova da si nqkaf smotan geroi da si addnesh reni i krediti na geroq i da se mislish za golqm igra4 ili kato amaranth limitless da mu dade geroi da si caka toi da im sabere itemite i da se misliza igra4 !!

Големите играчи : RoshaViq vs EgatiPower 1-5
CaspeR vs Amaranth 0-5
След това тарикатите викат че се давало само акаунта без итеми,празен акаунт за какво му е на победителя?

asdf 23-07-2013 21:46

Quote:

Originally Posted by Showtimebaby (Post 1311)
cqlata caka beshe da napraim kuriozen final na sezona padna smqh sega ve4e moi vleznat pove4e hora shtot kato ne sme on RoshaViq i CaspeR ve4e shte mogat da izlizat ot dav grada a ne da stoqt vatre mishkarite kato backtomu badgame amaranth 4i4okokovci i tem podobni leshper4eta nedorasli .

elq e biba deca tva beshe pokazahme vi kak stoqt neshtata spamihte prikazvahte no vatre ot dav e tva e razlikata kolkoto i da se sabirahte vinagi stoqhte v grada

Lek den vi jelaq na pi4ovete a na ostanalite leshperi DUHAITEE GO hha !!

PS:kogato sam obijdal gm do sega vinagi e bilo s pri4ina primerno zashto ne sam obijdal brokep shtot e pi4,no tova da si nqkaf smotan geroi da si addnesh reni i krediti na geroq i da se mislish za golqm igra4 ili kato amaranth limitless da mu dade geroi da si caka toi da im sabere itemite i da se misliza igra4 !!

axaxaxaxax mishe ti mi kaji ,kude beshe kato imashe 300 on .... pred davias izlizal li si kolko vrme ti otne da stanesh maks 3 meseca xaxaaxxaxa,poneje ne mojeshe da vdigash mishkata si ti v slu4aq palq4o roshaviq bil axaxaxaxax

SHANS 24-07-2013 07:48

Quote:

Originally Posted by showtimebaby (Post 1311)
...kato amaranth limitless da mu dade geroi da si caka toi da im sabere itemite i da se misliza igra4 !!

Рошлио, нищо лично, ама точно ти да говориш за "подарени айтъми", е доста нагло.На теб поуерфул-а какво ти подари?Само 3 сета,кундум, рени и още знайни и не знайни айтъми...

BO_|_ 24-07-2013 13:32

pyrvoto koeto e ti si nai slaboto mg ... vtoroto koeto e poweruL mi dade kundun i krila
sled kato se razbrahme dvamata da igraem na RoshaViq razbirash li shtot i toi go igraeshe poveche ot mene mn prosti vsichki pone nakraq moje da nqmam acc no si napraih shouto i mi e mega qko sq nqma znachenie che sam zagubel az znaeh i bez tva che she zagubq ... normalno e za kingovete lichno toi mi prizna drygoto nzz ,, kakto i da e i shto pyk da ne myftq shtom moga myftq ;]] ti kat ne moij tih ta iskam !!!!

BO_|_ 24-07-2013 16:48

Quote:

Originally Posted by Vincent (Post 1317)
Големите играчи : RoshaViq vs EgatiPower 1-5
CaspeR vs Amaranth 0-5
След това тарикатите викат че се давало само акаунта без итеми,празен акаунт за какво му е на победителя?

mi ne e li taka be pedalche smachkano i beshe 3:5 RoshaViq vs Egatipower tva che ne zachitash det e igral s shield toi ako iska i gol moi da igrai ti nishto ne mojesh da kajesh ti si edna pionka v tazi igra tva che bannvash ne te pravi velik koi znai oshte si smuchesh prasta i vikash na maika si ''mamoo ,, kade mi e mlqkoto ...." zatfa che ne govorete smeshnici smotani !!!

SHANS 24-07-2013 18:09

Quote:

Originally Posted by bo_|_ (Post 1333)
pyrvoto koeto e ti si nai slaboto mg ... Vtoroto koeto e powerul mi dade kundun i krila
sled kato se razbrahme dvamata da igraem na roshaviq razbirash li shtot i toi go igraeshe poveche ot mene mn prosti vsichki pone nakraq moje da nqmam acc no si napraih shouto i mi e mega qko sq nqma znachenie che sam zagubel az znaeh i bez tva che she zagubq ... Normalno e za kingovete lichno toi mi prizna drygoto nzz ,, kakto i da e i shto pyk da ne myftq shtom moga myftq ;]] ti kat ne moij tih ta iskam !!!!

Голям кеф.. да те бият като магаре и после да се хвалиш, че си паднал.А това че съм най-слабото мг си е моя работа, аз играх последните три седмици докато си събера сета да знам, че поне съм си завършил героя, нито съм експерементирал статс, нито нищо.


All times are GMT +2. The time now is 04:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.