Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Problems / Проблеми (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Do Adminite .. za poreden put ! (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=2555)

salko_92 15-03-2015 14:54

Do Adminite .. za poreden put !
 
Uvajaemi guspoda Admini i GM-ta za poreden put pitam dokoga shte prodaljava da me discva .. v 22:00 shte pusnete resovete , i kak mamka mu stara da igraq sled kato me diskva na 2-rata minuta i ne me puska posle edin chas :@

mAcCaRroN 15-03-2015 17:32

гуспода, аре малко :2058::2058:

djingibi 15-03-2015 18:23

Oткажи се , от умрял писмо чакал ли си? :) А и това единствено говори за качеството на сървъра, но това е всеки път. Така , като гледаш да се е променило нещo :D ?
Най-много да ти изтрият темата хаха , че не трябва да се показват кенефските историй.

salko_92 15-03-2015 22:20

ebal sam gi as se otkazvam .. to nemoi da se igrae v tos bugaviq server .. tes sa pulni oligofreni :D

djingibi 16-03-2015 14:34

еми нормално , иначе си е загуба на време. ще чакаме да реснат оптито и тва е , там е почти същото , но пък поне не буфкат по ацц-дуели и хофове. единсвеното, което е , че се аддва и там с гъза си , но пак е по-добре от тук. а и гм-то е мг а не буфер хххахах .... поне добре си се орентирал.

Voldemeur 16-03-2015 15:00

Боже..мислех , че поне малко имаш понятие от тая игра. Ако те бъфне елф с 32767 energy , колко дмг ще правиш и на теб колко са ти правели на този дуел? Боже..

djingibi 16-03-2015 15:17

хахахах палячо не ми говори за понятие , кой е писъл , че гм-то е с макс енг 1во та пак се опитваш да се правиш на разбирач. и 1 ка енг да има е достатъчно, не се прави ами вземи раздай някой шамар , моляте.

djingibi 16-03-2015 15:25

Пак се опита да се направиш на разбирач, иначе амаранта без буф взима ацц-та vs хак, просто е много добър, ти също. Мислил той , разбираш ли хахахахаха ....
Само се излагаш и не мога да разбера какво се опитваш да ми докажеш , че ми е взел ацц-то по реда на нещата ли хаха, освен да се излагаш друго не правиш ама да те боли кура не се познаваме , какво като се изложиш и по-добре де от друга гледна точка... ;)

Voldemeur 16-03-2015 17:53

ще ти го вземе като си с реф рейт сет и крила на 9 , защо не :) такива муленца като теб над път и под път , мислех , че можеш да цъкаш , но за съжаление съм грешал :p

djingibi 16-03-2015 20:39

Хахах аз за разлика от теб нямам такива ектри на компа, ако не си чел, това не отговаря на въпроса ми смешнико. Ма май ти е удобно да си пишеш квото ти падне, а шамараджията. Освен това личи си колко си запознат , не съм играл аз на ацц-то, 3 ти човек ми е играл с героя и то добре написах горе. Амаранта е толкова силен даже и vs хацк ама нищо не спомена и за това. И като сте такива дупета , айде качи снимка на стата на LORT , нали си отворен и разбирач и защо гм-тата не са мг-та и това е случайно нали е отворко. Нали се правиш на голям разбирач , айде обясни на хората как без буф от гм как ще победиш хаьк , да не говорим , че то е било толкова очеизвадно , че няма до къде и защо не е допуснал други хора да гледат ацц дуела и да направят видео, а на предния ацц дуел и хора имаше и видео направиха момчетата. Обясни тия работи или по скоро ги обвснявай на балъците , който нямат представа за какво става дума. Да не говорим колко пъти беше доказано в нормала , че буфкате по ацц дуели , палячо на палячовците. И снимки имаше , някой хора от гм-тата направиха грешката да пишат и пред всички , даже и такъв случай имаше в който пита кой да бие и тнт. На кой ги обясняваш тия вицове на шкумбата , който даже не са твой. Някой може и да ти повярват , да такива дето пускат му от от вчера , на тях може да се правиш на много разбирач ама , казах ти излагаш се и не е нужно да си вишист да разбереш колко си смешен и как стават нещата по начало в тая боза. Изгубил съм си ацц-то vs гм и играч на партия , голям прас. Много е трудно с буф да вземеш на някой ацц-то и да играеш само в един единсвен сървър , защото на всякъде другаде , няма гм-та буфчета и тнт. Нормално е , живейте в играта и в форума с илюзията, че може да играете , те балаците ви вярват, е не са много , но важното е вие да си вярвате , както и правите. В колко сървъра си играл и си доказал на хората , че те бива за нещо , че не мога да се сетя. Защото не съм те срещал пък претендираш нещо и за какво и ти не знаеш май. А да не говорим , че и ти си спеед , а иначе хахах мрънкаш да пуснат клиент , който няма нищо общо с твоя спеед хак, ебати играча.
Всеки знае какви сте смешници, единствените хора , който твърдят обратното сте си самите вие май май, а haha ... Няма как да се направиш на газар на мой гръб , повечето хора просто са запознати, виж мога да ти позволя да ми удариш някой шамар, по точно да уредим това да стане , че на 20 годишните ги раздаваш яко.


All times are GMT +2. The time now is 10:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.