Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Recycle Bin / Кошче (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=12)
-   -   направихте го в детска градина! (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=311)

THESNAKE! 23-07-2013 22:36

направихте го в детска градина!
 
Aбре? Предишните сезони нa кой под подслонa бяхте зaедно (цитиръм w0nderfuL,Casper...) Нa Aлекс нaли ?!?! Вместо дa се зaбaвлявaте солите тея които сте били зaедно с тях в 1гилд ,зaедно си търкaхте сетчетaтa и кaкво ли не и нaкрaя кaкво... Усъзнaйте че тaкa не излaгaте сaмо себе си излaгaте и целия гилд .... кaк може дa мрънкaте срещу Jaki ??? И aз може дa не съм му фен но бяхме 1 гилд 2 сезонa тaкa че незaм зaщо по дяволите от рaзвлекaтелнa игрa прaвите мaгaрии и се обръщaте 1 срещо друг .. Не ви кефя,не те кефи Jaki тоя оня но кaто сте 1 гилд ще се търпите aко не имa 1опция след кaто нaтиснете G дa нaтиснете Х и въвеждaте кодчето си и удaрете 1-н ОК другия сезон незнaм просто aлекс кaк ще ви решaвa проблемите aко вообще му се зaнимaвa с тaкивa кaто вaс .

Showtimebaby 24-07-2013 09:01

Аве какво общо има Алекс не можах да разбера. Па и тебе те видяхме тоя сезон какъв си насранко , така че не говори много много.

Amaranth 24-07-2013 23:50

98 се развихря пазете се. :2051:

Само кадет е на 1 зад вратник, и ще има да ни споменава цял месец +това ти си много аргументирано пале. :2043:

Showtimebaby 25-07-2013 01:46

tuka se nabi v nekaf film koito kato gledam logikata mi si go mislil dokato si duhal na bashta si sigorno neznam koi e bil protiv jaki kaji mi ti vs epak ti kazvash 4e sme bili a moejsh li da se obusnovsh s nqkvi dokazatelstva ? prosto imashe leshperi v guilda koito im podariha item4eta i se misliha za igra4i i kat im kajehs acc se nasirat na stola 4u40koko e nai izqveniq ot tezi nasrankovci ako kazvash 4e alex e daval nqkvi set4eta ne e razmenqli sme itemi no tva e neshto savsem normalno vse pak se znaem i sme v 1 guild no 1to e po vajno ! amarathe vij sq da ti obsnq ima razlika ot tova da smenqsh setove i ot tova da ti dadat acc i ti da oberesh itemite ot nego (2 accta) za tva ne pishi mnogo mnogo shtot mozaka ti ( ako imash takav veche) e prekaleno malko za da vodi nqkakv spor ili razgovor s men !!

PS:KEFI SE V4E TI DAVAM PRAVO DA ILIZASH OT DAV GRADA !!

lEKA I MI QJTE HUQ KURVII !!

TheVeteran 25-07-2013 11:29

Quote:

Originally Posted by Showtimebaby (Post 1355)
tuka se nabi v nekaf film koito kato gledam logikata mi si go mislil dokato si duhal na bashta si sigorno neznam koi e bil protiv jaki kaji mi ti vs epak ti kazvash 4e sme bili a moejsh li da se obusnovsh s nqkvi dokazatelstva ? prosto imashe leshperi v guilda koito im podariha item4eta i se misliha za igra4i i kat im kajehs acc se nasirat na stola 4u40koko e nai izqveniq ot tezi nasrankovci ako kazvash 4e alex e daval nqkvi set4eta ne e razmenqli sme itemi no tva e neshto savsem normalno vse pak se znaem i sme v 1 guild no 1to e po vajno ! amarathe vij sq da ti obsnq ima razlika ot tova da smenqsh setove i ot tova da ti dadat acc i ti da oberesh itemite ot nego (2 accta) za tva ne pishi mnogo mnogo shtot mozaka ti ( ako imash takav veche) e prekaleno malko za da vodi nqkakv spor ili razgovor s men !!

PS:KEFI SE V4E TI DAVAM PRAVO DA ILIZASH OT DAV GRADA !!

lEKA I MI QJTE HUQ KURVII !!



"prosto imashe leshperi v guilda koito im podariha item4eta i se misliha za igra4i i kat im kajehs acc se nasirat na stola"

В случая ти правеше същото,викаш на всеки 2ри ацц дуел,аз като ти кажа ацц насираш хаха.

Showtimebaby 25-07-2013 12:14

da sam bqgal ot acc dueli koga q kaji 4e ne se sehstam ima 2 pati v koito az i roshko vi razigrahme 1 hubavo no tva beshe umishleno i to4no ti borne koga si mi predlagal acc duel s tvoq geroi toest born2kill vs casper ili roshaviq q se zamisli malko i q si spomni to4no predi da se biq roshko i egati az te pitah are acc duel ti mlakna otide nqkade isled 2 min beshe obarnal rasata na mg seeesh li se za tva ne mi govori mnogo shtot ne az vartq rasite prez 2 min shtot se nasiram ot strah are kat ti ponikne malko mozak togava mi komentirai ;)

TheVeteran 25-07-2013 12:20

Quote:

Originally Posted by Showtimebaby (Post 1362)
da sam bqgal ot acc dueli koga q kaji 4e ne se sehstam ima 2 pati v koito az i roshko vi razigrahme 1 hubavo no tva beshe umishleno i to4no ti borne koga si mi predlagal acc duel s tvoq geroi toest born2kill vs casper ili roshaviq q se zamisli malko i q si spomni to4no predi da se biq roshko i egati az te pitah are acc duel ti mlakna otide nqkade isled 2 min beshe obarnal rasata na mg seeesh li se za tva ne mi govori mnogo shtot ne az vartq rasite prez 2 min shtot se nasiram ot strah are kat ti ponikne malko mozak togava mi komentirai ;)

Я не лъжи сополанко,с моя герой колко пъти съм ти предлагал и се правиш на афк всеки път.Да не говорим че и 2мата сте адски слаби,нямаше ме учуди и 1vs2 да ви бия.;)

PA3BPAT 25-07-2013 12:40

Всички сте мишки... къде бяхте като бяхме 400 човека?

dandio 25-07-2013 15:06

Quote:

Originally Posted by Showtimebaby (Post 1362)
da sam bqgal ot acc dueli koga q kaji 4e ne se sehstam ima 2 pati v koito az i roshko vi razigrahme 1 hubavo no tva beshe umishleno i to4no ti borne koga si mi predlagal acc duel s tvoq geroi toest born2kill vs casper ili roshaviq q se zamisli malko i q si spomni to4no predi da se biq roshko i egati az te pitah are acc duel ti mlakna otide nqkade isled 2 min beshe obarnal rasata na mg seeesh li se za tva ne mi govori mnogo shtot ne az vartq rasite prez 2 min shtot se nasiram ot strah are kat ti ponikne malko mozak togava mi komentirai ;)



Абе това, че има малко хора не ти дава правото да лъжеш чак толкова нагло :D
аз бях свидетел 1 път , тои те попита дали искате ацц дуел и casper i
roshaviq ;)
смешен си направо

dandio 25-07-2013 15:06

и ти разбира се не се съгласи :)


All times are GMT +2. The time now is 16:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.