Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Recycle Bin / Кошче (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=12)
-   -   race event (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=15)

dandio 04-06-2013 22:11

race event
 
http://prikachi.com/images.php?images/834/6186834C.jpg

tova e ako ne se burkam 2rata obikolka , na koqto se vijda 4e shtah da sam 1vi

вижда се как ХеМоН ме убива :)

Varane 04-06-2013 22:17

Видно е ,че game-master-а не става , след 3 старта едвам почна евента ... 1-вото ... дава старт правим 2 обиколки тръгваме на 3-тата и оня стоп ... тръгнали сме рано, на 2-рата айде пак някой убивал дава старт поселдван от стоп ... 3-тото път пък тоя хемон уби всички ни тоя само го гледа и не си разваля кефа.

brokep 04-06-2013 23:00

Quote:

Originally Posted by varane (Post 58)
Видно е ,че game-master-а не става , след 3 старта едвам почна евента ... 1-вото ... дава старт правим 2 обиколки тръгваме на 3-тата и оня стоп ... тръгнали сме рано, на 2-рата айде пак някой убивал дава старт поселдван от стоп ... 3-тото път пък тоя хемон уби всички ни тоя само го гледа и не си разваля кефа.

видно е, че всеки път като кажех старт, започвахте да се килвате и не можеше да се тръгне като хората, видно е и че тръгнахте като Еуфория ви каза, а мисля, че не той водеше евента???

brokep 04-06-2013 23:02

Quote:

Originally Posted by dandio (Post 57)
http://prikachi.com/images.php?images/834/6186834c.jpg

tova e ako ne se burkam 2rata obikolka , na koqto se vijda 4e shtah da sam 1vi

вижда се как ХеМоН ме убива :)

Баннат е за 1 ден.

Varane 05-06-2013 11:14

Quote:

Originally Posted by brokep (Post 59)
видно е, че всеки път като кажех старт, започвахте да се килвате и не можеше да се тръгне като хората, видно е и че тръгнахте като Еуфория ви каза, а мисля, че не той водеше евента???

,,Кажех" ... щом тогава, когато дадеш старта силните започваха да бият слабите пред тебе, защо ти не ги наказа а ги гледа и + това ги пусна и на следващия старт даже не ги отстрани от събитието.

Почти 50% от колектива трябва да вземате частни уроци по БЕЛ ... :hmm3:

brokep 05-06-2013 19:49

Quote:

Originally Posted by Varane (Post 63)
,,Кажех" ... щом тогава, когато дадеш старта силните започваха да бият слабите пред тебе, защо ти не ги наказа а ги гледа и + това ги пусна и на следващия старт даже не ги отстрани от събитието.

Почти 50% от колектива трябва да вземате частни уроци по БЕЛ ... :hmm3:

Виж, не знам защо само ти си недоволен от мен, не знам и защо от всички евенти, които правих, пак само ти се оплакваш. Да, не може да се угоди на всички, колкото и да се опитва човек, но приеми, че не може само един човек или само определени хора да печелят евенти - рейс евента го печели този, който си е направил обиколките, файнд евента го печели този, който ме намери, чейс евента го печели най-бързия, тривията също. Ако очакваш да печелиш евенти при мен само заради някакво недоволство, то аз не съм твоя човек, съжалявам. Правя евенти, за да може играчите да са доволни. Само и единствено за това. За момента ти си единствения недоволен. Направи си изводите сам.
Наздраве :beer:

dandio 05-06-2013 21:06

един админ да има които да иска да прави евънти вие и него ще откажете ...

Varane 05-06-2013 23:05

Ама от кое да съм доволен бе ...
-не може да проведе 1 обикновен събитие
-не знае да пише
-не наказва нарушители
Какво да говоря ... не съм за спечелването, по това съм много честен , винаги признавам този,който е победил, както в истинския живот така и в играта.
Ти от пътви ден позволяваш да те псуват играичте какъв ще станеш за напреде незнам.

brokep 05-06-2013 23:18

Quote:

Originally Posted by varane (Post 78)
Ама от кое да съм доволен бе ...
-не може да проведе 1 обикновен събитие
-не знае да пише
-не наказва нарушители
Какво да говоря ... не съм за спечелването, по това съм много честен , винаги признавам този,който е победил, както в истинския живот така и в играта.
Ти от пътви ден позволяваш да те псуват играичте какъв ще станеш за напреде незнам.

Аз мисля, че казах достатъчно, мисля, че и мнението след моето показва за какво става дума. Не мисля да ти се обяснявам, защото виждам, че няма смисъл от това - ти си знаеш едно и си гледаш само натам. Ако искаш ме реди, ако искаш ме псувай, ако искаш каквото искаш прави. Просто съм над това да се впечатлявам, че някой ме е напсувал, защото знам каква е средната възраст на играчите, минал съм отдавна през детските години и съм надживял всичко подобно. Ако си спечелиш евент, си си го спечелил (каквото и да ми пишеш тук, то това няма да повлияе на поведението ми по време на евент), ако не спечелиш евент - не си го спечелил (и имаш пълното право да ме редиш тук - във форума). За мен казаното по темата е достатъчно. От тук нататък на темата за това какъв съм, дали допускам да ме псуват от първия ми ден като ГМ, какъв ще съм след 10 или 30 дни и т.н. можеш да се чувстваш спокоен да си я водиш сам.

asdf 06-06-2013 00:05

Quote:

Originally Posted by varane (Post 78)
Ама от кое да съм доволен бе ...
-не може да проведе 1 обикновен събитие
-не знае да пише
-не наказва нарушители
Какво да говоря ... не съм за спечелването, по това съм много честен , винаги признавам този,който е победил, както в истинския живот така и в играта.
Ти от пътви ден позволяваш да те псуват играичте какъв ще станеш за напреде незнам.

Ти добре ,че си грамотен ПЪТВИ !:2058:


All times are GMT +2. The time now is 18:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.